Jump to content
Depresija Forum
Dzeki

Koji Anksiolitik koristite?

Anksiolitici  

268 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Danas dvanaest bromića od po 6 mg, drugaÄije nije moglo. InaÄe, već par meseci nisam uzimala viÅ¡e od jednog dnevno.

Ko proizvodi Xanax pod imenom Misar?

Mizerija, mizeran, nesrećan...

InaÄe, 1/4 Rivotrila, samo on ima nekog efekta.

Smrc, nema vise Xanaxa pa sam dobio Helex. Trebalo bi biti isto ali ja iz nepoznatih razloga nemam jos uvijek povjerenja. Mozda budw cak i bolji, tko zna.

Danas dvanaest bromića od po 6 mg, drugaÄije nije moglo. InaÄe, već par meseci nisam uzimala viÅ¡e od jednog dnevno.

Auuu ne bojis li se depresije disajnih puteva?kad bi to popila verovatno bi skoncala kao Merilin Monro:)

DVANAEST? O_O

Ja toliko uzmem za dvanaest meseci, s obzirom da uzimam ove od tri.

Ne bojim se.

Nikada ne bih preporuÄila nikome da uradi isto, sasvim je jasno da nije bezbedno za organizam.

jel zna neko jel ima u bg-u i ako ima gde, da se kupi rivotril 0.5 roche

jel zna neko jel ima u bg-u i ako ima gde, da se kupi rivotril 0.5 roche

Ilije Garašanina, pored Petkovića...veća privatna apoteka. Oni bi trebalo da imaju, imali su letos kad ga je drugarica kupovala.

- Ne koristim još ni jedan (a nadam se da neću ni koristiti) ali mi je psihoterapeu rekao da bi psihijatar mogao da posegne za ovim lijekovima. Ne znam ništa o njima. Strah me je.

Već 10 godina uzimam od 2 - 4, eventualno 5 tbl / dan Rivotrila. Proklet bio dan kada sam 1/4 popio i samo mi povećavali doze!!!

Danas sam popio : 1 + 1/2 i večeras ću 1/2.

Tako ću 2 nedelje -  3 x 1/2, pa 2 nedelje - 1/4 + 1/4 + 1/2, potom 2 nedelje - 3 x 4 pa 2 nedelje 2 x 1/4, pa 1/4 uveče, do ako Bog da, i Sveti Vasilije Ostroški, Slava Mu i Milost, neću piti Rivotril više!!!

Posted (edited)

Malo sam se prešao...
Čim sam krenuo sa skidanjem, tahikardija do nebesa, i aura epileptička.
Rivotril pijem redovno 3 x 1, do 3 x 2, s' tim da uzimam pored 3 obavezna, i do 6 opcionalnih.
Disforija kada sam ga krenuo ukidati je bila užas.
Pijem i Bensedin 10 mg - 3 x 1, ali to samo kad baš moram...

Edited by Apoptosis

Posted (edited)

Ja sam gledao da skidam po desetinu sesnaestinu tablete na sedam do deset dana. Nije moguce biti precizan pri tako malim smanjivanjima ali je uspelo. I sa takvim sporim planom me je tresla anksioznost.

Ispravio / kad se malo bolje prisetim - mislim da je u pitanju bila sesnaestina. Skidao sam mrvice sa tablete.

Edited by offspring

Samo da napišem slava onom naučniku čije sam ime zaboravio, potiče sa prostora Austro-Ugarske, kasnije K. SHS, koji je otkrio benzodiazepine. Večna mu slava i hvala. 

Bensedin 10 mg - 3 x 1, tako je prepisano, mada ja pijem po potrebi.
Rivotril, pre 3 x 3, pa 3 x 2, pa 3 x 1, sad 2 x 1/2. :)