Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Dzeki

Koje Prirodne lekove koristite?

Prirodni lekovi  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Cao svima,

Angel Heart me je zamolila da otvorim poll koji ce joj pomoci kada bude otvarala svoju udrugu.

Ona mi je napomenula da joj je dobijena informacija jako vazna, i da se jako zahvaljuje svakom ko bude glasao.

Hvala svima

Cao svima,

Angel Heart me je zamolila da otvorim poll koji ce joj pomoci kada bude otvarala svoju udrugu.

Ona mi je napomenula da joj je dobijena informacija jako vazna, i da se jako zahvaljuje svakom ko bude glasao.

Hvala svima

Ja sam koristila kapsule Armovita italijanske firme Aboca i moram priznati da su mi pomogle iako sam bila prilicno skepticna. Armovita kapsule (kao i kapi) sluze za poboljsanje raspolozenja, i izmedju ostalog smanjuju anksioznost. Preporucuje se piti ih najmanje tri do Äetiri sedmice. Ja sam ih uzimala tri mjeseca, pa sam napravila pauzu, pa opet... Trenutno ih ne koristim, ali moram reci da sam u vrijeme kada sam ih uzimala osjetila vise samopouzdanja i smirenost u situacijama u kojima bi me inace uhvatila panika.

Pozdrav, Dz.

Koristila sam Sereno kapsule i Äaj, u Äijem sastavu je glavna magnolija, Rhodiolin od CaliVita-e, Bonisan, Valeral, Natracalm, Seredyn.... tu prevladavaju valerijana, pasiflora, matiÄnjak, hmelj i aminokiselina tiroksin. Pila sam i biljne kapi gloga ali sve skupa mi je pomagalo dok sam imala puno blaže i manje ozbiljne tegobe.

Pusa

Probala sam Persen, ali to meni apsolutno nista ne pomaze. Jedino da popijem celu kutiju odjednom :D

Caj od kantariona cini cuda.

Kantarion, u kapsulama Stresdepres, od neke firme pha.... iz bg-a, i kapsule Demak instituta josif pancic

Ooh, Bloody Mary, Marihuana... :D Salim se... :D

Koristim sve hranljive supstance koje podizu raspolozenje. Na prvom mestu cokolada, voce, kikiriki (jer kazu da sadrzi niacin koji poboljsava raspolozenje) i sl. Upravo potamanio 2 banane i malo cokolade. :)

ÄŒaj od gospine trave je meni super kada san ga pila prije lijekova. S obzirom da sad pijem seroxat proÄitala sam da nije preporuÄljivo to kombinirati!

Dzeki, sta je sa tom udrugom, u kojoj je fazi?

Sereno i Ginkoforte, prije Bilobil

Prvi put cujem za taj SERENO-sta je to?

Zasto pijes ginko i dali je preporucljivo piti ga sa lekovima?

Guest Joy

Prije neki dan sam na tv Äula za neki ljek protiv depre,iz Kanade .Nekakva alga kažu da Äini Äuda .Nisam gledala cijelu emisiju tako da ne znam kako se zove ako netko zna neka napiÅ¡e.Zelene je boje i pije se sa vodom.Ne znam kažu da je super.

Pijem neki Noni de Tahiti :clapping: (uz xanax kojeg smanjujem polako) Uglavnom, Noni lijeci sve haha. Ma ne vjerujem u te nadri-lijekove, ali u svakom slucaju ne moze skoditi. Valjda...

Cula sam za taj NONI sok mozes li mi vise reci o njemu , da li se on pije i za jacanje organizma i bolju krvnu sliku

Cula sam za taj NONI sok mozes li mi vise reci o njemu , da li se on pije i za jacanje organizma i bolju krvnu sliku

To je jedan od onih lijekova koji lijeci sve :) Mislim da mozes vise informacija naci ovdje www.lucas-int.hr Ovo nije reklama :clapping: Cijena mu nije mala, oko 350 kn.

Koristila sam Sereno kapsule i Äaj, u Äijem sastavu je glavna magnolija, Rhodiolin od CaliVita-e, Bonisan, Valeral, Natracalm, Seredyn.... tu prevladavaju valerijana, pasiflora, matiÄnjak, hmelj i aminokiselina tiroksin. Pila sam i biljne kapi gloga ali sve skupa mi je pomagalo dok sam imala puno blaže i manje ozbiljne tegobe.

Pusa

napisala si da si koristila SEREDYN ..molim te reci mi gdje si ga i kako nabavila ? hvala puno unaprijed

napisala si da si koristila SEREDYN ..molim te reci mi gdje si ga i kako nabavila ? hvala puno unaprijed

Draga Sada,

evo stranice, pogledaj malo....www.seredyn.com

sa te stranice sam ga bila i naruÄila

:kiss:

ja sam uzimao jedno vrijeme Pyrelax (na bazi valerijane, hmelja...), i Pyrusan (slicno kao i Pyrelax, samo ima vise hmelja, i on je namjenjen laksem snu), ali, oba dva su bila bez ucinka, a pio sam ih 3 mjeseca!

ja sam uzimao jedno vrijeme Pyrelax (na bazi valerijane, hmelja...), i Pyrusan (slicno kao i Pyrelax, samo ima vise hmelja, i on je namjenjen laksem snu), ali, oba dva su bila bez ucinka, a pio sam ih 3 mjeseca!

:batine: tebi je važno da je od hmelja bilo kako da se zove :D

probao sam persen ali me je tek neznatno bio smirio.

Kantarion sam koristio dugo i cinio je cuda protiv depresije ali mi se tada povecala anksioznost.Citao sam da ako se koristi dugo zaista izaziva anksioznost.

Ono sto je zaista uspelo kod mene je magnezijum uvece jedna tableta a preko dana jedan vitamin c jer on pospesuje produkciju seratonina.

Jel ima nesto sto bi preporucili kao pomoc kad se budem skidala sa AD-a? Nesto sto barem malo prati i ne ostavlja me samu :smrk:

Pijem Noni, Goji djus, uzimam povremeno Manuka med...I naravno zeleni caj, kamilica...

ps. idem i na akupunkturu...:blink:

U sustini, pokusavam da radim na svom imunitetu.