Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nizure

Depakine Chrono

Recommended Posts

Pozdrav svima!

zena mi ima bipolarni poremecaj, sada joj je uveden Depakine Chrono,umjesto Lamitala koji je pila 150mg,3 godine ali joj nije nista pomagao imala je faze + i - non stop 5mjeseci + zatim odmah 5 mjeseci - .Depakine pije od 24.06.2010, u dozi od 150 mg zajedno sa 50 mg Fevarina jer je sada u depresiji i nije imala od njega neke nuspojave osim 3 dana u?estalog mokrenja. Od 01.07.2010 .g. uz 150 mg Depakina podi�e joj Fevarin na 100 mg, i od tada joj nastupaju mu?nine i slabost koji traju i do danas. Zanima me ako mi mozete pomoci dali su mucnine nastupile od dizanja doze Fevarina ili je to posljedica Depakina? INACE ZANIMA ME KOJE STE VI IMALI NUSPOJAVE OD DEPAKINE (EFTIL,APILEPSIN)? Do sada je prilikom uvocenja Fevarina u predhodnim minus fazama imala mucnine ali koliko se sjecam to bi trajalo oko 10 dana, ali sada je proslo 19 dana i mucnine ne staju.Pomagajte molim vas.

Pa zar nitko nije koristio Depakine ili Eftil i Apilepsin pa da kaže kako je reagirao na njih.

rado bih pomogla, ali stvarno ne znam nishta o tome, sem shta je bipolarni poremecaj

• Create New...