Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

rajac

Cipralex

Recommended Posts

Pije li neko cipralex mozda, ja sam ga poceo piti prije mjesec i pol, zanimaju me iskustva.

Rajac, dobro došao na forum.

Ja sam pio Cipralex prije nekoliko mjeseci, ali nije bio dovoljno u?inkovit za mene, pa mi ga je psihi? zamijenio Fevarinom.

Ali to nije pravilo. Tko zna, možda ?e tebi pomo?i Cipralex.

Kako je do sada djelovao na tebe? :P/>

Rajac, dobro došao na forum.

Ja sam pio Cipralex prije nekoliko mjeseci, ali nije bio dovoljno u?inkovit za mene, pa mi ga je psihi? zamijenio Fevarinom.

Ali to nije pravilo. Tko zna, možda ?e tebi pomo?i Cipralex.

Kako je do sada djelovao na tebe? :P/>

Pa moram priznati da dobro djeluje, ili si barem tako mislim, bolje se osjecam.I ja sam pio fevarin, ali mi nije pasao, prejaki mi je bio.Navodno je cipralex novi lijek, valjda ga zato puno ljudi jos ne pije.Isto tako sam nekoc dano probao portal,pa mi isto nije bio dobar.

Da, novi sam, tek sam danas naisao na ovaj forum/

Pa moram priznati da dobro djeluje, ili si barem tako mislim, bolje se osjecam.I ja sam pio fevarin, ali mi nije pasao, prejaki mi je bio.Navodno je cipralex novi lijek, valjda ga zato puno ljudi jos ne pije.Isto tako sam nekoc dano probao portal,pa mi isto nije bio dobar.

Rajac,

jako puno ljudi ovdje je pilo ili pije Cipralex.

Upiši na search Cipralex i vidjet ?eš puno puno toga, sve što te zanima! :P/>

Sretno!

Ja sam pila Cipralex i mnogo mi je pomogao. Pre nedelju-dve sam prestala s terapijom. Jesi li mozda dobio jos neki lek uz njega? Ja sam prvih par meseci pila Rivotril, koliko sam shvatila, on suzbija neke pocetne negativne efekte Cipralexa, a i brze deluje, pa se pije u pocetku, dok Cipralex ne "proradi". A za sta si ga ti dobio? Mislim sta tebe muci?

Poz!!!

Ne nisam dobio nikakav lek uz cipralex.Koji su to negativni efekti?.Od pocetka mi je bio malo jaki ali sad sam se vec priviknuo, valjda cu izdrzati sa njim jer fevarin i portal nisam mogao piti.

Dobio sam ga za depresiju.To me muci, gubitak energije, volje, nesanica i slicno, sad je vec bolje jedino sto sam malo napeti.

Pozdrav.

Ja sam ga pila jace od tri meseca i nista ama bas nista sto neznaci da tebi nece pomoci.Dr mi ga je zamenila anafranilom koji pijem tek 6 dana.

Puno pozdrava

Eto, vidiš da nema pravila. Ja sam pio Cipralex nekoliko mjeseci i nakon što se nije vidio nikakav pomak, psihi? ga je zamijenio drugim lijekom koji je bar za mene puno bolji i u?inkovitiji. :P/>

Guest Guest

uzimala sam Cipralex 16 mjeseci, prestala prije 2 mjeseca (u dogovoru s lije?nikom)......

uhvatio me 'bed' jednom prije mjesec dana, držao 3-4 dana i gotovo.

ali - evo me opet....uhvatila me krizica - traje ve? 5-6 dana...

znate kako je - uvijek vas je strah da 'padnete', da bude onako kako je

bilo prije, kad je bilo najteže i najgore...

ajoj, joooj, da se javim psihoterapeutu....možda bi dobro bilo...

ju?er sam razgovarala s jednom, drugom, tre?om pa i ?etvrtom prijateljicom (s dvije uživo, s dvije preko telefona) . to su prijateljice koje razumiju i - nave?er sam bila dobro.

evo - danas ujutro ok, ali negdje oko 10, 11 h opet osjetih 'to'....

borim se, bila sam u trgovini po rucak za mene i kolege, evo, sad

?emo brzo jesti (apetit mi malo oslabio....a ina?e je uvijek dobar)..

joj, što ?u, da potražim stru?nu pomo? i svjet?

uzimala sam Cipralex 16 mjeseci, prestala prije 2 mjeseca (u dogovoru s lije?nikom)......

uhvatio me 'bed' jednom prije mjesec dana, držao 3-4 dana i gotovo.

ali - evo me opet....uhvatila me krizica - traje ve? 5-6 dana...

znate kako je - uvijek vas je strah da 'padnete', da bude onako kako je

bilo prije, kad je bilo najteže i najgore...

ajoj, joooj, da se javim psihoterapeutu....možda bi dobro bilo...

ju?er sam razgovarala s jednom, drugom, tre?om pa i ?etvrtom prijateljicom (s dvije uživo, s dvije preko telefona) . to su prijateljice koje razumiju i - nave?er sam bila dobro.

evo - danas ujutro ok, ali negdje oko 10, 11 h opet osjetih 'to'....

borim se, bila sam u trgovini po rucak za mene i kolege, evo, sad

?emo brzo jesti (apetit mi malo oslabio....a ina?e je uvijek dobar)..

joj, što ?u, da potražim stru?nu pomo? i svjet?

Pa ja ovako razmisljam; ne treba praviti paniku ako nam je par dana losije, to se na kraju krajeva dogadja vecini ljudi, cak i onima koji nikada nisu prosli kroz ono sto smo mi prosli. Ali, posto sam vec prosla kroz sve to i znam da je depresija bolest koja prvo dolazi polako a zatim naglo, onda ne bih nista prepustala slucaju. Dakle, sacekala bih najvise dve nedelje i ako su odredjeni simptomi skoro svakodnevno prisutni definitivno bih se obratila doktoru i ponovo pocela s antidepresivima.

• Create New...