Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

teate

osjecaj poslje uzimanja xanaxa

Recommended Posts

Hej ljudi... ja imama aksioznost i jos nesto al neznam sad kako s ezove.. krenula sam psihologu,natjerala se napokon i uzimam xanax ali polovicu od 0.5 ... i sada... me umrtvilo spava mi se, i malo vrti... dali je to normalno, sobzirom da se prvi put susrecem s tabletama tog tipa??

zato ih ne pijem iako su mi na repertoaru :)

spavam budna, klocam kad se uspijem probudit nakon 12 sati kome od te koli?ine.

Mene je xanax cinio hiperaktivnim , a i brzo sam se navukao na njega, pa poceo da pijem po 15-20 odjednom, dok jednog dana u kratkom trenutku pribranosti nijesam shvatio da se drogiram i zapalio sve zalixe, bilo je tu sigurno 10-12 kutija. Ispricao sam doktorici, pa me je prebacila na bromazepam, koji je pravo dosadne i neucinkovita tableta, i prestao sam da ga uzimam.

eto...?ini se opet...kod svakoga druga?ije. Meni je Xanax (Helex) bio odli?an. Spavao sam samo po no?i. Preko dana sam bio hiper :whistling:

Mene je vozio, bio sam pun poleta i snage, ali jako brzo je potrebno povecanje da bi se osetio efekat, na kraju sam iskukao lekaru (zaista mi je bilo tesko) i dobio sam cudesni rivotril...

I sad imam 2 kutije xanaxa kuci od 0.5mg, spicim ponekad neki, cisto da se podsetim. :D

Koji smo mi tabletomani. ^_^

Kao Å¡to je MartinEden napisao u vezi hiperaktivnosti.., dok god ti se ne sviÄ‘a je ok :) ja sam se popriliÄno lako navuko na njega.

• Create New...