Jump to content
Depresija Forum

Recommended Posts

Misljenja sam da 0.25 mg nije dovoljno mala doza za redukciju. Ja bih to skidao na svakih mesec dana po polovinu osmine, dakle 1/16, pa i nek potraje nekoliko meseci. Ta redukcija doze za nekoliko dana ne pije vodu, jednostavno lek iako je vrlo dobar, istovremeno je za skidanje jako gadan.

Mia da sam na tvom mestu trazio bih povecanje doze Seroxata, moze ici do 40-50mg dnevno.

Rivotril ljubav jedina

Promenila sam misljenje, mislim da je vrlo adiktivan lek koji zombira. Dok sam ga imala prepisano na dnevnoj bazi, upadala sam u dugacke dnevne i nekontrolisane dremke. Nocu sam spavala kao zaklana ali to mi je recimo odgovaralo. Anksioznosti je skoro potpuno pa nestajalo dok sam na njemu iz razloga sto su mi misli bile usporenije, i sve u svemu osecanje opste zombiranosti koja mi je prijala ali samo na krace staze. U par mahova sam ga i zloupotrebljavala i uzimala vece doze da bih nakon toga upadala u samoubilacke depre.

I dalje terapija rivotrilom, godinu dana. Th Rivotril 2mg 1/4+0+1/2, 1/2 sa smanjila na 1/4, na poslednjoj kontroli rekla sam dr da pijem 1/4, pitala me na kako spavam, kako kad, nekad katastrofa u toku nedelju dana ako uspem ukupno 10 sati ukupno da odspavam, rekla mi je da povećam kad ne mogu da spavam  na 1/2, a ja sam večeras krenula sa smanjivanjem, smanjila uveče na 1/8 pa ću videti kako ide. Ako ne mogu da spavam imam sanval pp. @Riot koliko dugo si bila na terapiji rivotrilom i kako si prestala?

Just now, Mia said:

@Riot koliko dugo si bila na terapiji rivotrilom i kako si prestala?

Bila sam jedno 3 meseca, i skroz sam se skinula na svoju ruku.

Od juče sam smanjila još 1/8 rivotrila od večernje doze, nervoza neko čudno treperenje, podrhtavanje, nemirno konfuzno spavanje. Danas se nisam osećala loše ali kako ide veče vreme kada trebam da popijem večernju dozu leka imam utisak da ću svakog trenutka da dobijem nekakav napad.