Jump to content
Depresija forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

vihor

NAJCUDNIJI SIMPTOMI ....

Recommended Posts

desavalo mi se ,da prije nego putujem autobusom, pomislim kako ce me biti strah drugih putnika i kako cu se gusiti u busu i tako bude. :) samo zato sto mi je to palo na pamet, da se nisam sjetila toga ne bih ni prezivljavala traume tokom putovanja. A najcudniji...hm....ne znam koliko je cudan, ali mene je najvise razdrmao taj osjecaj da ce dusa da mi napusti tijelo kada me hvata prvi san i samo skocim iz kreveta i uhvatim se za vrat, a neka me jeza hvata i gori mi u grudima...uh, mjesec dana nisam spavala tad! I da, jos jedan..Kada sam u punoj diskoteci osjetila kao da sam sama, usi mi se zacepile, slabije sam cula muziku i ljude gledala kao kroz kameru! :wacko:

da imam i ja taj problem to se zove nemogucnost usnivanja :D

guÅ¡enje, stalna potreba da udahnem zrak. skoro svaki dan, mjesecima.kod joÅ¡ to muÄi?

mene :(

pa da se i ja pridružim meni je najstraÅ¡nije Å¡ta mi se izmjenjuju pa neki drugi i novi budi novu sumnju jel fiziÄki ili psihiÄki uglavnom ja sam okusio sve moguće nemogu izdvojit viÅ¡e neki posebno zadnje dane evo malo mi se smirila anksioznost a ja premoren ubijen kao stari dida , zujanje u ljevom uhu toliko iritirajuće napravio sam miljon pretraga i niÅ¡ta nema dijagnoze ,, viÅ¡e me sram priÄat sa doktoricom koliko simptom strava ...............

pa da se i ja pridružim meni je najstraÅ¡nije Å¡ta mi se izmjenjuju pa neki drugi i novi budi novu sumnju jel fiziÄki ili psihiÄki uglavnom ja sam okusio sve moguće nemogu izdvojit viÅ¡e neki posebno zadnje dane evo malo mi se smirila anksioznost a ja premoren ubijen kao stari dida , zujanje u ljevom uhu toliko iritirajuće napravio sam miljon pretraga i niÅ¡ta nema dijagnoze ,, viÅ¡e me sram priÄat sa doktoricom koliko simptom strava ...............

o bolovima ne želim ni priÄat svaki dan neki novi

Juce sam imala najcudniju halucinaciju ikad, ne secam se naravno muz mi je pricao... dakle ja sam pricala kako sam u sumi, tamo je neka kapija koja vodi u livadu, a ja se kao bojim da odem tamo, pa neki ljudi u sumi prodaju nesto... kao pijaca, kaze mi da sam pricala desetak minuta o tome i onda sam samo cula kako me pita sta ja to pricam, sta mi je i tu sam ja njega pitala kao sta, sta mi je? Uglavnom, ne secam se da sam to pricala ni sta sam pricala.. What the f*ck????

Da li je neko imao slicno iskustvo????

Juce sam imala najcudniju halucinaciju ikad, ne secam se naravno muz mi je pricao... dakle ja sam pricala kako sam u sumi, tamo je neka kapija koja vodi u livadu, a ja se kao bojim da odem tamo, pa neki ljudi u sumi prodaju nesto... kao pijaca, kaze mi da sam pricala desetak minuta o tome i onda sam samo cula kako me pita sta ja to pricam, sta mi je i tu sam ja njega pitala kao sta, sta mi je? Uglavnom, ne secam se da sam to pricala ni sta sam pricala.. What the f*ck????

Da li je neko imao slicno iskustvo????

angela to u snu ili ono budna u sred bijela dana??

Dzoni daj malo detalnije objasni ja ocesam iste stvari i puno se bojim.

pozzz

osecaj da ja nisam ja ili da sve ovo nije stvarno, kao da hodam po magli nekoj,kao da ljusi nisu stvarni i kao da ...neznam da opisem... a onda ponekad, vrlo retko, imam trenutke potpunog otreznjenja svesti, onako odjednom mi je kao jasno ko sam i gde sam i sta sam, i zgadim se sebe, ali traje samo sekund, cini mi se u tom trenutku da znam sve i sve mi je kao jasno i vidim bolje i cujem i ... uzasno neko otreznjenje, uzasno...

ali ovo sa maglom mnogo duze traje...

Ne znam kako bih ih rangirala. Svi su mi cudni. Pocev od onog osjecaja skakanja iz prvog sna "kao da dusa izlazi na usta" ', pa jeza u cijelom tijelu, da ce glava prsnuti i taj i obruc oko nje, povracanje i osjecaj samoce dok sam i sa ljudima oko mene i preispitivanje jesu li oni tu i ko sam ja.... itd. Malo li je :)/> :(/>

Ruzo i meni se javlja to otreznjenje.kao da su ti odjednom sve misli poslozene i jasno vidis nekako svijet ti drugaciji i jasniji.pogled cistiji....

Zaboravih i navesti onaj koji mi ne da da se trgnem iz svega ovoga... samoanaliza, mastarija i filozofiranje!!!

Citao sam neku knjigu i poenta price je da covek moze da se stvori gde hoce i sad kad razmisljam o svemiru ili dogadjajima od pre mnogo godina ja mislim da ce nesto da me odvuce tamo i da necu moci da se vratim. Znam da zvuci ludo ali mene hvata napad panike zbog toga :S

meni nijedan simptom nije "cudan" i ne znam sta se podrazumeva pod tim pojmom

opet gledam crno-belo na svet

eto to mi je cudan simptom, to sto to tek tako ode i pojavi se i tako u krug kao da me ceka iza nekog zbuna i onda samo iskoci... bljak

nerviraju me te promene i sve jer nikad ne znam sta ce sledece da se desi i sta ce sledece da bude te taj simptom opravdava moju anxioznost

eto

Hm, da, stvarno ne znam sta bih mogla da okarakterisem kao najcudniji simptom koji imam. Mozda trnjenje ekstremiteta i grozan svrab po celom telu. Ostalo mi nije cudno, samo je veoma uznemirujuce.

Pritisak u glavi, osećaj levitiranja, gušenje, aritmija i ogroman strah da ću svakog trenutka da capnem, tremor ruku i nda kad me sve te nesreće izgaze kao voz, isisaju svu energiju iz mene, na scenu stupa takav odvratan osećaj izdvojenosti iz tela i derealizacije.

kod mene ima da me boli glava, padam, zaplicem jelizkom, padam krivi mi se slika..

ne mogu da stojim

onda me hvata panika jer mi se to desava

pa krene stomak da mi "odskace" od ubrzanog disanja

plus pijem caj/kafu i krene mi na nos... wtf?

izlazi kroz nos.. kao slinac..

• Create New...