Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
leona

Antisocijalni poremećaj osobnosti

Recommended Posts

Asocjialan covjek je onaj koji bi se htio druzit,ali u grupi ljudi ili na otvorenom osjeca stres i anksioznost, tako se ja osjecam u zadnje vrijeme...To nestane skoro ili ne kad sam sretna,a to ne znam kad je bilo.

Edited by blackadder

Carpe nije to to...ovo je puno gori poremecaj...znam iz prve ruke jer zivim sa covjekom koji ima tu dijagnozu

Edited by blackadder

Ovo mi je radi nekih ličnih stvari posebno zanimljiv topic, i krivo mi je što je tako slabo posećen. Možda je stvar u tome što psihopate, recimo, po defaultu nisu sposobni da shvate da sa njima "nešto nije u redu" (mrzim taj izraz, kao i "normalno," bolje je reći: da su drugačiji), čak ni kad im se napiše crno na belo? Jer ako si ubeđen da si savršeno primeren, onda sigurno nećeš piskarati po ovakvim forumima. Zašto bi, kad ti, što bi babe rekle, nije ništa?

Šteta, jer bih volela čuti jednom jedan otvoren pogled na sve i svja čoveka koji je "na lestvici." Mada, koliko se na lestvici može bit otvoren...Da.

Preostaje samo da slušam iz druge ruke.

Edited by blackadder

Potraži Athenu Walker na Quori, ona je više nego samosvesna i veoma ljubazna, prilagođena. I ume da objasni kako takav um funkcioniše.

Edited by blackadder

On 8/5/2019 at 11:50 PM, Hyperdrive said:

Potraži Athenu Walker na Quori, ona je više nego samosvesna i veoma ljubazna, prilagođena. I ume da objasni kako takav um funkcioniše.

Hvala :) 

Edited by blackadder