Jump to content
Depresija forum
artiste

Nesanica

Recommended Posts

Ajme, jadan! :(( i odignoriran (preporučen) forever! :))

Btw, nit prozvana nit' što? A nije to ono "guska" za žene kad rode s epiduralnom...a j ga .... ja pomiješala!:(

Feminizmu ni traga, al' ko si ti pak da ti to objašnjavam?! Bio na pride-u?

Bijes i agresivnos prema majmunima (aaaaa, strah me!) apsolutno!

Svijet bi bio divno mjesto..........

Ja se izvinjavam kiko, ali ovde bi mi trebao google translate da te razumem.

Ja se izvinjavam kiko, ali ovde bi mi trebao google translate da te razumem.

Ah, znam!

Jaoooj KIKA pa šta bi?Ti kao da nisi razumela NARKO-a???Ciljna grupa sam bio JA! 22s67z!Izvini ali NARKO nije hteo tebe da leci!Samo mene!Meni je i terapiju prepisao,tebi eto nece.U poverenju KIKA ja se osecam dobro,zato sam mu se i zahvalio,jer je dobronameran.Mislim,osecao sam se ja i pre NARKA odlicno,bez NARKA fenomenalno,ali dok mi on to nije rekao kao da nisam znao da sam dobro.Sada znam,reko mi NARKO i sretan sam zbog toga a i to je poruka mnogima:ima leka za nas.Šta da kaze NARKO kako je ljudima za koje nema leka?A NARKO to iz licnog iskustva zna zasgurno-postoje takvi.Teško njima.Blago nama,ali zaista,meni je prijateljski savetovao da odem 'odavde' i ja cu ga poslušati,oticicu.Upravu je-znam i sam da mi nije mesto tu gde je NARKO jer toliko je- citat: ocajan,jadan,beznadezan...kako sam kaze da zaista mislim da mi ovde nije mesto,uradio se NARKO- pravu stvar za mene i još jednom:hvala mu.Pre nego odem,,,izvinite samo momenat,,,ma morao sam proveriti dali su mi vrata zakljucana.UF jesu dobro je.Neznam, imam neki osecaj da su 'negde' zaboravili vrata zakljucati a pada mrak.Ja moja zakljucao-što je sigurno-sigurno je.NARKO izvini što si duze cekao post,ja slabo znam da pišem,koristim samo jedan prst,onaj srednji,razumeceš me nadam se i nemoj zameriti nešto,a ja evo odlazim,,,,

Ponovo imam problem sa nesanicom.Tacnije vec nocima ne spavam.Probam i ovo i ono, ma sve živo, ali ništa ne pomaže.

Nikad ja rano ne ležem, ali kako su krenule ove vrucine sve se totalno poremetilo i nema šanse da zaspim u neko pristojno vreme...

Ali necu ni da se opterecujem.Samo da prodju ovi tropski dani pa ce valjda biti bolje i nocu za spavanje... :hm:

Prodjoše tropski dani...davno beše...

Sada su ledene noci, minusi nikad veci, pa opet ista prica....nesanica...

Joooj... kada ce otopliti....

Sve dolazi i prolazi...samo nesanica ostaje...traje...

Ne vredi druže...to vec duže traje...duže od decenije...

Navika zbog posla...valjda...stara navika koja traje...

Kažu da je ljubav najjaca emocija, a da je navika ipak jaca i od nje...

Izgleda i od nesanice...navika je jaca...

Bar kod mene, i tu ništa ne pomaže...

Kazu da postoje ljudi sheve i ljudi sove..

Bioritam je cudo, mozda se i ne treba boriti protiv nekih unutrasnjih ritmova.. Ocigledno ti vise odgovara nocni rezim.. :D

Nesanica je moj najveci neprijatelj i najveci strah ikada... Ona je i jedan od glavnih krivaca zbog stanja koje sam ostavio za sobom....

Vec duze vreme ne spavam do 3 ,4 ponekad i do pola 5,jednostavno mi se ne spava. I tako je i ove noci...Mada sada ne zelim da spavam...ne znam,osecam se nekako srecno kada ne spavam...Ranije sam mnogo volela da spavam,a jedno vreme sam cak legala u 8,9 ...a kad nije bilo skole budila se u 2,i to jedva.... prekjuce i juce mi se desilo da se probudim u 12 prekjuce, a juce sam se probudila u 7 potpuno budna videla koliko je sati i vratila se u krevet,mada i tad sam se posle probudila u 2.....

jesam li ja jedini bolid koji voli da ne spava,i da pomocu ne spavanja muci svoje telo ili nas ima jos? :blink::D

ne spavanje * :D

ja volim da spavam. al ne mogu a moram da ustanem u 7. Oću li ustati ako zaspim..poznavajući sebe neću..a sad mi se malo prispavalo jbg. Moram sutra biti ok i zapoÄeti dijetu i ići na trening i napokon ozbiljno krenuti jeba te

aha,cool,ja sam volela da spavam al sad ne mogu i necu, ubi me nervoza :wacko:

aha,cool,ja sam volela da spavam al sad ne mogu i necu, ubi me nervoza :wacko:

jedan bensendin od 5 mg i spavaces da ne koristis

Floromidal jel opasno uspavljuje i stavara tako lep san posebno onima koji imaju kosmarne snove ..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

pila sam i to i nija nista vredelo, jedino me je rivotril otkacio skroz,padala sam po ulici i po stepenistu. Ali hej,ja ne zelim da spavam! :D

Ja imam problem sto se budim vise puta u toku noci, ne mogu da docekam jutro, prosto me ponekad mrzi da spavam, a to sve zbog nervoze.

Ja zbog nervoze ni ne mogu da zaspim...Ne bih ja o ovome pisala da nisam te noci osecala posebne emocije.... preveliku srecu,euforiju a u isto vreme i preveliku nervozu :D

ne mogu.............portosene su :( ....al vratice se nocas,,, :P

ahahahhahahahhahahahahhahahahahahahahahah... vidim nisam jedina koja nisam citava.... mada sad se osecam tako "citavo" :D :D

Vec duze vreme ne spavam do 3 ,4 ponekad i do pola 5,jednostavno mi se ne spava. I tako je i ove noci...Mada sada ne zelim da spavam...ne znam,osecam se nekako srecno kada ne spavam...

Ako je ovako kako si napisala, ne vidim u cemu je problem.

Bolje je tako nego da prespavas zivot.

Ima jedan period za koji kazu da se covek dovoljno naspava ;)