Jump to content
Depresija Forum
jelllena

Simptomi koji vas najvise muce ili su vas mucili

Recommended Posts

ne pijem antipsihotike. th mi je seroxat i rivotril. 

18 hours ago, Mia said:

ne pijem antipsihotike. th mi je seroxat i rivotril. 

Mia koja ti je dijagnoza?

F400

17 hours ago, Mia said:

F400

I ja pijem isto. Samo rivotril po potrebi. Koliko dugo?

Posted (edited)

2 godine, rivotril pokušala da mi ukine, spavanje problem glavobolje a onda eeg pokazao povišenu konvulzivnu spremnost, uz moje veliko negodovanje vratila ga u martu (prekinula u decembru prošle godine). 

Edited by Mia

Neka vrsta tihog beznadja i zarobljenosti.

Posted (edited)

Od pretraga nema sta nisam uradio ali tremor onaj sitni jedva primjetan i 2 godine poslije prisutan otkako pijem Citram 10mg.Ali bar nema vise one uzasne napetosti i s vremena na vrijeme panicnih napada sa najgorim simptomima.

Edited by Dobitak

Pozdrav raja,

Imam epizode smanjenog samopouzdanja,oslabljenje motorike tijela i govora,gubitak fizičke i govorne spontanosti,misli i odgovori u socijalnoj interakciji jaaako sporo dolaze. Vokabular mi se ograniči na jedno 300 riječi, pamćenje kao u ribice, osjećaj praznine u glavi,glas mi je prigušen i nerazgovjetan, osjećaj napetosti,skupljene usne,uštogljenost.

Nisam skroz nesretan, imam mali gubitak motivacije za poslom,ne boli me ujutro glava,ali se teško budim. Nemam finansijskih problema.

Najviše me "boli" tupi osjećaj u glavi i nemogućnost bivanja kvalitetne verbalne interakcije.

Npr. Dopisujem se sa nekom djevojkom na društvenoj mreži treba mi 30 min da odgovorim nešto duhovito,normalno ili pametno i opet promašim. Kad sam "normalan", jako vješto i brzo odgovaram na poruke. Mogu reći da sam duhovitiji od prosjeka ljudi.