Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Angel Heart

Olanzapin (SIZAP, ONZAPIN, ZALASTA, ZYPREXA, VAIRA)

Recommended Posts

Ne secam se ali bila je manja doza pet mozda kasnije najvise 10. Secam se da je doktorica govorila to je bejbi doza. Ali ne vredi da ti ja govorim mene je taj lek unistio, mogu samo reci najgore, nekome je mozda pomogao. Nakon sto sam prestala da ga uzimam zivela sam u paranoji da me je trajno ostetio.A nemam reci ni za to sto prepisju antipsihotik tek tako. Meni je za OKP pomogao Zoloft i Ksalol.

Meni skoro nista nije pomagalo kod prisil. misli.

Warrior,

jesu ti kg (kad si prestala sa Zalastom) sami spali ili si drzala dijetu?

Btw, videh u prospektu da od njega moze biti naduvenost, natecenost, izostanak menstruacije..

Mislim da ksalol mora pomoci vece doza ali opasno je.

Sami su spali, mada posto sam se vratila u normalu  malo sam jela posto je za mene normalno da sam neuhranjena. Iako sam zbog njega imala normalnu kilazu nije mi prijalo mozda zato sto sam se naglo ugojila

Ne znam sto se onda moja psihijatrica cudila ako vec pise da izostaje.

Ako  nemas veliki apetit bice ok, ja bih pojela sve sto ima u kuci. A kad prestanes jesces kao ranije.

Kontrolisem apetit mada mi se cini da jeste malo povecan (iako jedem voce i povrce)

Sva sam se nadula, sve mislim pms ali kako mi deluje (nadam se da gresim) izgleda da od menstr. nece biti nista..

Jednom sam ovo pila protiv nesanice i nikada više.

Bila sam mamurna od njega jako ujutru, i užasan apetit, non-stop sam bila gladna.

On jako goji.

Za spavanje sada uzimam 100 mg Aktavela (Serokvela) i radi okej recimo, a apetit mi je normalan, s tim da Serokvel u toj dozi nije AP, pa deluje samo na san. :)

Ja ga ovako dobro podnosim (da kucnem u drvo..) ali mi smeta naduvenost i sto bih samo nesto jela..

Baronesa rece da ne goji, izgleda da nije kod svakoga bas isto..

Ja se plasim da se dodatno ne ugojim odn. dok ne odem na kontrolu