Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

empire-of-dirt

"The Borderline Personality Disorder Survival Guide"

Recommended Posts

Pun naziv knjige je:

The Borderline Personality Disorder Survival Guide: Everything You Need to Know About Living with BPD

Autori su:

Alex L. Chapman, Kim L. Gratz

Nije mi poznato da li postoji izdanje na srpsko-hrvatskom jeziku, ja sam je Äitala na engleskom.

Kada sam tek dobila ovu dijagnozu, pre oko godinu dana, nisam znala ništa o njoj i tražila sam literaturu koja će mi pomoći da bolje saznam šta se dešava i kako se izboriti.

Pretraga je trajala dugo jer sam tražila knjige koje neće perpetuirati stigmu o borderlajnu i koje neće zvuÄati optužujuće za Äitaoca, i na osnovu onlajn recenzija sam odluÄila da je ova dobra.

Nisam se prevarila, knjiga je fenomenalna. Lako Äitljiva, kombinuje tehniÄke (medicinske, dijagnostiÄke) podatke, ali približene nivou laika, sa raznim savetima i dodatnim objaÅ¡njenjima itd.

Meni je ova knjiga jako pomgla.

Vrlo je preporuÄujem svima koji pate od ovog problema ili se pronalaze u simptomima.

Može da se naÄ‘e verovatno na libgenu ili bookza ili sl; u krajnjem sluÄaju, ako ne naÄ‘eÅ¡, mogu ti poslati.

Hvala za link. Deluje korisno. Å teta Å¡to su karakteri svi u kurcu :( teÅ¡ko se Äita...

• Create New...