Jump to content
Depresija forum
Sign in to follow this  
jelllena

UPOMOOOOC POMAGAJTEEEEE!!!

Recommended Posts

Imam paniku po 3 puta dnevno,prva je ujutru kako otvorim oci,popijem cetvrtinu propranolola i cetvrtinu rivotrila,malo popusti i onda opet krene pecenje po telu,napetost u stomaku i grudima,drhtanje,jaka nervoza,ne znam sta cu sa sobom,vrtoglavica....Dokrorka mi rekla da pijem 1/4 rivotrila ujutru pa 1/8 popodne i !/8 uvece a ja poludeh i dalje...sta da radim upomoccccccc

nikako ne mogu da se smirim po ceo dan

Pozdrav Jelena, evo i meni je isto tako stalno sam stisnut napet napadi panike, vrtoglavice i jos mnogo toga. I stvarno ne znam sta da radim i kako podnosim, stalno sam u strahu od bolesti

ja cu da poludim,stavila bi govno usta samo da me pusti malo,evo sad se sva tresem,pece me nesto po ledjima i u ustima.........

Jelena, i na mene mi e mnogu loso. Ovie denovi i jas imam nekoe pecenje vo ustata, nekako kako zateganje, pa mislam deka mi trne vo ustata i okolu ustata. Nesto kako da me lazi po grboti nozete, a okolu srceto me bocka. Strasno!

Pomaze li setnja, citanje knjige, slusanje muzike, umivanje,..... Bilo sta da ti odvuce paznju i da se smiris.

Bil si kod doktora, imas li nekubterapiju sem tog rivotrila i propanola?

Edited by matilda
Zabranjeno je preporucivati terapiju i doziranje iste. Nismo doktori.

Ako ti je mnogo lose idi kod doktorke i reci joj, moguce da ce ti promeniti i dati bolju terapiju.

Slazem se sa serafimom da probas drugacije da pijes Rivotril

ali opet nisam dr. pa se ne usudujem da previse govorim o promeni terapije.

pijem i seroxat 1 dnevno vec 5godina a sad mi je dodala jos pola seroxata da pijem ,meni treba vise rivotrila da bih se smirila,sutra idem imam zakazano pa cemo da vidimosta ce reci....evo i sad mi zari u grudi,a i rukenapete treskaju i zeludac kao da ce da eksplodira ......nista mi ne pomaze ni da setam ni nista,jedva u komp gledam,nikako ne mogu da skrenem misli

Mislim da je reakcija na povecanje seroxata. Viidi sa doktorom ali mislim da treba povecati dozu anksiolitika ili ga promeniti.

Izdrzi, ne postoji gorasatvar od toga sto ti se sada desava ali budi sigurna da ce proci, samo jos malo.

hvala serafime i ostalima na podrsci ali ovo je bas ludilo

nikako da se smirim i da nadjem neku ravnotezu smirenosti u sebi

Ne postoji sansa da nadjes smirenost, nije do tebe i ne ludis. Samo sacekaj dan-dva, posle ce biti lakse.

mene je seroxat ubacio u hipomaniju ,nervira me taj lek toliku nervozu mi je stvarao da je bilo uzas,meni su kod jake anksioznosti davali male doze antipsihotika ,konsultuj se sa doktorkom oko terapije

mene ovo drma ovako 10 dana...mislis da ako mi poveca rivotril da ce da se smiri za dan dva?

To, rivotril ili neki drugi anksiolitik. Meni je tako bilo, potpuni pakao dok nisam poceo xanax redovno da pijem, dan-dva. Mada meni seroxat nikako nije odgovarao, pio sam ga skoro pola godine i jako lose sam bio.

ludilo pravo a zamislite me ovako ludu posto sam agorafobicar idem svako vece u setnju,kako 5 god nisam ulicom svojom mrdnula stigla sam do kraja ulice 500m...Moj muz inace meni nista ne veruje i kaze da lazem,a nemam nikog drugog,roditelji umrli...mozete misliti u kakvom paklu se nalazim

Znam u kakvom si stanju, ali to je nemoguce opisati i shvatiti bilo kome ko nije doziveo. Pokusaj to suprugu objasniti, jako tesko je prolaziti kroz sve bez podrske.

kako moze da misli da lazes? ne msli to nego nece da prihvati. ja sam imala takvim problema sa skoro svima, moja dijagnoza se nije uzimala za ozbiljno jer je bilo lakse reci da sam samo nagla, bezobrazna i "u svom svetu", razmazena, a ne bipolarna pa na kraju shizoafektivna... pu.

Posted · Hidden by lupus, February 24, 2015 - prporucivanje terapije.......
Hidden by lupus, February 24, 2015 - prporucivanje terapije.......

Imam paniku po 3 puta dnevno,prva je ujutru kako otvorim oci,popijem cetvrtinu propranolola i cetvrtinu rivotrila,malo popusti i onda opet krene pecenje po telu,napetost u stomaku i grudima,drhtanje,jaka nervoza,ne znam sta cu sa sobom,vrtoglavica....Dokrorka mi rekla da pijem 1/4 rivotrila ujutru pa 1/8 popodne i !/8 uvece a ja poludeh i dalje...sta da radim upomoccccccc

nikako ne mogu da se smirim po ceo dan

ti lepo uzmi po pola Rivotrila tri puita dnevno

kakve osmine bre... to ne deluje ni na male bebe

ako ne deluje a ti lepo 3x2mg dnevno i ima da se smiris kao bela lala---

jutros sam prvi put posle 15 dana ustala bez panike,jesu mi ruke drhtale i zanosila sam ali nisam panicila,ali posle 15 minuta manja uznemirenost,i evo sad lezim i takav osecaj u glavi da mi se spava boze sacuvaj kao neka spavaca bolest,sta je ovo

Mozda je malo od lekova..a i vidis i kakvo je nenormalno vreme u februaru..

Bolje da ti se i spava nego da hoces da iskocis iz svoje koze..