Jump to content
Depresija forum
Sign in to follow this  
jelllena

UPOMOOOOC POMAGAJTEEEEE!!!

Recommended Posts

isti problem imam i ja skoro pola godine,vrtoglavice napetost napad panike i jos tonu propratnih simptoma,ne pijem nista ne verujem u tablete borim se jeste da je tesko,sad imam problem i kad udjem negde ufati me panika i blaga vrtoglavica,al ja namerno idem na ta mesta da probam pobedit ludu glavu.Za 6 meseci svaki dan imam problem nikad nije pustilo,doktor rekao anksioznost i dao mi da pijem lexilijum zoloft ,vitamine b12 ali nisam nista pio,jer kao sto rekoh ne verujem u tablete da pomazu samon odgadjaju i pogorsavaju stanje

Ja sam trpio anksioznost 3 godine, dosli panicni, smrsao 10 kg za 5 meseci, zatim depresija,... Treba pokusati bez lekova, ali tesko je, bas tesko.

@anksiozniboy

Svakako ti zelim da uspes, ali bitno je da prepoznas trenutak kada vise ne ide.

evo ja zadnjih 20 dana idem svojom ulicom 500m,rekla sam sebi taman buljala ici ces kako znas i umes,veceras mi je bilo pakleno ali sam izdrzala i presla zadatu rutu,nemam nista od sedenja u krevetu,svasta mi se desava na ulici i zanosi i zavrti i gumene noge i derealizacija,kao odsecena glava ali ipak mislim da me to nece proci dok lezim u krevetu pre ce proci ako se suocavam

Imam ogroman problem sa napadima panike i neke vrste socijalne fobije ali to se jednostvno lekovima ne resava. Pogotovo ne rivotrilom....

budite li se vi ujutru sa osecajem depresije u grudima i tresu mi se ruke svako jutro,kao da nemam snage u njima a napetost u ramenima

Ja se budim svako jutro tako i onda posle kad ustanem budem ok koliko toliko jedno sat do dva i onda sledi uzasan napad panike. Evo upravo ga dozivljavam jedva sam iskucao ovo

meni su prestale da se tresu ruke ali nesto struji kroz njih i kao da imam osecaj da ce da se zgrce....a o napadima panike ne smem ni da mislim,kako ih resavas

Najgore sto ih se ne rjesavam nego me paralise i budem u neopisivom strahu, ne znam sta da radim i kako da se suocim sa njima

tako isto i ja,bukvalno umirem,vristim,ne pomaze nista,sve sam procitala sve mi je jasno da treba da ga propustim kroz sebe ali ja nikako ne znam to da uradim,cini mi se kad pokusam da ga propustim da je jos gore

Da isto tako je i meni kad pokusam da se suocim budi me gore simptomi su uzasni. A u toku dana toliko simptoma mi se smjeni uzas

ima li neko neki recept kako skrenuti misli,kako ne dodavati strah na strah,kako se jednostavno zainteresovati za nesto drugo,moze da bude smesno ali ljudi cak me i abrovi ne zanimaju

idem po kuci i pricam sama sebi drmaj,tresi,vrti,oduzmite se noge jos vise,dodji paniko hajde....svasta pricam sebi,dozivam paniku na sve nacine,dozivam zivcanluk na sve moguce nacine...ispravno li je to

idem po kuci i pricam sama sebi drmaj,tresi,vrti,oduzmite se noge jos vise,dodji paniko hajde....svasta pricam sebi,dozivam paniku na sve nacine,dozivam zivcanluk na sve moguce nacine...ispravno li je to

Je, al kad dodje ako se prepadnes onda je bilo uzalud.

Key nije u izazivanju koliko u ravnodusnosti kad dodje.

pa ja se i bez panicnog tresem,drmam ljuljam i ostalo zato to sebi pricam da bih lakse isla po kuci

a kad dodje panikA onda cu probati biti ravnodusna

Cini ti se.

Citavo vrijeme imas panicne, samo osciliraju.

Ljuljas se od anksioznosti.

Anksioznost servira panicne.

Anksiolitikom.

Panicni ne dolazi sam, njega uvijek formira anksioznost.

Sto veca anksioznost, duzi je panicni.

On umije da trese par dana iz jednog anksioznog dana.

Trebas suzbiti anksioznost.

Njome se hrani.

Sad sam citao tvoje postove.

Ja mislim da Rivotril nije lijek za tebe.

To je antiepileptik. Po tvojim postovima ja ne vidim da si ti to.

Tebi treba Anksiolitik.

Uzmi moj tekst sa rezervom.

Nisam doktor.

Rivotril je anksiolitik, antiepileptik i stabilizator raspolozenja, inace benzodiazepin. Znaci tri u jednom, plus je jedan od najpotentnijih benzodiazepina.

moje misljenje je da te pilule za smirenje nam trebaju da se dovedemo u bilo kakvu ravnotezuu pocetku a posle napasti sa psihoterapijom u zavisnosti kako ko ima problem

Rivotril je anksiolitik, antiepileptik i stabilizator raspolozenja, inace benzodiazepin. Znaci tri u jednom, plus je jedan od najpotentnijih benzodiazepina.

bjtWXY3.png

moje misljenje je da te pilule za smirenje nam trebaju da se dovedemo u bilo kakvu ravnotezuu pocetku a posle napasti sa psihoterapijom u zavisnosti kako ko ima problem

E nek' si nam rekla !

Mi se baš mislimo za što li je to.

:D