Jump to content
Depresija forum
Sign in to follow this  
jelllena

UPOMOOOOC POMAGAJTEEEEE!!!

Recommended Posts

evo nisam nikako,ustala i tresem se i jos depresija,pa onda opsesija sa hitnom pomoci da idem pa da idem da trazim da idem u bolnicu u podne popijem cetvrtinu rivotrila i smiri me posle sat vremena imam jos straha ali bar me je smirilo.Inace iskreno da vam kazem izbegavala sam da popijem rivotril kad ustanem i sve sam trpela i ludela do 2-3 sata pa popijem pa me malo smiri...jel mislite da je dobro da uzimam rivotril jedno vreme dok se ne smirim ujutru u podne i uvece?

evo nisam nikako,ustala i tresem se i jos depresija,pa onda opsesija sa hitnom pomoci da idem pa da idem da trazim da idem u bolnicu u podne popijem cetvrtinu rivotrila i smiri me posle sat vremena imam jos straha ali bar me je smirilo.Inace iskreno da vam kazem izbegavala sam da popijem rivotril kad ustanem i sve sam trpela i ludela do 2-3 sata pa popijem pa me malo smiri...jel mislite da je dobro da uzimam rivotril jedno vreme dok se ne smirim ujutru u podne i uvece?

Sowwy, nije dozvoljeno davanje informacija o doziranju lekova.

Kontaktiraj ili idi kod psiha.

Ja ga pijem obiÄno 1/2, 1/4, 1/4, dakle, konstantno je u krvotoku i reÅ¡ava mi Anxu.

Pricaj sa doktorkom o seroxatu obavezno ili odi kod drugog doktora,meni je isto tako bilo od seroxata neverovatna razdrazljivost pa nesto kao hipomanija

ne kapiram ovo za lekove,kad postoji podforum o lekovima,jel to znaci da je na svim ostalim temama zabranjeno govoriti o lekovima a samo na na temama lekovi moze?

Ne, ne, dozvoljeno je, samo niko ovde ne može da ti kaže kako je pametno da doziraÅ¡ lekove. :) možemo da delimo svoja iskustva, Å¡ta kome pomaže, ali dati savet nekome koliko taÄno i kada da uzimaÅ¡ - to je ipak pitanje za lekara.

Jel to doza 0, 25?

Mozda ti je malo pao pritisak jer ti se manta....Sacekaj par dana da vidis, mada ako je 0,25 mg to je mala doza.

Jel pijes jos neki lek?

da 0,25, mi je rekla ujutru a rivotril 0.5 popodne i uvece....potrebno mi je da se smirim jer nikako ne mogu da se smirim ustajem ujutru sa tresenjem celog tela i nesvesticom

Mislim da je Atina u pravu Å¡to se tiÄe pritiska :) moj momak pije rivotril, deÅ¡avalo mu se da ujutru bude tako oÅ¡amućen, rekla mu je dr da je do pritiska i da prvo jede i popije kafu, a onda uzme rivotril. Probaj tako, možda pomogne?

Da, bas sam htela da pitam jelllenu da li doruckuje pre nego popije lek..?

PokuÅ¡aj da ne paniÄiÅ¡, može biti da te oÅ¡amuti xanax na poÄetku, bez obzira koliko mala doza bila. Malo nesvestice nije straÅ¡no.

Sta osecas? Napisi bar malo vise da bi smo znali event. kako da pomognemo..

ovako,ujutru ustanem i tresem se u rukama i grudima i trne mi ruke,onda pocne da ide nesto kao skakljanje kroz stomak i grudi pa onda kamen u grudima,udara u glavu kao da cu da se izgubim pa manta,udari u noge pa klecaju,onda celo telo malaksa..osecaj glave kao da nije moja..

Jel doruckujes nesto? Jel ti bude makar malo bolje kad popijes lek? Koliko dugo da te to drzi?

Meni to deluje kao napad anksioznosti...

Meni se veoma cesto desavalo da se budim sa podhrtavanjem i 'strujom' kroz telo i to me drzi jedno vreme ali je UZASNO!

Ne znam da li je to nesto slicno..ili nije..

(ima tema Teror prilikom budjenja pa mozes da pogledas, mozda je nesto slicno..)

ovako,ujutru ustanem i tresem se u rukama i grudima i trne mi ruke,onda pocne da ide nesto kao skakljanje kroz stomak i grudi pa onda kamen u grudima,udara u glavu kao da cu da se izgubim pa manta,udari u noge pa klecaju,onda celo telo malaksa..osecaj glave kao da nije moja..

definitivno zvuci kao napadaj anksioznosti, a kako kazes da si tek dobila novu terapiju mozda trebas pricekati malo da lijekovi prodjeluju

jel ti je bar malo lakse nakon sto uzmes terapiju

bila sam kod dr pa mi povcala seroxat za cetvrtinu od danas to pijem,evo tako me terorise po ceo dan da je katastrofa ovo po grudima kao da imam vanzemaljca u sebi

ja bih promenila doktorku,jel si sigurna da ti to nije od seroxata,kad sam pila seroxat toliko sam bila nervozna i razdrazljiva da sam mogla da ujedam

Nisam pohvatao od kada pijes seroxat, ukoliko ga krace pijes moze da bude period privikavanja koji je kod njega bas gadan. Mada ni meni seroxat nije legao, bilo je perioda kada nijednu emociju sem besa nisam imao.

pijem 1 seroxat vec 3 godine a danas sam tek povecala za cetvrtinu jos,znaci nije od seroxata...uhvati me nesto da ne mogu da budem mirna sve u meni igra ne znam ni da objasnim

pijem 1 seroxat vec 3 godine a danas sam tek povecala za cetvrtinu jos,znaci nije od seroxata...uhvati me nesto da ne mogu da budem mirna sve u meni igra ne znam ni da objasnim

Pokusaj leci na krevet ili pod i prepustiti se disanju. Pokusaj da celu svoju koncentraciju prebacis na udisanje kroz stomak i izdisanje kroz nos.

Pritom zmuri. To ti dodje kao meditacija ili vezbe relaksacije.

Pomaze.