Jump to content
Depresija Forum
kruška

nootropics

Recommended Posts

Mozda ne bi bilo lose da ih zoves i pitas ih.

Nelogicno mi je samo to sto salju DHLom a uzima nasa posta. I mi imamo svoj ogranak DHLa

ma to je neka zajebancija nebitbno...

videh na bencmark forumu da ljudi carinu cekaju i po mesec dana lol

Ok, javi samo da li vrede necemu..

I uzimaj do iznosa koji se ne carini.. mislim lupam, znam za ovaj slucaj za odecu i obucu, a mozda se bombonice sve carine, informisi se

naravno da se carine nije mi problem platiti pedesetak evra dodatno ako ce mi ih dostaviti

to je kolicina za oko tri meseca i 200 evra nije TOLIKI problem da skupim

mislim da ce ispuniti moja ocekivanja sve sam dobro ispitao preispitao itd

znam i kako da uzimam kojim redom ma sve sam smislio

jos samo da mi daju paket bre

naravno da se carine nije mi problem platiti pedesetak evra dodatno ako ce mi ih dostaviti

to je kolicina za oko tri meseca i 200 evra nije TOLIKI problem da skupim

mislim da ce ispuniti moja ocekivanja sve sam dobro ispitao preispitao itd

znam i kako da uzimam kojim redom ma sve sam smislio

jos samo da mi daju paket bre

Posalji im poruku da paket mora da ti stoji na hladnom da ne propadne roba..

Ko zna tamo u cargo delu u avionu koliko je vruce od motora..

Ta carina je od onog raspalog Kertesa ostala ista mafija..

Sa kog sajta je najbolje porucivati nootropike? I koji preporucujete? Koji su se istakli kao najbolji. Hocu da porucim.

noopept opet pojačao kreativnost i bistrinu ali i okp

alphaGPC i CDPcholine kao i da nisam uzimao

ašvaganda sve kao u reklami hehe

teanin me sjajno smiri ali nikako da podesim dozu

a bakopa je najbolja nekako ne znam

------------------------------------------------------------------------------

neke stvari ću ponovo da kupim neke neću i toeto

malo ću još da isprobavam

Ja sam sebi porucio sa istog sajta pre oko 15-tak dana Piracetam u tableta od 800mg. Ne moze se dogoditi da zaplene na carini? Ovo su suplementi, ne bi trebalo? Ili ipak ima nesto sto ne sme u Srbiju da udje?

Jesi mozda probavao isti proizvod prvo u kapsulama pa u prahu ili obrnuto i da li si video neke razlike?

auh ne znam baš za piracetam jer je on valjda i dalje registrovan u srbiji kao lek oikamid

pa ne znam dal će pustiti

a razlike u efektu između praha i tableta nema

generalno naručujem prah osim recimo noopepta kojeg ću sledeći put obavezno u kapsulama jer su doze nanogramske(?)

pa je nemoguće ispravno izmeriti na nekoj kućnoj preciznoj vagi

Sta ce biti ako ne moze da prodje u Srbiji? Ja ostanem bez para i proizvoda?

Jel ima nekih kodova za popust na nootropicsdepot? Inace iznenadio sam se da je oko 11$ postarina, mislio sam da ce biti jeftinije, a ima i mnogo skuplje. Tako da je to bolje poruciti odma malo vise da se isplati slanje.

ostaješ bez proizvoda a možeš da juriš pare ali ne vredi živaca veruj mi

poštarina raste s količinom proizvoda

ja sam za 6 proizvoda dobio da platim oko 20 dolara poštarinu

imaš kodove naravno

potraži na reditu kod za 10 posto a i ako se prijaviš na njihovu mejling listu daće ti takođe 10 posto popusta

A jel uzima neko na taj nacin druge suplemente, koji su bas to, za stvari kao policisticni jajnici? Te stvari su u drugim zemljama mnogo jeftinije, na amazon.com su 3x jeftiniji bukvalno. Kao npr. Ovasitol (koji je mesavina Myo Inositol-a i D-chiro inositol-a). Uzimam vec Myo Inositol, super je, ali skup... i ima na amazon-u da se uzme 3x jeftinije, kao sto sam rekla i to u formi Ovasitol-a, koji bi meni i vise odgovarao. 

On 8/6/2019 at 12:39 AM, baronesa desinhronesa said:

ostaješ bez proizvoda a možeš da juriš pare ali ne vredi živaca veruj mi

poštarina raste s količinom proizvoda

ja sam za 6 proizvoda dobio da platim oko 20 dolara poštarinu

imaš kodove naravno

potraži na reditu kod za 10 posto a i ako se prijaviš na njihovu mejling listu daće ti takođe 10 posto popusta

Stigao je i poceo sam da ga koristim. E sada, da li su zaobisli moju proveru ili shvataju da nije puno jedno pakovanje ne znam. Ako se poruci jedno pakovanje mozda i nije problem.

Reci mi jesi kupovao sa jos nekih nootropic shopova? Ovaj "nas" mi se cini i najpopularnijim, a ima i nas vise iz Srbije koji su odatle porucivali.

Nesto se razmisljam. Kada je u prasku ti u stvari dobijem mnogo vecu kolicinu i jos manje kosta. Ako je npr doza 1 kapsule 1g i u pakovanje od 100 kapsula. Isti taj proizvod se prodaje od 250g gde u stvari dobijes 250 doza tj. kapsula. Jel se dobije i merica uz njega ili mora odokativno ili da se meri sa preciznim vagicama? Ali ako su manje doze, kao sto ti kazes, onda je bolje u kapsulama.

@Ninche

Slobodno porucuj sa proverenih shopova sta ti treba. Ovo sve ovde kod nas su jeftine sirovine u mnogim sastavima kojecega i ne vidim da imaju bilo kakve efekte i dosta toga ne postoji niti ce postojati kod nas, a samo bacanje para za proizvode sa naseg trzista. Eventualno se raspitas da li postoji neki sastojak ili je ceo sastav zabranjen za uvoz. Sve to sa shopova se vodi kao suplementi. Poruci jedno pakovanje pa vidi. Racunaj 20+ dana da treba da stigne. 

Ja bih probala L teanin ne znam da li ima u apotekama svuda gde sam pitala nista...

I ove Lions mane pecurke zvuce dobro

Planiram i ja da porucim L-teanin, mnogi ljudi su ga pohvalili. Ako ti se ne ceka u raznim radnjama sa sportskim suplementima ga mozes naci.

Kao sto sam gore spomenuo. Veca kolicina prirodnih suplemenata se moze pronaci i kod nas. Postoje distributeri, a postoje i proizvodjaci. Ja sam nisam siguran kolika je cistoca toga jer prosto ne verujem (vecini) nasim proizvodjacima.

Narucila bih jos nesto a htela bih sa ovog sajta ali brine me carina. Drugarici su naplatili 50 evra za porudzbinu od 30 ali u pitanju je odeca