Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Anela

Xanax i tablete za putovanja

Recommended Posts

Brzinsko pitanje...

Popila sam jutros oko 8 sati 0,5 mg Xanaxa. Putujem u 3 popodne,obicno (cak i bez anksioznosti) lose podnosim putovanja. Put bi trajao 2,5 sata,pa se pitam da li bih smela popiti jednu Draminu,za put,cisto da izbegnem mucnine i nervozu...

Guest

uzmi uputstva od jednog i drugog lijeka i proÄitaj da li su na popisu zabranjeni za zajedniÄku konzumaciju, tako će ti biti najsigurnije, a možda se javi i neko ko je pio to dvoje zajedno, ali eto da ne ÄekaÅ¡

Ni na jednom ni na drugom nema pomena o tome. Bojim se da me ne sroka totalno kombinacija,to ne zelim nikako..

Pf... Znaci,rizicno bi bilo. Mada,ovde lik pita za duplo jacu dozu inisam najbolje shvatila da li je mislio u kratkom razmaku uzimanje. Meni je 0,5 mg u pitanju,i 7 sati razmaka. Inace,uopste me xanax nije smirio...

Znaci,nisi licila na zombija niti se osecala urokano dodatno?

Guest

tu piše da je relativno sigurno uzimati ih u kombinaciji, vjerojatno se radi o istovremenom uzimanju te dvije tablete, ako ti je toliki razmak mislim da se nemaš što brinuti i da možeš slobodno uzeti

Znaci,nisi licila na zombija niti se osecala urokano dodatno?

Ma kakvi, nista. Jedino sto sam bila blago pospana, ali to je efekat tablete za voznju, on blago uspavljuje, ali nista dramaticno.

• Create New...