Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Gothiclolita

KNJIGE

Recommended Posts

-Otrovni roditelji i prevladavanje

-Kako unaprediti mozak(Lek za slomljeni mozak)

-Drama detinjstva

-Prestanite hodati po ljuskama jajeta

-U vorteksu ostvarenih zelja(kome ne predstavlja problem da prilikom citanja rotira(podesava) stranice

Kome treba neka knjiga,neka mi se javi u poruke :)

-Kako zaboraviti brige i naci zadovoljstvo u zivotu, Dejl Karengi -obavezno procitati, to je prirucnik mnogo dobar

-Moc pozitivnog misljenja, Moc pozitivnog zivljenja ...i sve ostale knjige,, Norman Vinsent Pil

-Moj sistem uspeha, Oskar Selbah

-Moc podsvesti - nova tajna... i ostale knjige, Dzozef Marfi

-Vesna Biorac audio knjige -Njene klipove sve preslusati na you tube i svakog dana slusati

-Kakve su ti misli takav ti je zivot Otac Tadej

-Pazi kojeg vuka hranis, Kenan Crnkic

Koliko sam samo knjiga proÄitao... Ne zna im se broj. Savremena psihologija, hrišćanska psihologija... I taman kad sam mislio da sam upio svo znanje ovog sveta, meni nož u srce zari ova derealizacija, anksioznost, depresija ili Å¡ta već... :)

-Ozdraviti David Servan Srajber

-Put kojim se redje ide

-Kako isceliti duh i telo Lujza Hej i sve ostale njene knjige vredi proÄitati

-Duhovni razvoj i psihiÄka samoodbrana

i ovog puta kome treba neka knjiga nek mi se javi u poruke :)

George K. Simon: In Sheep's Clothing

Ovo je knjiga na engleskom ali je izuzetna, mnogo bolja od Otrovnih roditelja. Govori o manipulatorima, kako prepoznati manipulaciju i kako se odbraniti od nje.

auu ljuudi šta je ovi knjiga gopsode me bože salkoni i sačuvaj:huh2::blink::rofl:

pa šta vam treba konkretno??imate neku želju??hajde sastavite vi meni listu želja-postavite bilo šta-verujte hajde, hajde-bilo šta-aman bilo šta <3

da li vam treba knjiga, da li u audio zapisu ili jednostavno ovako za komp ma šta god..

ima ih bojim se koliko nećeš hihi juju

hajde ljudi moji hajde hoću da ja vidim šta vas zanima-taj spisak..hajde hajde..

zaželi-i evo ispunim ti hihi:683193:;):wub:

nemojte da vas :batine:jer ako treba i to ću ali vrlo rado :laugh4::shok::yahoo::dance3::cmook::blink::rofl::683193:

67903334_10215235184461991_3696048593497489408_n.jpg

e..imate onaj sajt bookmate ;) evo, ako ste recimo telenor mreža(imate mesec dana besplatno fore da člitate knjige ;) )

pa zar to nije divnoo juju:blink::dance3::yahoo::rofl:a ovako je 500 i neki din mesečno ;) pa opet nije baš toliko skupo bojim se-znate mislim da je vrlo pristupačno za svačiji džep ;)

hajde, evo linka(uživajte..)

https://sr.bookmate.com/library

kiss kiss kiss:683193::683193::683193: