Jump to content
Depresija forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Skuterash2907

Vrtoglavice,tezina i pritisak u glavi itd

Recommended Posts

Pozdrav narode :) vec 2 mjeseca muku mucim s cudnim vrtoglavicama tj vise kao neki pritisak konstatntni i tezina u glavi tupost neka... takoder plitko disem cesto, dizem se nekad ponoci u panici bez zraka i gusim, nemam nocnih mora ali uvijek kad legnem i ono prvo usnivanje se teznem naglo i probudim pa mi srce lupa itd... ono sto me najvise muci je ta vrtoglavica i stalni pritisak u glavi posebno u sljepoocnicama kao da ce eksplodirat.. nemam glavobolje ni migrene ali ta neka osamucenost i pritisak... nekad znam imat lagane mucnine ali nista posebno.. imam dg generalizirani anksiozni por. 2 godine sam bio na AD Fevarinu 100mg dnevno... bilo mi je dobro i smatrao sam da mi vise ne treba i prestao ga uzimat u konzultaciji s psih po uputama sve proslo ljeto.. ovo sto mi se dogada mi je jako alicno kada sam prestajao piti AD tjednima nakon toga... vise puta sam jos prije bio na hitnoj i sve u redu... srce ekg krvna slika pluca razni rtg i ostalo... zadnja krvna slika prije 2mj gotovo savrsena.. jel netko ima kakav savjet ili je slicno prozivljavao a da nije somatske prirode? Zelim dokaz da je to opet do psihe a ne neato drugo... inace sam panicar, hipohondar jaki i lako planem i dramim... hvala na svakom odgovoru dobri ljudi! :)

Taj pritisak u glavi i uopste ti cudni osecaji u glavi mislim da su najstandardniji simptomi anksioznosti. Ja sam na ad i jos uvek se ponekad tako osecam, najcesce kada se nerviram ili na jake promene vremena. Takodje bio na svim pregledima, izmedju ostalog i mr glave i vrata, eeg, test opterecenja, uz srca,.... I sve ok.

Verujem da je to posledica poremecaja balansa nekih hormona :)

Nadam se da je anksioznost u pitanju.. :) jucer jedva prstom mrdnuo i to najcesce uvecer iza podne.. neka tako teska slabost,malaksalost pa opet tezina u glavi cudan osjecaj i vrtoglavica..

Odvratan osecaj koji te potpuno onesposobljava za rad i zivot. Spreman sam ceo zivot piti tablete pre nego ziveti sa ti osecajem u glavi.

mene danas ubi muÄnina, omaglica, nestabilnost u glavi, slabost i joÅ¡ uz to i zimica. popila 2x 0,25 mg Xanaxa, ali niÅ¡ta ne prolazi.

umjesto da uzivam s obitelji na plaži, ja u 4 zida strahujem...

• Create New...