Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mihael Grey

Depresija Opijati

Recommended Posts

cijeli svoj zivot sam izrazito protiv droge bio, bas bas jako protiv...poslje raznih situacija i stanja posebno dubok edepresije stalno mi je na umu bila droga, a dotle sam se glupirao antidepresivima predozirivao i ovim antiepilepticima to od psihijatra... postao sam osoba koja je najvise u zivotu zelila samo probati neku ilegalnu drogu, ja sam krizirao i ako je nikad nisam probao misli stalne, dobio sam ja priliku jednom da popusim joint, imao sam potrebu ovo napisat....

uhvatilo me je prvi put sam uzeo malo vise tj ne jedan nego jedan ja a jedan sam podjelio sa frendom, sve mi se vrtelo nisam imao ravnotezu pricao sam ne prekidno jedno te isto... imao utisak da imam nebrojno puno misli i da ne mogu stici sve da ih kazem imao osjecaj da pricam kao da sam ukljucio na youtube speed 3... a zapravo snimali su me pricao sam normalno cak i sporo i ponavljo se, zanimljivo je jer je novo te neke sitnice, nekontrolirani smijeh, a znate sto je frustrirajuce, sto se duboko unutar osjecate depresivno a sve je maskirano necim drugim a ne mozete to pokazati lice vam stoji neslusa...rijeci nemozete da povete samo znate da kazete smijem se al nisam sretan, nemozete objasniti dalje od toga, to je sve jebena maska, to vecer sam napisao na papir: ''da li ja je ja sam osoba jedina koja ne voli biti high, jesam jedina osoba sam?, not ti good bad mask'' citiram kako sam napisao mislio sam '' da li sam jedina osoba koja ne voli biti high? nije dobro to je maska - it is not good it is a bad mask''

dakle ja pretpostavljam da vas ima dosta koji su dobili ovakve zelje zbog raznih osjecaja, ili depresije...da vam odma kazem.. prvo sto znate da ce biti oslje samo gore a meni niti prvi put nije bilo dobro...samo maskirano dobro...

to je jedno sto sam morao dodatak je da sam prije pisao da koristim morfin...

prestajao smanjivao badava...

peti mjesec na tome, kodein-morfin - opijat... nekad mislim da mogu kad sam sa curom naprmjer...onda ona mora otici zbog posla i tad se debelo vratim, oko 13 tableta uzemem, traje predugo ne znam sto raditi...mislim ja mogu to kupovati imam i bolove i sve i legalno je al vec me popreko gledaju, zato kaj sam poceo uzimati sve vise... tu sam se jako zajebao... naprimjer za marihuanu sam se odmah zaustavio...ali kaj cu sad s ovim sranjem? dal neko zna nesto predloziti sem idi u centar za ovisnost....

bas kad mi je zivot krenuo toliko nabolje, kad imam nekog kome voli...

https://www.youtube.com/watch?v=y6ggtYCKdcA

Ja imam želju da se uništim al mi ne treba droga za to.

Alkohol tablete(ozbiljne tablete poput haldola npr.)

Sve može i legalnim putem.

Da ne spominjem fiziÄko kažnjavanja...

ma zajebi unistavanje poenta je da se osjetis bolje... ak je tebi bolje na alkoholu i haldolu drmni i za mene...

Posted · Hidden by baronesa desinhronesa, August 19, 2016 - dupli
Hidden by baronesa desinhronesa, August 19, 2016 - dupli

ma zajebi unistavanje poenta je da se osjetis bolje... ak je tebi bolje na alkoholu i haldolu drmni i za mene...

Jel to Kafetin u pitanju?

Trebalo bi prvo da se skineš sa toga, bez tog koraka nema ništa.

Kafetin, pored kodeina, sadrži i paracentamol koji je u tolikim koliÄinama jako Å¡tetan za jetru, i mislim da će ti to viÅ¡e Å¡tete napraviti od kodeina, ako ne prestaneÅ¡.

Bitno je da nađeš adekvatnu terapiju posle skidanja. I da se jednostavno kontrolišeš da se ne vratiš, bez toga ne ide.

Postavlja se pitanje i zašto si se doveo u to stanje?

Šta su uzroci i da li imaš neku dijagnozu?

Ima i saveta tipa: radi ono Å¡to voliÅ¡, vozi bicikl, izaÄ‘i, ali mi se Äini da je tvoj problem previÅ¡e dubok da bi se reÅ¡avao bez struÄne pomoći i bez tvoje apsolutne saradnje tokom leÄenja.

Posted · Hidden by baronesa desinhronesa, August 21, 2016 - dupli
Hidden by baronesa desinhronesa, August 21, 2016 - dupli

Kafetin, pored kodeina, sadrži i paracentamol koji je u tolikim koliÄinama jako Å¡tetan za jetru, i mislim da će ti to viÅ¡e Å¡tete napraviti od kodeina, ako ne prestaneÅ¡.

Bitno je da nađeš adekvatnu terapiju posle skidanja. I da se jednostavno kontrolišeš da se ne vratiš, bez toga ne ide.

Ima i saveta tipa: radi ono Å¡to voliÅ¡, vozi bicikl, izaÄ‘i, ali mi se Äini da je tvoj problem previÅ¡e dubok da bi se reÅ¡avao bez struÄne pomoći i bez tvoje apsolutne saradnje tokom leÄenja.

da ...kafetin 13 na dan, pored apova adova psihostablizatora, dijagnoze da jebe mi se z anjih iskreno mnogo me jebu u mozak s dijagnozama, recicu ti ja sam svoju dijagnozu depresija

da ...kafetin 13 na dan, pored apova adova psihostablizatora, dijagnoze da jebe mi se z anjih iskreno mnogo me jebu u mozak s dijagnozama, recicu ti ja sam svoju dijagnozu depresija

Predivno si opisao negativno iskustvo na marihuani. Mene je iskreno viÅ¡e preplaÅ¡ilo od bilo koje horor priÄe. U kakvom god da si sad problemu, jedno je sigurno - dobro je Å¡to si prestao sa tim odvratnim zlom. I onda budale kažu - podstiÄe kreativnost, popravlja raspoloženje... Malo sutra!

Predivno si opisao negativno iskustvo na marihuani. Mene je iskreno viÅ¡e preplaÅ¡ilo od bilo koje horor priÄe. U kakvom god da si sad problemu, jedno je sigurno - dobro je Å¡to si prestao sa tim odvratnim zlom. I onda budale kažu - podstiÄe kreativnost, popravlja raspoloženje... Malo sutra!

moja izjava par dana nakon toga je bila : ljudi kazu da si kreativan na drogama,ja sam na drogama crtao cica glisu sad nemogu odljubavi stici sve svoje kreativne ideje izbaciti

Probao sam travu i na mene dobro djeluje opusti me bolje nego xanax.

i've got vicodin

do you want to come over

i know it's a long drive

from malibu

i got a pocket full of pills

and not one lover

and i'm feeling so bad

and so good

i don't know what to do.....

marihuanu ne volim, ali ja sam osoba koja voli dizalice, dakle, svo sto kao opusta meni ne pase. travu ako pusim s krivim ljudima na krivom mjestu, postanem paranoicna i odvratno je i jos dodatno stalno imam osjecaj da moram na wc ili da sam se upisala pa dodatna paranoja zbog toga. ali znam ljude koji redovno puse pa im isto bude ako su s nepoznatim ljudima i u velikom drustvu. dakle, ili kriva trava ili kriva okolina. ali manje ti je to stetno nego kafetin, ako vec moras nesto.

za skidanje s kodeina ima topic: http://www.depresija.org/forum/index.php?showtopic=17546&hl=

13 dnevno je stvarno previse, na toj dozi ti vise i ne djeluje kao normalan analgetik, samo steti.

aruena je u pravu, glavno ti je da to smanjis, pogotovo sto imas i ostalu terapiju. i jako bitno, provjeri si jetru i bubrege jer ako nastavis s ovolikim kolicinama, uskoro ce ti otkazati. vjeruj mi, frenda su otpisali u bolnici i cudo je sto je prezivio.

a ako te ne plase moje rijeci, uplasit ce te rezultati. i jedino tako ces mozda ozbiljno shvatiti opasnost tih tableta.

marihuanu ne volim, ali ja sam osoba koja voli dizalice, dakle, svo sto kao opusta meni ne pase. travu ako pusim s krivim ljudima na krivom mjestu, postanem paranoicna i odvratno je i jos dodatno stalno imam osjecaj da moram na wc ili da sam se upisala pa dodatna paranoja zbog toga. ali znam ljude koji redovno puse pa im isto bude ako su s nepoznatim ljudima i u velikom drustvu. dakle, ili kriva trava ili kriva okolina. ali manje ti je to stetno nego kafetin, ako vec moras nesto.

za skidanje s kodeina ima topic: http://www.depresija...topic=17546&hl=

13 dnevno je stvarno previse, na toj dozi ti vise i ne djeluje kao normalan analgetik, samo steti.

aruena je u pravu, glavno ti je da to smanjis, pogotovo sto imas i ostalu terapiju. i jako bitno, provjeri si jetru i bubrege jer ako nastavis s ovolikim kolicinama, uskoro ce ti otkazati. vjeruj mi, frenda su otpisali u bolnici i cudo je sto je prezivio.

a ako te ne plase moje rijeci, uplasit ce te rezultati. i jedino tako ces mozda ozbiljno shvatiti opasnost tih tableta.

i ja isto dizalice...koji ce mi k nesto za smirenje osim kad nije neki napdaj panike a i tad radje radim neke samohipnoze... ne bi se ni javio da imam problem s kodeinom da ga ne zelim pretati uzimati,usput sam i napisao da je trava bullshit... radio sam ja pre mar mj vec...kajaznam pluca kaze da su upaljena jetra jeste sjebana bila...onda sam imao strasne ne izdrzive bolove mislio sam da je od pada jer sam predhodno kod ''crne udovice'' petarde pao,mislim normalno je da to mislim pukla mi je na metar od mene, ali smo otisli ljecniku kaze da me bubreg boli i da pijem nesto vodu milijeko cajeve a ako ne prestane da se javim da idem tamo u hitnu dalje ne znam...i mene je prestalo tak da nisam vise isao...a niti mogu nisam doma, kod svog ljecinka ici... evo sinoc sam toliko pretjerao, cjeli dan sam guto kafetine i bio sam relaxiran, i u djiru pa recimo..za sve...navecer popijem jos dva i odjednom i bol i suicidalnost, danas sam smao 5 popio... definitivno cu ukinuti to.. da se vratim na marihuanu s obizorom da dodje 50 kuna 2 jointa? :D salim se ..time to be sober...

bježi od cafetina/plivadona- uništava jetru itekako. nakon skidanja sa kodeina tek nakon 2 mj mi se jetreni enzimi vraćaju u normalu. Moja najbolja odluka je bila Vinogradska i odjel za ovisnosti.

da se vratim na marihuanu s obizorom da dodje 50 kuna 2 jointa?

Da smrces heroin duze bi ti organi potrajali nego od tih govana sto uzimas,ne kazem da smrces:)al` kad vidim s cim se sve ljudi ``drogiraju``...

Da smrces heroin duze bi ti organi potrajali nego od tih govana sto uzimas,ne kazem da smrces:)al` kad vidim s cim se sve ljudi ``drogiraju``...

good one :D

Za marihuanu su danski doktori nedavno radili ispitivanja na 3 miliona uzoraka i utvrdili da 5 puta povecava mogucnost sizofrenije. Gori je samo cini mi se neki sinteticki opijat dal metadon,skank ili tako neato

Za marihuanu su danski doktori nedavno radili ispitivanja na 3 miliona uzoraka i utvrdili da 5 puta povecava mogucnost sizofrenije. Gori je samo cini mi se neki sinteticki opijat dal metadon,skank ili tako neato

Potpisujem.

• Create New...