Jump to content
Depresija forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Whyer

9 dana PROTIV RANA :)

Recommended Posts

Znas mene jebiga, uvijek u ovom paklu trazim pozitivu - Pa tako i sada. Nije mi opet dobro, opet sam malo skliznuo i opet sam napet. Opet se osjecam raspadnuto, ali - Ne bojim se vise toga. Jebiga, nije lijepo i ne znam da li ce proci, ali to sam ja.

JEDINO JA mogu mijenjati svoj zivot i JEDINO u to vjerujem. Ne omalovazavam ADove, tablete i terapije, ali NE POSTOJI magija. MAGIJA lezi u nasem mozgu.

I zato sam si dao jedan zadatak za kojeg NE ZNAM da li ce uspijeti, ali cu VAM javiti rezultate obecajem.

Gle; Ionako iovako iznutra umirem u svoj toj tjeskobi, a fizicki nisam umro. Dakle, imam vremena probati.

Moja taktika:

9 dana PRESTATI govoriti o ANSKIOZNOSTI

9 dana PRIHVATITI tu jebenu anksioznost kao cinjenicu

9 DANA meditirati i NE TRAZITI odgovore

9 DANA od 0-24 imati NEKU zanimaciju

9 DANA se ODSPOJITI od interneta, kompjutera i sranja koji NE DONOSI nista dobro u odabiru terapije

9 DANA pokusati zivjeti drugacije

Znas zasto?

Jer sam si postavio jedno pitanje: STO ME SPRIJECAVA JEBEM MU MATER? - Nista

Mogu samo sjediti ovdje i biti povremeno bolje, 90 posto drugog vremena lose

ILI MOGU prihvatiti cinjenicu da MOZDA negdje MOZE bolje.

Jebem mu ja zivot, pa i onaj ko je sretan je covjek. I JA KOJI NISAM SAM COVIJEK.

Svaki covjek se moze promjeniti. Ja u to vjerujem.

I zato cu si 9 dana dati rok da promijenim zivot i pokusam ZAKOPATI anksioznost sto dublje.

Jer dokle god se ja vrtim tu po forumu, netu, uvijek je tu i UVIJEK se prisjecam da postoji.

Napretka tako NEMA.

I zato Vas pozdravljam za sada - 9 dana BEZ neta, bez kompjutera. Samo aktiva, sport, hobij i DRUGI ljudi.

BEZ price o ANKSIOZNOSTI.

ANKSIOZNOST je spomenuta SADA i u 9 dana VISE NIGDJE I NIKADA.

Javit cu Vam rezultate.

PS: Oprostite na rijecniku, pomaze mi pisati tako kad mi je lose.

Let's see if I'll win it.

Ako uspijem, dati cu vam savjete.

Vidimo se za 9 dana.

• Create New...