Jump to content
Depresija Forum
Riot

Lista najboljih psihologa i psihijatara po gradovima (po vašem misljenju)

Recommended Posts

Sta mi vredi povisen serotonin? Nista. Da se kreveljim kao da sam srecna? Jebes to, radice cu ziveti u realnosti u umreti od istine nego lagati sebe i drogirati se.

Nek crnem i treba.

Mislim da nisi ni svesna koliko potcenjuješ biohemijske procese u nervnom sistemu,kao i uticaj koji isti mogu da imaju na naš život,ponašanje i raspoloženje...

Ja pijem daleko "gore" lekove od antidepresiva i nisam zombi. Cak naprotiv, energija je tu, zelja za zivotom se povratila, stabilnost....

Oticu kod kuje, samo da dokazem sebi da sam jos vise propala i da mi nema pomoci....i ako me bude zajebavala ili ismevala izboscu je nozem.

Oticu kod kuje, samo da dokazem sebi da sam jos vise propala i da mi nema pomoci....i ako me bude zajebavala ili ismevala izboscu je nozem.

BURN je mlada i previse autodestruktivna.znam kako joj je... i ja sam bio takav.ljudi,dajte joj malo podrske!

BURN,moras malo da se smiris i da gledas realisticnije na stvari,od takvog ponasanja neces imati neke koristi!

BURN je mlada i previse autodestruktivna.znam kako joj je...i ja sam bio takav.ljudi,dajte joj malo podrske!

Goooooooooooooo Buuuuuuuuuuuurn!! :clapping:

Pozdrav, da ne otvaram novu temu, treba mi preporuka dobrog psihoterapueta online preko skajpa?

u nekoj odreÄ‘enoj državi ili je svejedno? Kakav problem imaÅ¡? Jer mogu preporuÄiti nekoga samo na osnovu svog iskustva lijeÄenja odreÄ‘enog poremećaja u mom sluÄaju soc. fobija.

Beograd-dr Ristić-Dimitrijević, radi u Lazi. Mnogo, beskrajno mnogo mi je pomogla i nauÄila da radim KBT i sama-mislim da neke delove KBT.

Å to se tiÄe dr Diligentskog..eksperimentiÅ¡e sa lekovima, bar je to radio na mom pokojnom deÄku..Možda je dobar psihijatar, ne znam, nisam bila kod njega.

Eto, a ja bas tog Apijevog psihijatra cu da promenim. Smatram da covek ima zdravstvenih problema koji ga sprecavaju da pravilno radi posao, bar u neko poslednje vreme. Vec duze vreme mi nista nije pomogao i nece da mi menja terapiju uopste.

Sto se tice predloga, njih nemam. Pitala sam vec za psihijatra u Novom Sadu, ali se niko nije oglasio.

Kragujevac, dok sam zivela tamo ne znam da li je sada u penziji Slobodanka Popovic, Minja Jovanovic, obe su odlicne na svoj nacin, Slobodanka je odlican dijagnosticar, Minja je vise altruista. Od psihologa u Kg Mubera... U Bg nisam nesto odusevljena kvalitetom.

dr. Dragana Mrakovic, nacelnica dispanzera Laza Lazarevic, sad nazalost u penziji, divna zena, i odlican doktor,

meni je bila kao druga majka.

ja nikada nisam bila kao zombi na antidepresivima, uopće mi nije jasno odakle dolazi taj stav, prije izgledam kao zombi bez njih, onako umrtvljeno

Jednostavno je...Taj stav proizilazi iz raznoraznih predrasuda koje-opet-proizilaze iz Äinjenice Å¡to najveći broj ljudi uopÅ¡te ne zna razliku izmeÄ‘u efekata (tj.nuspojava) koje imaju antidepresivi i onih koje imaju antipsihotici.

Ja bih sebi angažovala Tigricu, samo da me mnogo ne odere.

Dr Milan Milic, bio je nekad u Lazi, neznam sad gde je, lecila se ja kod njega 2 godine i vise, zivot mi je promenio... na bolje... mislim, proslo je od tad mnogo vremena ali sad nisam u Bgd pa nemogu da ga nadjem... trazim sad preko skajpa nekog...

Njega godinama nije bilo u direktorijumima sa privatnim ordinacijama. Nedavno je pokrenuo legalan biznis. Sajt je epistema.rs

Ja nemam iskustva sa njim, a i nemam nekog da preporucim.

Ja bih sebi angažovala Tigricu, samo da me mnogo ne odere.

:lol::flower:

Ja bih isto Tigricu, mrrnjaaoo :glasses::D

Najgore je sto vidim da nekog pohvale, pa ga popljuju neki drugi posle.

Evo, gore neki hvale Diligenskog, a znam da je on krsina.

Najgore je sto vidim da nekog pohvale, pa ga popljuju neki drugi posle.

Evo, gore neki hvale Diligenskog, a znam da je on krsina.

Što je kršina?

Pitam jer sam mislila da odem kod njega pa me zanima iskustvo.

Aurena, ja nisam iÅ¡la kod Diligenskog, ali je on leÄio mog pokojnog deÄka-partnera.

Znam da je na njemu eksperimentisao sa novim lekovima, nažalost on je sam pristao na to. I sećam se da nije bio najzadovoljniji sa tim Äuvenim psihijatrom.

Moj psihijatar je sada na specijalizaciji u inostranstvu, ali verujem da će se vratiti. Najtoplije ga preporuÄujem..nije sada ovde, ali biće...i neka ostane memorisano njegovo ime.

Amir Peljto- Palmotićeva

Znam da su i Api i Ninche kod Njegomira.

Da li neko ima da preporuÄi dobrog privatnog psihologa u Crnoj Gori, po mogućnosti u Podgorici?