Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
sivilo

Alkohol i antidepresivi?

Recommended Posts

Ma marihuana u mikro dozama.

Ima bre lekovito dejstvo pricali svi sta god zeleli. I za anksioznost i za depru, pa i za nesanicu.

Jer i posle dejstva si ok, dok sa alkoholom budes razjeban.

marihuana je meni bez veze. uvijek bi radije popio pivo nego popušio džoint.

ali to je samo moje iskustvo :happy:

Ja, kao sto rekoh od marihuane sam imao samo paranoju i neke cudne senzacije. A kad sam pio, volio sam popiti pivo (ne da se napijem, kriglu il dvije), a za opijanje sam pio viski, pa domacu lozu, pa na kraju vino. Skoro ce dvije godine kako ne pijem, hvala Bogu. Kao sto rece Zeus, najgore su one post-alkoholne depresije, od toga moze da se rikne.

Pa jeste.

Mislim.... verujem da ljudi mogu imati tezak problem jedino ako je puse kao sto puse cigarete, svaki cas, bez prestanka.

Ovako bi sasvim dobro mogla da posluzi kao sredstvo za umirenje i bolje raspolozenje, relaksaciju.

Naravno da je moguće. Tablete i alkohol se međusobno ne vole. Dođi da te upoznam sa čovjekom koji je tabletice zaljevao pivom. 25% mozga mu je potpuno neaktivno. Mozak trajno oštećen. Pivo može biti zdravo do neke količine. AD definitivno mnogima pomaže da žive bolje ali mješavina je nešto sasvim treće i ne predlažem nikom.

On 9/2/2018 at 12:10 AM, Hyperdrive said:

Zar nije i marihuana depresant?

Mene koji imam ptsp mala količina lijepo opusti. Dva blago povučena dima i meni je bilo lijepo ali sve više od toga mi je bio višak i mučnina, loš osjećaj. 1dl vina mi je super, sve preko je problem. Ako imam imalo xanaxa u sebi ne smijem alkohol ni probat. 

Meni su juče ponudili jedan prst sajdera od jabuke, bukvalno. Uzela sam, to je jedini alkohol kojeg se ne gadim. Nije mi bilo ništa, posle sam prešla na palačinke i đus.

Mislim da ću do kraja godine popiti celu jednu čašu. :laugh4:

Pa ne znam..

Ja jesam mesao alkohol i sedative i travu u jednom periodu svog zivota ali je bilo striktno.. kako sledi..

.. dva piva od po pola litre

.. posle prvog piva pola bensedina od 5 mg u komadu bez grickanja

.. i dva dima dzidze na kraju drugog piva..

Voznja narednih bar sest sati..

Bezanje od stvarnosti, tj.

Ako me je to sjebalo, onda nije greota.