Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
AxlRose

Razgovor sa duhovnikom

Recommended Posts

On 1/10/2020 at 3:06 PM, SPARTACUS said:

Hocu da kazem da ta Biblija u koju se mnogi mole, ispravljana je vise puta. Kako kojem vladaru dune, kao danas zakon. Ona prava prva Biblija, Stari zavet, to i ako postoji, u tajnosti je.

Nemoj mi zameriti što sam malčice zaintrigirana ovim tvojim postom,Spartacus,ali...Ko bi po tvom mišljenju (tj.po nekom tvom uverenju) bio taj kome bi bilo u interesu da prikriva Stari zavet,i zašto bi to radio?

Drugim rečima,kakve bi to tajne mogle da se nalaze u tim skrivenim spisima,a za koje "neko tamo" ne bi želeo da ljudi saznaju? :huh2:

10 hours ago, blackadder said:

Nemoj mi zameriti što sam malčice zaintrigirana ovim tvojim postom,Spartacus,ali...Ko bi po tvom mišljenju (tj.po nekom tvom uverenju) bio taj kome bi bilo u interesu da prikriva Stari zavet,i zašto bi to radio?

Drugim rečima,kakve bi to tajne mogle da se nalaze u tim skrivenim spisima,a za koje "neko tamo" ne bi želeo da ljudi saznaju? :huh2:

Ne zameram  ;)

Stari spisi se skrivaju ili unistavaju. Recimo primer. Kad su nemci bombardovali Beograd za vreme drugog svedskog. Prvo sto su bombardovali je glavnu gradsku biblioteku. Gde su stari spisi na papirusu o poreklu Srba i ostale stvri koje su im smetale. Znaci jednom bombom su zbrisali celu istoriju. I onda su oni napisali nasu istoriju koju deca uce u skolama. Evo recimo sad deca uce u skoli iz istorie da smo za vreme turaka ziveli super, da su janjucari i danak u krvi nesto pozitivno. 100 puta izgovorena laz, postaje istina.

Isto tako kada citas istoriju biblije. Naicices na razne pape i vladare koji su neke stvari izbacivali, neke ubacivali. To se radi i sada. Mi smo sica koja se kontrolise i nemamo pojma sta se zapravo desava.

Ne pljujem bibliju, daleko od toga. Niti bilo koju veru. U danasnje vreme nam mediji pune glavu, zaslepljuju i prave nas zonbije.

Evo uzecu za primer kosovo. Kao srbi zlocinci, genocid nad jadnim albancima. Amerika uletela. Genocid je namesten, to je potvrdjeno. Zabole Amere i za srbe i za siptare. Kosovo lezi na raznoraznim bogatim rudama, i to njih zanima. I to se uvek radilo. Manipulacija rulje kako bi nekolicina ostvarila svoje ciljeve.

Citam mnogo o tim stvarima, gledam dokumentarce itd. I svako ima pravo da veruje u ono sto misli sta je ispravno. Zato i jesmo razliciti.

Edited by SPARTACUS