Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
depresed_boy

F93/F94

Recommended Posts

OÄigledo nema niko baÅ¡ ove dijagnoze ali to ne treba da te sputava da ispriÄaÅ¡ svoje probleme, kakvi su, kako se to manifestuje, kako se osećaÅ¡ pri tom, ovde ima mnogo saosećajnih i pametnih ljudi a da imaju razne dijagnoze, od kojih možeÅ¡ dobiti razumevanje pa i po neki savet kako da ti bude bolje... jer Äak i da ima neko sa ovim dijagnozama, to ne mora niÅ¡ta da znaÄi, ljudi su razliÄliti pa se i dijagnoze razliÄito oslikavaju, tako da ako ti nije problem da piÅ¡eÅ¡ o sebi, slobodno piÅ¡i, eto to je sve Å¡to mogu da ti kažem, nadam se da razumeÅ¡ :)

Ma razumem sve dijagnoza je samo neko slovo koje pise tamo cisto da bi se zabelezilo da sam otisao kod lekara.Ovako moj problem je velika osecajnost, kao i od ostalih na ovom forumu, socijalna fobija, gradjenje zida oko sebe ovo me je me je dovelo i ovde kod vas i do psihijatra pod lekovima sam vec godinu i po dana izbacen mi je antidepresiv sto znaci da ide na bolje.Adolescencija- trazim srodnu DUSU nikako da je nadjem pa sam dosao ovde da pokusam da je nadjem jer mislim da jedino neki covek/devojka slicnih problema kao i ja ali voleo bih da se upoznamo i popijemo kafu-sok to je moj problem. Inace jako sam dobar student Tehnike i to me jedino raduje-tehnika,nauka. Ako neko zna na ovom forumu neku osobu s kojom bih mogao da popricam neka mi se javi ali voleo bih da se upoznamo .HVALA VAM SVIMA !!!

Hehehe... De si ovde nasao da trazis devojku... Mozes samo sjebanu da nadjes, il zajebanu.... Cuuuuvaj se.