Jump to content
Depresija forum
Goksy

Da li imam psihozu

Recommended Posts

i ja sam .vutra kazu neki psihijatri pravi najvece psihoze od svih droga . ..

6 minutes ago, baronesa desinhronesa said:

preko 4 godine se vuče ova tema

12 stranica o čemu?

Ako je problem neka administrator ukloni stranicu

psihijatrijski konsenzus je da vutra bude okidač kod prijemčivih ljudi

a prijemčivi su koji imaju genetsku predispoziciju i ne znam koji još faktori rizika postoje, zaboravio sam

nedavno sam čitao članak o istraživanju koje opovrgava ovaj dugotrajni i dobro istraženi konsenzus o okidaču

naravno, to je samo jedno istraživanje, možda i upitnog kvaliteta - nisam ulazio u to jer nema potrebe - i mnogo će takvih istraživanja biti potrebno da se opovrgne taj konsenzus

enivej

ja sam kao tinejdžer učestalo konzumirao travu ali i ostale psihoaktivne supstance, dosta gore po moj mozak

ali naročito sam od trave bio anksiozan do tupavosti

zato znam o čemu govori ovaj konsenzus, osetio sam na svojoj koži tu pripremu terena koju odradi trava (i ostale pas)

danas doduše mogu travu (dok pijem terapiju olanzapin 5mg i fluoksetin 1/2+1+0)

imam čak neverovatne proboje dok sam naduvan

bolje radim jogu i plešem naduvan i to dobro! (koliko mi moje telesne mogućnosti dozvoljavaju naravno)

bude ok

ali ima i dalje anksioznosti, paranoje ponekad, a bilo je i ideje odnosa neću da lažem

sve pod potpunom mojom kontrolom (dok sam sam uglavnom) dođe i prođe i ja nastavim chill i proboje i sve

8 minutes ago, Goksy said:

Ako je problem neka administrator ukloni stranicu

neće admin ništa da uklanja

zašto bi to uradio molim te?

lepo objasni kako 4 godine

joga ,marihuana znaci hare krisna ,jos reci da si homos ...

Prva stvar mislim da ako ti vutra stvara paranoju i sumanute ideje treba da je batalis a druga za ove 4 godine od izbijanja bolesti pio sam lekove 8 meseci onda sam lekove batalio i osecao sam se odlicno a onda sam poceo da pijem alkohol i tada je poceo problem,i dadose mi tamo neke dijagnoze iako sam imao jebeni uvid raspravljao sam se sa dr.tvrdio sam da imam psihozu dok su oni smatrali da je u pitanju anksioznost i depresija pa su mi na kraju pre hospitalizacije napisali visok nivo anksioznosti psihoticnog stepena

7 minutes ago, Plauer said:

Haha top

36 minutes ago, Goksy said:

Ja ne želim da imam f20 mišljenja sam da imam ili da sam imao prolaznu psihozu

Jel mozes da mi kazes koje si simptome imao da uporedim sa mojim simptomima koje sam imao?

Imao sam prvenstveno distimiju ( blago tužnjikavo raspoloženje, ali daleko slabije od kliničke  depresije ) i strah. Počelo je to 2009. Počeo sam da gatam u kafu i da radim astrologiju besplatno. Tako sam se trudio da umanji duševnu bol, ali sam počeo da se bavim okultnim... Priklonio sam se egipatskim božanstvima... Počeo sam da mislim da sam proklet, krao sam pare od roditelja da kupujem razne amajlije i da častim društvo. Za par meseci su otišli svi na studije pa i ja. Menjao sam brojeve telefona tako da kolege ne mogu da me kontaktiraju. Pokušao sam suicid 17. 12. 2012. tako što sam se bavio pred auto koji je jako brzo vozio. Povredio mi je glavu, 40 % mozga mi je mrtvo. Tada su se javili glasovi, demoni koji su mi govorili da sam đubre, da ne treba da živim itd. Video sam Bogorodicu i Arhangela Mihaila. Viđao sam i mrtve, prvenstveno baku. Imao sam osećaj da mi je lobanja otvorena i da svi ljudi čuju moje misli. I ja sam imao utisak da čujem njihove odvratne misli. Tresao sam se kao prut uz roditelje. Dobio sam i epilepsiju od tog udara u glavu. Pokušao sam se ubiti trovanjem tbl i jedva preživeo i treći pokušaj je bio pokušaj ubistva sečenjem vena. Bio sam hospitalizovan, i dobio sam da pijem 41 tbl dnevno. Sada sam hvala Bogu mnooooogo bolje.

1 minute ago, Apoptosis said:

Imao sam prvenstveno distimiju ( blago tužnjikavo raspoloženje, ali daleko slabije od kliničke  depresije ) i strah. Počelo je to 2009. Počeo sam da gatam u kafu i da radim astrologiju besplatno. Tako sam se trudio da umanji duševnu bol, ali sam počeo da se bavim okultnim... Priklonio sam se egipatskim božanstvima... Počeo sam da mislim da sam proklet, krao sam pare od roditelja da kupujem razne amajlije i da častim društvo. Za par meseci su otišli svi na studije pa i ja. Menjao sam brojeve telefona tako da kolege ne mogu da me kontaktiraju. Pokušao sam suicid 17. 12. 2012. tako što sam se bavio pred auto koji je jako brzo vozio. Povredio mi je glavu, 40 % mozga mi je mrtvo. Tada su se javili glasovi, demoni koji su mi govorili da sam đubre, da ne treba da živim itd. Video sam Bogorodicu i Arhangela Mihaila. Viđao sam i mrtve, prvenstveno baku. Imao sam osećaj da mi je lobanja otvorena i da svi ljudi čuju moje misli. I ja sam imao utisak da čujem njihove odvratne misli. Tresao sam se kao prut uz roditelje. Dobio sam i epilepsiju od tog udara u glavu. Pokušao sam se ubiti trovanjem tbl i jedva preživeo i treći pokušaj je bio pokušaj ubistva sečenjem vena. Bio sam hospitalizovan, i dobio sam da pijem 41 tbl dnevno. Sada sam hvala Bogu mnooooogo bolje.

Drago mi je sto ti je bolje ali 41 tableta to je malo sokatno saznanje -:(

1 minute ago, Goksy said:

Drago mi je sto ti je bolje ali 41 tableta to je malo sokatno saznanje -:(

Pa kad nisu znali šta će sa mnom, dali su toliko tbl da mi doslovno indukuju psihičku komu, ili blaže - anesteziju.

2 hours ago, Plauer said:

2 hours ago, Goksy said:

Haha top

"svaka misao koju ispalim

skinuta je tupim strijelama"