Jump to content
Depresija Forum
Noni

Potreban doktor koji bi mi prepisao nootropic koji sam narucila

Recommended Posts

Stigao je phenibut.Sve je ok.Oznacili su ga kao supliment za pamcenje.Paket nije otvaran,ali zato mi je ashwagandha sa iherba otvarana,tj paket.Ko zna mozda ono sto stize od brace rusa ne proveravaju 😂A amere i ostale da.

Stigao je phenibut.Sve je ok.Oznacili su ga kao supliment za pamcenje.Paket nije otvaran,ali zato mi je ashwagandha sa iherba otvarana,tj paket.Ko zna mozda ono sto stize od brace rusa ne proveravaju ������A amere i ostale da.

Super , baÅ¡ mi je drago .Dalije onaj ruski Фенибут ???? .Nekako bi baÅ¡ probao neki ćiriliÄni lek s obzirom na ćiriliÄnu ideologiju.Deluje kao lek koji obećava makar u kriznim situacijama , ovim naÅ¡im forumskim suicidalnim.

Sad bi dobro bilo ako bi htela da otvoriš temu sa naslovom -Fenibut , upotreba i iskustva .

Koliko te je koÅ¡talo naruÄivanje i sam lek???

E super ideja.Jeste,ruski pheni..Uzela sam vise kutija jer mora da se naruci za 50 dolara,tj 50 dolara ili vise..Postarina je 4-5 dolara,i oko 800 din kosta Western Union..Ali mogu I bitcoini ako imas.PayPal nemaju :/ Otvoricu temu cim budem isprobala,ali trebace mi vremena posto ne bi trebalo da se uzima svakog dana,najvise dva puta nedeljno.Ja cu da krenem prvo da 250mg,pa naredni put 500 itd..Da bih nasla svoju dozu.Svakom druga doza odgovara.

Cosmicnootropics..Vidim da sad imaju veliko snizenje.Da sam malo sacekala mogla sam svasta da narucim :'/ Selank I Semax bi probala.Bas deluje kao da bi mi odgovarali.

Hvala Noni

Sad gledao cene i ako ne isporuÄuju u Srbiju ispod 50 dolara, to je 10 kutija fenibuta, nema Å¡anse da me na carini ne zezaju. Probaću par kutija fenibuta i joÅ¡ neke skuplje suplemente do ti 50 dolara pa kako bude

Meni nisu otvarali paket.Bas sam se zacudila.Ja uzela dosta kutija,ali da sam znala,sto sam kasnije saznala da kao ne smeju lekovi da se primaju u Srbiji,ili dosta istog proizvoda ne znam da li bih se usudila da narucujem.Tako da bolje naruci nesto drugo +phenibut.Ne znam sta te muci,al ja bih da probam Selank i Semax.Ako neces uskoro da narucujes,tipa tek u februaru,htela bih ja da uzmem Selank ili Semax da podelimo za postarinu I WU..Sad sam dosta para dala za phenibut I necu nista da narucujem pre februara..Narucila sam ashwagandhu i stigla je..I o tome cu da otvorim temu..Uzela sam danas 300mg cini mi se da je ok..Ne znam da li je placebo,treba mi vreme da testiram.To cu piti svakog dana.

@ noni

Nemam pojma Å¡ta me muÄi, niÅ¡ta naroÄito. Bilo je tu jake anksioznosti i leÄene depresije dosta dugo. Oko 10 meseci ne pijem niÅ¡ta i nema klasiÄne depresije, ali mi generalno fali energija, želja, odluÄnost i Äesto sam jako anksiozan Å¡to se manifestuje grickanjem usne i jezika.

Odavno znam za fenibut, probao sam svaÅ¡ta sa manje ili viÅ¡e uspeha, njega nisam. Nije neka cifra i probaću. PoruÄiću obih dana pa javi ako tebi neÅ¡to treba a za preuzimanje i plaćanje kada ti bude trebalo, nije problem.

Možda ću uzeti i afobazole, pantogam active,mexidol,ladasten,... Moram malo prostudirati, jer kada proÄitam njihove opise pola stvari tamo bih probao. Sve za sportiste i astronaute i nema nuspojava :)

Draga Klementina..Iskreno,ja ne volim lekove..I onda se desi da shvatim da neki psihicki problemu previse uticu na kvalitet mog zivota.I shvatim da sve sto deluje na GABA receptore znatno poboljsava kvalitet mog zivota.Na svakom aspektu.Tako da bolje da probam phenibut,i koristim ga jednom nedeljno,nego da koristim benzose,to je bar moje misljenje.Svako odlicuje sta je lose ili dobro po njega,nikog ni na sta ne unedjujemo na ovoj temi,tako da..Sce sto sam citala o phenibutu,a kopala sam po netu mnogo,je da je manje zlo od benzosa..I hahaa,da,u "Jugoslaviji" otkuplju samo ono sto je "dobro" po nas.Jesi li cula nekad termin farmaceutska mafija "?Ne kazem da je phenibut bez "side effec-ata,svaki lek ima svoje lose strane,msm phenibut se vodi kao nootropic,sto manje vise zbaci pored svega ostalo g cemu pomazu nootropici,da ima manju toksicnost od lekovа..na tebi je da iscitas sva moguca istrazivanja i odlucis sta zelis da uneses u svoje telo.Ali ni to nije sigurno,lazu nas za sve..Tako da..Citaj,pa razmisli..

izgleda da je glavni reklamni adut za taj pseudo-lijek to da je "za astronaute". da je to dobra stvar, farmaceuti bi otkupili licencu i bilo bi ga u Jugoslaviji.

Ma da, astronautima i vjesticama najbolje pomaze jer za djelovanje treba sto jacu G silu a to imas kod naglih promjena brzine i smjera kretanja ;)

Ako se pokaze da je neki lijek dobar za lijecenje neke bolesti, ako je prosao testiranje itd. taj bi bio dostupan na recept bilo gdje u svijetu.

Najjaci dio njihovih reklama temelji se na teoriji zavjere.

Onda kupis, trosis sve vise, nitko to ne kontrolira, lazes drzavi, lazes na poslu, lazes doktoru.. Neko vrijeme se uvjeris da ti je super a poslije puknes kao kokica.

Fora kod tih lekova za astronaute je da odrze tu neku mentalnu ostrinu...

Inace sami nootropici nece puno pomoci osobama koje vec imaju normalnu inteligenciju..Nece boostovati iq , moze ga samo smanjiti.

Sa druge strane ako osoba ima kongitivnih ppoteskoca i iq drop zbog neke tamo bolesti ,tu pomazu.

Ako je nekome cilj budnost ja predlažem potpuno besplatnu i zdravu meditaciju. Dva do tri puta dnevno...

Evo da javim,ali cu otvoriti temu.Phenibut je nesto najbolje sto sam probala..Evo,uporedicu sa drogama,probala sam ectasy,speed I kokain,ne koristim droge,al eto volim svasta da probam iz radoznalosti.Na phenibutu mi je ubedljivo najbolji osecaj.Uzela sam ga za izlazak.Bistra glava,jako lepa energija,prelepo osecanje muzike,I takva opustenost.Neverovatno dobro za anksioznost!Odusevljena sam.Uzela sam 1 gram,jer sam odlucila da odmah uzmem neku srednju dozu.Sl put cu uzeti 1200 mg.Cisto da vidim sta ce da se desi,da li ce osecaj biti jos intezivniji.Msm da se nikad nisam osecala tako opusteno i nekako "prirodno" sa cim inace imam problem.Tako "opusteni "pokreti,hod maaa...

1gram! Jel se to na kile kupuje?

Uzmi miligram Xanaxa i biti ces opustena kao saraf na auspuhu!

Ma koji miligram, meni dosta 0,25mg

Moram priznati, Xanax stvara ovisnost a za phenibut nisam siguran.

A da nije malo previÅ¡e 1000mg, poÄetna doza je 250. Ne znam koji problem misliÅ¡ da imaÅ¡ ali nemoj lekovima da se drogiraÅ¡, koristi minimalnu dozu i u terapeutske svrhe.

Ne volim da uzimam bilo sta svakog dana sem ako nije nesto na prirodnoj bazi.Phenibut sam uzela da koristim samo u situacijama kada mi je potreban.I inace je u uputstvu napisano da doza varira od 3 puta dnevno po 250mg,znaci 750mg I da ide do dva grama dnevno.Tako da jedan gram nije puno.

Pa bas tako. Mislim da nema potrebe da otvaram temu,jer ovde nikog ne zanima licno iskustvo,nego samo pada osuda za osudom. Nikad ne bih neodgovorno koristila bilo koji lek, ne volim da koristim lekove,niti ih koristim..Ali u nekim situacijama,kao sto je izlazak,neko okupljanja,proslave)sto se desi najvise 2 puta mesecno) zato sto imam strasnu SA mi je potrebno da uzmem nesto,sto je najmanje stetno,da mogu da se opustim sa ljudima,a ja sam nekako zakljucila iscitavajuci puno iskustava I istrazivanja da mi je phenibut najmanje zlo,ako se koristi odgovorno,mnogo bolje od bilo kog leka koji bi me smirio ili alkohola..Mozda I nije, ali ja pricam samo sta sam ja zakljucila,svako neka se informise I odlucuje za sebe.Borim se sa SA,depresijom,SCT-om itd,ali zdravom ishranom,vitaminima I treniranjem i nije mi sjajno ali ima da se borim iz dana u dan bez lekova.Doza apsolutno nije visoka,iscitajte malo reddit I longecity,naravno za povremeno koriscenje.A ko zeli da koristi phenibut kao terapiju,opet kazem iscitavajte istrazivanja I iskustva,ali ono sto sam ja iscitavala ja se ne bih zezala sa svakodnevnim koriscenje phenibuta.Jer skidanje ume da bude zaj..ano.Odjavljujem se.