Jump to content
Depresija Forum
Noni

Potreban doktor koji bi mi prepisao nootropic koji sam narucila

Recommended Posts

I nije ti palo na pamet da sve to što si probala može još više da zezne stvari?

Sad, ja sam i protiv Xanaxa, Rivotrila/Klonopina i svega jaÄeg, don't mind me...

Nisam.Od skoro sam usla u pricu sa nootropicima.Nisam probala mnogo toga, citam o tome jedno godinu dana,Ali tek sam od skoro pocela da koristim.Je l si ti mozda pisao o sarkozinu?Na nekoj temi?To bih htela da probam.Ja se u sustini najvise uklapam u negativne simptome sizofrenije.Summjam na to jer shizu je imao i clan moje sire porodice.Nemam pozitivne simtome,ali ko zna,jos sam mlada.Planiram sto skorije da uzmem kvalitetno riblje ulje,kao preventivu.Citam da se pokazalo odlicno za shizu.

On 11/23/2017 at 9:48 AM, Noni said:

Cosmicnootropics..Vidim da sad imaju veliko snizenje.Da sam malo sacekala mogla sam svasta da narucim :'/ Selank I Semax bi probala.Bas deluje kao da bi mi odgovarali.

Koji su pouzdani i kvalitetni ruski i evropski web shopovi za nootropice? Ispadne da sve iz SAD treba da porucujemo :blink:

16 minutes ago, Dek said:

Koji su pouzdani i kvalitetni ruski i evropski web shopovi za nootropice? Ispadne da sve iz SAD treba da porucujemo :blink:

rupharma (dot) com
Lično nemam iskustva sa poručivanja pomenutog sajta, ali ostali članovi foruma imaju.

On 11/28/2017 at 2:11 AM, Noni said:

Nisam.Od skoro sam usla u pricu sa nootropicima.Nisam probala mnogo toga, citam o tome jedno godinu dana,Ali tek sam od skoro pocela da koristim.Je l si ti mozda pisao o sarkozinu?Na nekoj temi?To bih htela da probam.Ja se u sustini najvise uklapam u negativne simptome sizofrenije.Summjam na to jer shizu je imao i clan moje sire porodice.Nemam pozitivne simtome,ali ko zna,jos sam mlada.Planiram sto skorije da uzmem kvalitetno riblje ulje,kao preventivu.Citam da se pokazalo odlicno za shizu.

Kakva je situacija sa notropics-ima? Kakva je prica nakon malo vremena ?