Jump to content
Depresija Forum
Iimitless

Vasa iskustva sa psihozom

Recommended Posts

ja bi upala u sobu napala muza zvala policiju sto mlati dete kajsem!!!!!---ona je cutala ko pickica!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja joj kupujem sve sto pozeli od svoje krvave zarade, zarade bolesne osobe koja mora da radi jer nema ko da pomogne,

e pa pukla sam, ne ja nisam ja nego mi je puko kurac od nje!!!!

Limites, u pravu si, necu se nervirati, ima ko ce da kazni---- kaznice je Bog, pogotovu sto je oskrnavila ovaj lepi i najradosniji hriscanski praznik,

i dosta kukanja izvinite ljudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

neka vam je srecno Badnje vece, neka vam je svima srecan Bozic, ko ide na Liturgiju i da se ispovedi i pricesti, neka je na zdravlje i spasenje, svima na forumu srecno neka je, vasa Caka!!!!

ovaj bozic

divan dan

naka vam jeradostan

zdravlja, srece

i veselja

naka ispuni se

svima svaka zelja!!!!!!!

VASA CAKA!!!!!

Cako smiri se, ne radiš ništa loše, ja to sve razumem, treba da zaštitiš sebe od takvih ljudi pa makar to bila i tvoja majka...

Mislim, posmatraj sa stanoviÅ¡ta Å¡ta bi uradila da je to neka xy osoba? Sigurno se ne bi mnogo dvoumila da je iseÄeÅ¡ iz svog života, sad kad je majka u pitanju, teÅ¡ko je to izvesti, imamo kao ćerke dosta nekih pomeÅ¡anih ili ambivalentnih osećanja ali opet - sve bre ima granice pa i veliko strpljenje, tako da razumem te da ti nije lako :unsure:

Želim ti lep i miran Božić, da ga provedeÅ¡ u slozi s mužem, i Äuvaj svoje zdravlje, ionako je naÄeto dosta :)

Hvala ti mila Pogresna, delimo potpuno isto misljenje i tako cu i postupiti samo da prodju ovi lepi praznici da ih ne oskrnavim a cim prodju, baj baj jer ko sto si rekla moram se zastititi,

od srca ti zelim sve najbolje za Bozic i puno puno radosti, zdravlja i srece, da ga provedes u miru, blagostanju i veselju!!

malo mi je bolje, iskamcila sam od muza poklon za Bozic, dobila sam Loreal kremu za lice :)

sad sam raspolozenija poklon me oraspolozio.

rekla sam da ako ne dobijem poklon necu spremiti Bozicnu trpezu nego cemo jesti govna.

resila sam da dresiram ljude oko sebe prva lekcija uspela, to je jer sam dosta propatila e pa moraju ljudi da budu dobri prema meni

zato ih sve treba prevaspitati, polako ali sigurno kao sto se psi dresiraju tako i ljudi

sada sam napravila slatkis dobila sam malo snage jer me obradovao bozicni poklon, a sztra ce biti pecenje, al verujte da me nije obradovao poklonom sutra bi umesto pecenja dobio sipak...

rekla sam mu-- kad si mi kupio cvet, jedanput, kad si me izveo na veceru kad si me iznanadio nekim cipelama, haljinom-----nikada, e i ja sam dama!ne mogu ja da spremim celu slavu i kolac slavski, i ziti i kolace i prebranac i gibanicu i sve trudim se a sta ja dobijem----kurac u dupe, e to vise ne moze, sada dajem samo kada primam, nisam materijalista ali imam svoje dostojanstvo i svoj princip nisam sluskinja i domacica vec DAMA, i te kakva nikad se nisam hvalila ali lepa sam imam baby face, krupne plave oci modernu frizuru sportsko telo zategnuto itd...e ta lepota zasluzuje tretman dame a ne sluskinje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lesson one!!!!

zato dame drzite do sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!

izvinite muskarci ja vas ne potcenjujem ali zene treba postovati one su sestre majke domacice biznismenke, itd...

zena radja trpi menstruaciju i bolove ceo zivot,ja sam imala tumor i krvarila 6 meseci i padala u nesvest od nedostatka krvi, citava golgota, muskarci to nemaju, znate li kako izgleda eksplorativna kiretaza gde ti struzu matericu na zivo?????znate koliko to boli, e ja znam jer sam jebeno zensko i ako onda ne mogu dobiti buket cveca onda bolje da se ubijem jer nisam tretirana kao ljudsko bice....

I to je kraj o tome, jednostavno sam resila za Bozic da okrenem novi list, sve to nema poentu osvete vec prevaspitanja u cilju moje zastite, jer ja vise ne zelim zbog mame ili bilo koga drugog da zavrsim u ludari, ako bi mi se to ipak desilo krivac bi bio surovo kaznjen tako da se 10 dana okrece oko svoje ose i pita se sta ga je to snaslo!

ali to radim u svoju zastitu i odbranu od zlih ljudi posto ih ima mnogo mislim da je 60%ljudi zlo i izopaceno a dobar deo su psihopate i sociopate.

Ja sam odluÄio da pijem Haloperidol, dok ga dr ne zameni sa Flufenazinom (Metoten, Moditen).

Jedino ću se protiv Leponexa boriti.

ponavljam 60 % ljudi su zli i izopaceni, a dobar deo su psihopate i sociopate! to sam ja iskusila na svojoj kozi i ne dam vise nikome da me povredi!!!!! i kraj, srecan Bozic svima, sa zeljom da se spasu od takvih ljudi, i puno zdravlja srece i ljubavi(ako jos uvek postoji u ovom svetu)

srecan Bozic svima koji nisu psihopate, mucitelji a onima koji to jesu

neka je srecan u paklu gde ce se muciti u vekove vekova, kao sto je Caka mucenica mucena i postradala na pravdi Boga!!!

jedan vic>

dolayi svestenik ljubavnik kod gresnice...i nailayi muy, a yena strpa svestenika u ormar kad tamo dete,sin,i kaye..mracno je ovde,,

svestenik ce na to..sta hoces da ti kupim_.dete kaye//rolere

drugi put isto,,mracno je ovde... sta sad hoces_.kompijuter, i tako...

posle 2 dana dete napravi neko sranje i otac kaye.. sada te vodim u crkvu da se ispovedis.. odose oni i tata ugura sina u ispovedaonica kad tamo onaj pop, i dete kaye,, mracno je ovde,,

a svestenik se prodere,, daj ne pocinji opet sa onim sranjem!!!!

srecan Boyic i ISPOVEDANJE!!!!

izvinite ljudi sto sam ovako ironicna i zajedljiva na ovaj lepi praznik, ali preseo mi je kao nikada do sada nikad gore Badnje vece nisam imala, povredjena sam , bolna mi je dusa a srce mi krvari....

ali vama svima zelim sve najbolje, a ja...prezivecu.

patim iskreno i jako, i ne osecam radost praznika, mnogo mi je tesko i prvi put da nisam u stanju da odem na liturgiju imala sam i napad astme, skoro ceo dan nisam mogla da stanem na noge, zvacu svestenika da me ispovedi i pricesti kod kuce, napad astme je bio gadan gusila sam se triput u roku od 15 minuta zestoko. jedva mi pomogle pumpice, a to je sve ona vestica priredila al neka, pokajace se ona jer ozbiljno razmisljam da prekinem kontakt sa njom, permanentno mi unistava zdravlje, gruba je, laze, povredjuje me, vice na mene kao na pseto, pravi mi skandale, stvara krivicu, podsmeva mi se, vise puta me strpala u bolnicu, govori da sam poremecena,itd...dva dana jecam na sav glas, srce me boli, pritisak mi je bio juce 170 sa 120 a to je opasno jer imam sum na srcu---pa bas lep Bozic!!!!! zato oprostite na grubim recima, i provedite ovaj praznik u miru slozi i veselju, od srca, Caka.

.da budem iskrena, sa zdr. problemima koje imam necu jos bogzna koliko dugo ziveti usled sikaniranja ne samo nje nego i drugih zato sam besna i priznajem uplasena. mnogo toga nije u redu a mnogo treba hitno da ispitam plus internista mi je rekao otvorreno da jako plitko disem i da mi pluca slabo rade,,, samo nisam htela da vas opterecujem, ali dani su mi skoro odbrojani, zato se nadam da cete mi oprostiti i moliti se za mene da pozivim jos koju godinu.

sada mi je bila hitna zbog astme dobila sam inekciju za disanje, al se provodim za Bozic! ma sto ne crknem sto pre!

docice posle liturgije kod nas u stan neko od svestenika da me ispovedi, Bogu hvala! inace lekari iz hitne su mi rekli da moram da uzimam lekove za najteze oblike astme, i inace dobila sam ne jednu vec tri inekcije u venu, i tabletu da sazvacem, jos mi nije najbolje ali najvaznije da cu se ispovediti.

bio mi svestenik, ispovedila se i pricestila! slava Bogu! uz Hrista se ne bojim smrti Hristos je mojs nada i uteha!

Mir Boziji svima, Hristos se rodi!

vaistinu se rodi!

nek ti je na zdravlje pricesce, cako.

sad odmaraj I probaj da uzivas malo,

znam da umes da sklonis negativne I tuzne misli, pa uradi tako na ovaj blagosloveni dan.

Vaistinu se rodi Cako!!

Ja moram smanjiti Haloperidol sa 6 tbl na 3.

Gubim se, train of mind.

hvala ljudi meni je opet bila hitna i dobila inekciju,moram u bolnicu a toliko sam bolesna da su mi zabranili da idem uz stepenice

ne smemm nista i gotova sam...

hvala ljudi meni je opet bila hitna i dobila inekciju,moram u bolnicu a toliko sam bolesna da su mi zabranili da idem uz stepenice

ne smemm nista i gotova sam...

Koju bolnicu? Kad? Javi nam.