Jump to content
Depresija Forum
Iimitless

Vasa iskustva sa psihozom

Recommended Posts

Jefi, i Joed

hvala vam dragi ljudi :D

boricu se, nedam se, moram biti jaka

opet mi opada kosa proredila se, opet...ma briga me, izgubila sam kosu, zube, telo, nesto o cemu sanja svaka zena!! ha, ha, ha, mogu da se zaposlim kao strasilo za ptice, ha, ha!!! kada se ne bih zezala na svoj nacin pukla bi, ali to je moj kontra napad, borim se kroz humor i smeh, --- a sta mi drugo preostaje :D

da kukam i cmizdrim necu, necu,, necuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

psihicki se drzim...

danas sam cula lepu vest---pravila sam cajnu mesavinu za mrsavljenje i imunitet, i moj dragi je bio na pregledu, cista na bubregu koju je imao 5 godina, nastala je,--lekari su se cudili, zatim ga upitase, je li pio neki caj, a on onako veselo rece--da pio sam Bojanin caj(moje pravo ime), i lekarka se odusevila

dobar je za sve i za hormone, i za mrsavljenje i za imunitet, ako nekoga zanima mesavina je ova:od svega50g, maslacak,kopriva morac,zova,kamilica,maticnjak,list borovnice,hibiskus,kukuruzna svila,laneno seme,lovor cimet. to je to a verujte dobar je i za depresiju, za depresiju je dobro i ujutru nataste limunada sa kasicicim kurkume i cimeta, to leci depresiju bolje nego antidepresivi, da, da, kao sto vidite, okrecem se alternativnoj medicini, ali postujuci i lekove od psihijatra. kada sve iskombinujes ne moze a da ne bude dobro.

zakazala u cetvrtak kod drugog endokrinologa, koji ima color-dopler koji vidi je li maligno.

sto se tice shizoafektive, pustila sam sebi oduska--psujem ko kocijas i briga me da se ispovedam kad je doca reko --to je deo tvoje bolesti to je koprolalija ne leci se i zato nema svrhe smatrati to za greh,

dosta vise opterecivanja svake vrste...nek ide zivot!!! a ja samo kazem sebi, budi jaka, budi pozitivna, to je jedini lek!!! pa i za psihozu, dokazano je da smeh radi to da se luci endorfin--hormon srece, i to me drzi i za psihozu i za fizicke bolesti, a to sto sam postala polu pokretna i u kucnom pritvoru jer ne mogu hodati i stajati, to moram stoicki da istrpim dok mi ne nadu pravi lek ili pravu dozu..

pozz svima :rolleyes:

sto se tice shizoafektive, pustila sam sebi oduska--psujem ko kocijas i briga meda se ispovedam kad je doca reko --to je deo tvoje bolesti to je koprolalija ne leci se i zato nema svrhe smatrati to za greh,

dosta vise opterecivanja svake vrste...

E vala baš !!!! Ali stvarno se ne opterećuj više - greh nije greh-. Bog nas šašave voli.

a to sto sam postala polu pokretna i u kucnom pritvoru jer ne mogu hodati i stajati, to moram stoicki da istrpim dok mi ne nadu pravi lek ili pravu dozu..

Izdrži yup!!!!! Biće bolje!!! To je faza...ima ljudi kkoji su bili u teškim položajima tim zdravstvenim, ali izvukli su se...samo zato što nisu klonuli duhom...

Meni je samo krivo Å¡to mi ljudi ne veruju da mi je loÅ¡e. Kažu tebe stalno neÅ¡to boli-pogotovi koji znaju Å¡ta mije. Kao ti si lenja,kad skrećem sa teme...Pa me gledaju Äudno kad malo govorim i nerazumljivo. Kad ne reagujem na Å¡alu ili bilo Å¡ta. Kad zaboravljam...to je to Å¡to je..ali ok sa tim se živi...idemo dalje...U nove pobede.

cao ljudi, ovaj forum proradio, e super!!!!

ja nasla sebi lek za sve--i psihozu i hasimoto, i vrlo je jednostavan.

proucavala mesecima na netu,

i zapocela program celovite biljne ishrane-- od tada nemam simptome psihoze, lekaru idem triput godisnje, a za hasimoto--nema vise tegoba, imam snage lagano se osecam, nema tegoba i simptoma,

vrlo je slozeno ne mogu opisati u dve reci pogledajte sajtove ima ih dosta, ali ono sto moram reci, mlecni proizvodi pogorsavaju autoimune bolesti, a u knjizi bolest bozija poseta, procitala da ruski naucnici lece shizofreniju biljnom hranom i bolest se skroz povuce, ali, avaj, ako ponovo jedete zivotinjsku hranu bolest se vraca.

JA SVE TO REKLA OTVORENO PSIHIJATRU I ON ME PODRZAVA; I CAK MI JE REKAO DA ISTRAJEM U TOME, 

nema nervoze, halucinacija prisila,i ostalog...

naravno nikome ne namecem ali ako neko zeli da proba, podrzavam ga svakako.

i najzad nadam se da ste mi dobro dragi ljudi!!!!

Yup ja sam sebi pored terapije ukljucio hidzamu.Tako se zove na arapskom jeziku,to  je"pustanje krvi"

To cu koristiti dva puta godisnje u cilju detoksikacije organizma.(pijem tonu tableta dnevno)

Nafuro sam se da puno lakse disem i hodam!

Nisu hyperdrive.Postave se sterilne case na odredjenim mjestima i na tim mjestima se izvuce  zrak tj stvori vakumPoslije par minuta skalperom se recne dubine 3 mm otprilike i opet stave case i opet se napravi vakum.I to stoji dvadesetak minuta case su pune svega najmanje krvi.Moze se naci na netu kako to izgleda.Uglavnom logika je da tjelo sve toksine i otpad deponuje odmah pod kozu i ovom metodom se to jednostavno fizicki odstrani.

Hidzama odvratno izgleda. Ne bi tk radila ni da mi neko kaze da ce me izleciti. Fuj. 

Ja bih pojeo gov.. ako ce me izlijeciti.Naravno da hidzama ne lijeci zauvjek F25,a da se odstranjuju toksini je sigurno!

On 8/8/2019 at 10:08 PM, yup said:

cao ljudi, ovaj forum proradio, e super!!!!

ja nasla sebi lek za sve--i psihozu i hasimoto, i vrlo je jednostavan.

proucavala mesecima na netu,

i zapocela program celovite biljne ishrane-- od tada nemam simptome psihoze, lekaru idem triput godisnje, a za hasimoto--nema vise tegoba, imam snage lagano se osecam, nema tegoba i simptoma,

vrlo je slozeno ne mogu opisati u dve reci pogledajte sajtove ima ih dosta, ali ono sto moram reci, mlecni proizvodi pogorsavaju autoimune bolesti, a u knjizi bolest bozija poseta, procitala da ruski naucnici lece shizofreniju biljnom hranom i bolest se skroz povuce, ali, avaj, ako ponovo jedete zivotinjsku hranu bolest se vraca.

JA SVE TO REKLA OTVORENO PSIHIJATRU I ON ME PODRZAVA; I CAK MI JE REKAO DA ISTRAJEM U TOME, 

nema nervoze, halucinacija prisila,i ostalog...

naravno nikome ne namecem ali ako neko zeli da proba, podrzavam ga svakako.

i najzad nadam se da ste mi dobro dragi ljudi!!!!

E i ja ponekad takvu dijetu uključim. Moguće da si u pravu što se tiče toga...ali to nas sigurno neće izlečiti nažalost. Ova sa puštanjem krvi mi je malo jezivo. Mislim da je zdravije ne unositi toksine. :) Pošto mi se čini da ne odu svi toksini sa to malo krvi koja isteče---jer ima ih u ostatku krvi...a onda još dobijemo neku anemiju ili slično pa se osećamo još gore. MOje mišljenje.

Kako biljna ishrana utice pozitivno na psihozu, sta se to desava u organizmu kad covek uzme namirnice biljnog porekla pa mu to sredi paihozu? :O

Ja imam osećaj kad jedem voće i povrće (ne mislim na žitarice) da imam više energije. Iako jedem manje hrane, čini mi se da ima više vrednih kalorija i da zapravo telu dam više hrane- onoga što mu treba- vitamina, minerala i slično. Isto tako recimo..onda je čovek uvek malo gladnjikav, nije sit...a centar za sitost, kad se aktivira u mozgu vodi ushodno neurone do centara koji aktiviraju bes (siti i besni)...ako me neko sad pita odakle mi to i kaže da izmišljam nek izvoli i nek potraži po neuroanatomiji, i neurofiziologiji i pronaćiće tu informaciju. Molim vas uštedite mi vreme da ja tražim te knjige preko interneta i da ih nelegalno skidam i dajem slike ovde. Prosto verujte. "Siti i besni"

Ovo je zanimljiv rad: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4150387/

samo tu konkretno ne piše o ovim vezama u hipotalamusu..ali ako sačekate naći ću i to.

ima nešto i ovde  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12781310

On 8/18/2019 at 7:18 PM, almedin said:

Nisu hyperdrive.Postave se sterilne case na odredjenim mjestima i na tim mjestima se izvuce  zrak tj stvori vakumPoslije par minuta skalperom se recne dubine 3 mm otprilike i opet stave case i opet se napravi vakum.I to stoji dvadesetak minuta case su pune svega najmanje krvi.Moze se naci na netu kako to izgleda.Uglavnom logika je da tjelo sve toksine i otpad deponuje odmah pod kozu i ovom metodom se to jednostavno fizicki odstrani.

QQ,brate mili...:unsure:

Ima logike, ali ne znam zasto se izvlaci potkozno a ne iz krvotoka, tj. iz vena.

Dobrovoljno davanje je ok za obnovu krvi, ne moras da se kasapis.

3 hours ago, archaic_tiger said:

Sprdaj se ti,ali sve ovo i nije baš toliko daleko od "vampirskog" scenarija...:unsure:

Nije nista cudno.. vekovima postoji vampirizam u pravom smislu reci odnosno da se zivot produzava ako se pije krv.

Zdravo društvo. Imam Dg F25 i pijem bipodis i eftil uz eutiroks za usporenu štitnu....Lečim se nekih 14god a 7 kod endokrinologa....problem je što imam nekog "drkoša" od lekara koji neće ni da da uput kod specijaliste kada mu se nešto požalim, već samo daje za ps... Ni ne mere pritisak ni osluskuju pluca nit daju uput za laboratoriju..... Kao da smo ps bolesnici nizi rang pacijenata za njih...Pa, kome se obratiti ako bih sad hteo kompletan sistematski pregled organizma.? Privatno mi se baš i ne ide....Antibiotike pijem u proseku jednom u tri godine, lekove  za masnoće, šećer, pritisak u životu nisam pio kao ni lekove za glavobolju....Suplemente poput vitamina i minerala ne konzumiram, za sada....ne znam imate li vi neke koristi od njih? hvala. pozdrav

Trebalo bi da se jednom godišnje uradi osnovni pregled krvi, kao i TSH. Ako već imaš probleme sa štitnicom. Ne znam kako je to u Srbiji, šta pokriva zdravsveno osiguranje.

Mene slušaju i šta god im kažem shvate ozbiljno. Možda zato što nemam neke fizičke manifestacije bolesti i dosta trpim, retko idem kod doktora, pa kad dođem onda sve pregledaju.