Jump to content
Depresija Forum
Hyperdrive

Shizoaktivni poremećaj / Shizoaktivna psihoza - F25

Recommended Posts

sa. o sad je nasa bilja verovatno u bolnici

E nisam. Da Vam se pohvalim. Ekstra se provodim sa svojom sada f25,2, Vodimo ljubav samo tako.... A ko jebe ovi ostali nenormalni ludaci....

ali imam problem. Ja ne mogu da podnosim rodbinu, znaÄi tetke, babe, strine, striÄeve, teÄe. Samo ih mrzim. Volela bih da bude i njihovoj deci kao meni. Da ih istom merom kaznim. Da vide to na svojoj koži kako izgleda. Da osete malo. Neka se i njihova deca jebu ovako. Toliko ih mrzim da ih ne želim u svojoj blizini ove ostale preživele.

Zbog te moje ljubavi prema njihovoj deci volela bih da su daleko od mene, da ih ne snađe nešto. Znam da je to bolesno da im poželim isto, ali je toliko bolesno da bi hahaha pomleli do sada...

Ali stvalno bi im umlela deca. O moj bože kako je to slatko kada znaš da su im deca govna usrana.

I eto opterećuje me pomalo da razmiÅ¡ljam o njima, jer ih nenormalno volim. ZnaÄi to je loÅ¡e. Nisam ja loÅ¡a. Nikada im ne bi sopstvenom rukom naudila, samo bi ih napustila i tako to da žive kao ja. Ja brate ne znam koja je njihova dijagnoza, ali toliko sam ja odmerena i fina u odnosu na njih, o bože me saÄuvaj. Stvarno nikada nisam zabadala nos u njihove živote a joÅ¡ manje želim. Ali poÅ¡to su oni u moj život zabadali nos, neka im se na decu vrati....

E nisam. Da Vam se pohvalim. Ekstra se provodim sa svojom sada f25,2, Vodimo ljubav samo tako.... A ko jebe ovi ostali nenormalni ludaci....

ali imam problem. Ja ne mogu da podnosim rodbinu, znaÄi tetke, babe, strine, striÄeve, teÄe. Samo ih mrzim. Volela bih da bude i njihovoj deci kao meni. Da ih istom merom kaznim. Da vide to na svojoj koži kako izgleda. Da osete malo. Neka se i njihova deca jebu ovako. Toliko ih mrzim da ih ne želim u svojoj blizini ove ostale preživele.

Zbog te moje ljubavi prema njihovoj deci volela bih da su daleko od mene, da ih ne snađe nešto. Znam da je to bolesno da im poželim isto, ali je toliko bolesno da bi hahaha pomleli do sada...

Ali stvalno bi im umlela deca. O moj bože kako je to slatko kada znaš da su im deca govna usrana.

I eto opterećuje me pomalo da razmiÅ¡ljam o njima, jer ih nenormalno volim. ZnaÄi to je loÅ¡e. Nisam ja loÅ¡a. Nikada im ne bi sopstvenom rukom naudila, samo bi ih napustila i tako to da žive kao ja. Ja brate ne znam koja je njihova dijagnoza, ali toliko sam ja odmerena i fina u odnosu na njih, o bože me saÄuvaj. Stvarno nikada nisam zabadala nos u njihove živote a joÅ¡ manje želim. Ali poÅ¡to su oni u moj život zabadali nos, neka im se na decu vrati....

Lažem vas. Ne želim im to ali mi smeta. Nisu oni dostojni da budu kao ja, i nikada neće biti

Eto to me proganja u mojoj glavi. Odlazim na odmor. Ovo sada nisam imala vremena da ćaskam sa vama. Radila sam. Valjda ću se odmoriti od tih dosadnih misli. Nisam žena koja mrzi. Ja sam u stvari mnogo mnogo srećna žena. Eto bingo. Oni su nesrećni, zato to mene tako proganja. Nisu oni nesrećni samo nema ko da ih kara. Da se jebu malo bili bi srećniji

Ja baÅ¡ htedoh da kažem isto, al sve Äekam da se javi neko od naÅ¡ih sa ovom ili sliÄnom dg...

Biljanam kad si poslednji put bila na kontroli? Jese li rekla svom dr za glasove?

Slobodno reci lekaru za svoje glasove. Izbrisali su mi post. Glasovi će se izgubiti ukoliko piješ lekove i ne razmišljaš o njima. S ljudima i mnogo razgovora. Moraš samu sebe da nateraš

Znate šta. Imam utisak da me zdravu leče od f25. Ja u stvari krijem nešto. Nešto tako važno i bitno i nemoguće. Ali se ne opterećujem. Više ne. Saznala sam ono što me zanimalo i ovih dana dolazim do mnogih drugih saznanja. Na to me upućuju glasovi u mojoj glavi. Sve sumnje su se obistinile. Hoću reći da imam posla sa nečim baš baš jbg. To nikad neću reći mojoj doktorici. Neka me leči. A to nešto svi znaju oko mene. Možda će mi doktorica i u zatvoru završiti zbog ovoga. Uključila mi je lekove potpuno zdravoj. Bila sam na lekovima od 2007. Rekla mi je da za mene je ova bolest neizlečiva. Morbidno. Ja ne znam šta je sa tim ženama. Ali ona je i fina. Neuropsihijatar (muško) pre nje je bio još grozniji. Nije mogao da mi da odgovore na moja pitanja. Zato i nije on doktor. Možda nauka to ne može objasniti ali ono što je očigledno jeste tako je. On je umro. Bog dušu da mu prosti. A znate šta. Sa 25 davne 1995. mi je rekao da sam luda. Pa zamisli onda me je lečio i lečio. Ja sam samo bila gladna i iscrpljena od nespavanja, preglasne muzike i devojke koja je nenormalno se drala i vikala u mojoj glavi.

@Biljanam, prebacila sam ovaj post iz teme na kojoj je verovatno slučajno završio.

Dokle god neko nešto krije, misli da drugi od njega nešto kriju, čuje glasove i neko vrišti u glavi - doktori moraju da reaguju kako reaguju.

Ako se dobro sećam, kad ste u decembru 2017. došli na forum, spominjali ste vanzemaljce, tako da pretpostavljam da su oni to "nešto". Oprostite ako grešim.

On 10/7/2019 at 11:28 AM, Hyperdrive said:

@Biljanam, prebacila sam ovaj post iz teme na kojoj je verovatno slučajno završio.

Dokle god neko nešto krije, misli da drugi od njega nešto kriju, čuje glasove i neko vrišti u glavi - doktori moraju da reaguju kako reaguju.

Ako se dobro sećam, kad ste u decembru 2017. došli na forum, spominjali ste vanzemaljce, tako da pretpostavljam da su oni to "nešto". Oprostite ako grešim.

Hvala vam. Ja još uvek verujem da se ljudima u fizičkom smislu dešava nešto čudno, da se menjaju svakodnevno i da samo liče na sebe. Logično objašnjenje mi je bilo da su vanzemaljci a ne ljudi. Sada ne mislim tako. Menjam se i ja, ali ne po imenu i prezimenu. Ja sam Biljanam. Biće to dobro, promenila sam lek. Doktorica mi je davne 2007. već rekla da se ne mogu izlečiti i da moram stalno da pijem lekove. Sadašnja dijagnoza je šizoafektivna psihoza f.25. Doktorica zna sve šta se događa u mojoj glavi. Ispričala sam joj. Promenili smo lek. Ma koliko ja hvalila lorazepam od rivotrila se osećam daleko bolje i smirenije. A haloperidol pijem 6mg dnevno i uvodila sam i mnoge druge lekove i nikako glasovi da nestanu. Onda smo odlučile da prestanemo sa antipsihoticima i da se ja odmorim od lekova malo, jer ko zna (bar tako ja mislim), možda i oni mogu da izazovu takve stvari-stanje se pogoršavalo. Kada sam korisna samoj sebi, kada sam fizički aktivna, kada doprinosim nečemu osećam se fantastično. I još nešto. Napomenula je haloperidol u vidu injekcije na određeni vremenski period. Volela bih da pročitam takva iskustva, ne znam da li uopšte postoje na sajtu. To je kao nešto novo.

On 10/7/2019 at 11:28 AM, Hyperdrive said:

On 2/19/2019 at 12:26 AM, joed said:

Vidim da nitko ne komentira,ja se ljeÄim od psihoze pa te niÅ¡ta na razumijem,kakvi svakodnevni glasovi.Da je to tako ti si za odeljenje neko i hospitalizaciju.

_Hej lečila sam se u dnevnoj bolnici. Ako samoj sebi ne pomognem niko neće. U svom stanu, meni samoj sam dovoljno hospitalizovana. 

Dobro je kad se piju lekovi, da se piju redovno, da se ne menjaju doze samovoljno i da se ne pije alkohol ili konzumira marihuana...onda bi trebalo glasovi da nestanu. Mada šta ja znam..nisam psihijatar i ne čujem glasove- hvala Bogu. Pričam šta sam čula od doktora.