Jump to content
Depresija Forum
Hyperdrive

Shizoaktivni poremećaj / Shizoaktivna psihoza - F25

Recommended Posts

57 minutes ago, Darija said:

Kako uopste dolazite do lekara? Kod mene niko ne radi :(

Slično. Stari uput istekao, treba novi,  treba obnoviti recepte a klinika na kojoj se lečim je pretvorena u covid-bolnicu.

Jeb*m li ti majku psihotično govn*o, govedino, shizoafektivna psihozo!
Mene si našla jeb*ti jeb*ena psihotižaro!
Crkla da Bog da i od mene odjeb*la za sva vremena!
Jeb*la te R. , N. , J. , S. i ostali tabletomani sa mnom!
Jeb*em li ti astrologiju i gatanje u šolju, stoko jedna!
BJEŽI OD MENE ŠEJTANE!!!

3 minutes ago, Apoptosis said:

Jeb*m li ti majku psihotično govn*o, govedino, shizoafektivna psihozo!
Mene si našla jeb*ti jeb*ena psihotižaro!
Crkla da Bog da i od mene odjeb*la za sva vremena!
Jeb*la te R. , N. , J. , S. i ostali tabletomani sa mnom!
Jeb*em li ti astrologiju i gatanje u šolju, stoko jedna!
BJEŽI OD MENE ŠEJTANE!!!

au jbt brt, šta ti je? 

1 hour ago, lupus said:

au jbt brt, šta ti je? 

Malo se razboleo od popizditisa...

On 3/1/2018 at 11:53 AM, FreakElixir said:

Ajde brzo razresenje...

Had a rough night.

Agresija mi je izbila na level 100 000, faca mi je unakazena od strane sopstvene ruke, digao sam ruku na majku i to sve van moje kontrole, kao djavo da me je obuzeo, vristao sam, bez kontrole, nisam mogao da mislim, tu sam a kao da nisam tu, ne znam koji k...

Da li je to znak psihoze? Usput, nedeljama osecam disocijaciju svake vrste, zujanje u usima, depresiju...Misli su mi van kontrole, ne mogu uopste da se izrazim recima, samo ovako kad pisem.

isto mi se desilo pre par nedelja, kada sam tati udarila šamar, što me još izjeda. poslednji napad je bio pre možfa dve nedelje ali nije bilo toliko intezivno, zbog toga mi je psih. prepisao haloperidol

6 hours ago, sheldon.cat said:

isto mi se desilo pre par nedelja, kada sam tati udarila šamar, što me još izjeda. poslednji napad je bio pre možfa dve nedelje ali nije bilo toliko intezivno, zbog toga mi je psih. prepisao haloperidol

Ja sam 2013. godine po uspostavljanju dijagnoze F20.0 dobio isto Haloperidol kad sam pretio mami da ću je zaklati.
Navodno je, to je mainstream psihijatrije, Haloperidol lek koji ima anti agresivne osobine.
Psihijatar mi je pričao da je on dok je bio u smeni, imao pacijenta koga je policija dovezla u bolnicu, mentalnog pacijenta koji je bio nasilan, i da su mu šikali injekcije Haloperidola, 8 injekcija, sve dok nije pao na pod da ga mogu smestiti na ležaj...

8 minutes ago, Apoptosis said:

Ja sam 2013. godine po uspostavljanju dijagnoze F20.0 dobio isto Haloperidol kad sam pretio mami da ću je zaklati.
Navodno je, to je mainstream psihijatrije, Haloperidol lek koji ima anti agresivne osobine.
Psihijatar mi je pričao da je on dok je bio u smeni, imao pacijenta koga je policija dovezla u bolnicu, mentalnog pacijenta koji je bio nasilan, i da su mu šikali injekcije Haloperidola, 8 injekcija, sve dok nije pao na pod da ga mogu smestiti na ležaj...

Jao tuge

4 hours ago, Apoptosis said:

konačno neko ko zna kako se osećam, ko je prošao kroz slično. ružno bi bilo da kažem da mi je drago

1 hour ago, sheldon.cat said:

konačno neko ko zna kako se osećam, ko je prošao kroz slično. ružno bi bilo da kažem da mi je drago

Shizoafektivni poremećaj je sklop dijagnoza gde se događaju simptomi i znaci shizofrenije i bipolaranog afektivnog poremećaja, ali ne mogu se vremenski razdvojiti. Potrebne su godine vođenja dnevnika ili česte kontrole da bi se mogao dijagnostifikovati ovaj mentalni poremećaj ili zasebno shizofrenija sa bipolarnim afektivnim poremećajem... Tako da, u mnogim mentalnim poremećajima može doći do ekskalacije agresivnosti. Još jedan dobar primer je emocionalno nestabilni poremećaj, borderline. Nisi sama. Ne daj se. 

12 hours ago, Apoptosis said:

Shizoafektivni poremećaj je sklop dijagnoza gde se događaju simptomi i znaci shizofrenije i bipolaranog afektivnog poremećaja, ali ne mogu se vremenski razdvojiti. Potrebne su godine vođenja dnevnika ili česte kontrole da bi se mogao dijagnostifikovati ovaj mentalni poremećaj ili zasebno shizofrenija sa bipolarnim afektivnim poremećajem... Tako da, u mnogim mentalnim poremećajima može doći do ekskalacije agresivnosti. Još jedan dobar primer je emocionalno nestabilni poremećaj, borderline. Nisi sama. Ne daj se. 

hvala ti :)