Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Iimitless

Vrsnjacko zlostavljanje u skoli

Recommended Posts

Archaic hitno kod psohojatra. Mnogo triÅ¡ujeÅ¡ u poslednje vreme. Bratw mili. Da planiram da poubijam celu osnovnu eo mi maÄ u desnoj ruci sad ću koljem.

QQ,ovaj deo mi (moram priznati) zaista deluje pomalo zastrašujuće...Je li ti to-nedajbože-nešto konkretno imaš na umu,brate Veronika? :unsure:/>

Ehhh,da je samo deÄija... :(/>

Psihologija dokazuje da deca nisu ništa bolja od pdraslih jer treba vreme da se razvije empatija.

I uvrk imaš zapstale u razredu. :D

Sere mi se od onih izjava da su deca dobra kao andjeli. Upravo su u osnovnoj i pocetku srednje najgori, prosto ZLI. I dan danas imam posledice, i svaki put se najezim kada ih viidm u autobusu (a ima ih poprilicno jer su citave horde iz mog razreda, cak i mladjih i starijih naskakali na mene) i krenu da mi naviru secanja. Znam da sam i dan danas na glasu da sam ludaca, skoro mi se niko ne javlja i deluje kao da ne postojim.I duboko u sebi im nikada nisam oprostila. Mrzim ovo mesto, idem samo do prodavnice i nazad, sreca pa je grad blizu inace bih prsla.Nemam potrebu za osvetom ali nemam snage da oprostim i da se pravim kao da se nije desilo prosto. Zauvek cu nositi posledice, a proslost ce postojati uvek tu negde, u umu, brizljivo me podsecajuci kada se najmanje nadam.

Srela sam jednu kuju iz srednje koja me je maltretirala, stajala je preko puta semafora, imala je ogroman kez od uva do ova, video se sa 200m, i pravo u mene je gledala. Pozelela sam da je isamaram. Ali bas to sto kazes, piskutav glasic ju je odavao. Kasnije sam saznala da ju je keva mlatila svakodnevno. Ali to joj nije bilo opravdanje da se tako ponasa. Valjda je u meni videla sve ono sto ona nije, pa je zato imala pik na mene.

Danas bi prica bila drugacija. Cutala bih kada bi me zezala pred ostalima, a kada bi se nastava zavrsila, pratila bih je skroz do kuce, kada ostane potpuno sama i nema nikog i pripretila. Bila bi manja od makovog zrna. I jos bih joj ostavila pokloncic govance ispred vrata :)/>

Inace sam slaba i uplasena, manja od makovog zrna ali kada me uhvati bes i ludilo, tada rusim sve pred sobom i ne oklevam

Deci treba vremena da se empatija razvije. A uvek imaš zaostalr u razredu. :D

Deci treba vremena da se empatija razvije. A uvek imaš zaostalr u razredu. :D/>

Da bas si duhovita.

Da bas si duhovita.

Mislila sam na nasilnike bez empatije?

Mislila sam na nasilnike bez empatije?

Vazi gari onda si mi pobratim

Nećemo da se provociramo.

Ali to nije provokacija. Ja redovno koristim sleng.

Nećemo ni da impliciramo da su drugi Älanovi nasilnici bez empatije.

Sleng na ovom forumu bar nikad nije bio problem, to znamo.

Polako,brate,polako...Bez afekata.

Afektivna stanja nikada nikome ništa dobro nisu donela.

I zato,samo smireno i argumentovano...Zrelo.

Tako treba da se vodi diskusija...

Da se razumemo, ja nisam ninakoga mislila sa foruma.

Ljudi ja mali broj forumaša poznajem.

To Å¡to znam neÄije problemw ne znaÄi da ga poznajem stoga nemam ni pravo da priÄam da l je neko nasilnik ovde...

Stavite jedna drugu na ignore, oÄigledno je da ne možete jedna s drugom. Ozbiljno.

Ovo je tema o vrÅ¡njaÄkom zlostavljanju u Å¡koli. Tome se vraćamo.

Izvini ali mrni je ona u glavi već na ignore. Ni najmanje me ne uznemiravaju njene prizivke. Samo sam pravdoljubljiva i nisam jedina kojoj to rade.

Eto toliko od mene vraćamk se na temu.

Jedan mamlaz sto me maltretirao je nesrecno vec pod zemljom. Kontam da ga je stiglo ali zaluta mi misao kako da mu vratim sada.....i previse morbidno