Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kakotako

ni lexilium, ni bensedin ne djeluju

Recommended Posts

Ljudi, pokusavao sam sa 3 mg lexiliuma, prije spavanje i ne osjecam nista, ni malo da me uspava, pa sam pokusavao sa 2x po 3mg lex

Ni to nije pomoglo

Evo danas sam uzeo pola tablete od 5 mg bensedina, proslo 2 sata opet nista ne osjetim i evo prije sat vremena jos jednu od 5 mg bensedina opet nista

Sta je za reći ???

3 su opcije:

a)da si razvio toleranciju i treba ti veća doza

b)da male doze benzodiazepina na tebe nemaju efekta

c)da benzodiazepini na tebe uopće nemaju efekta neovisno o dozi

btw. prva i druga opcija su puno realnije

To Å¡to je zeus napisao, ja spadam u b grupu.

Od 30mg flormidala sam se baš lepo onesvešćivala. :lol:

A od 30mg bensedina sam spavala ok, ali to je već ekstremna mera.

Nisam ih uzimala na svoju ruku, ali bensedin me inaÄe samo umrtvi i niÅ¡ta viÅ¡e od toga..

Bromazepam i bensedin su tik tak bombonice.

Ja sam se od njega spoticala, noge me nisu slušale, a sve drugo bilo isto kao pre njega. Interesantno, svaki je na mene imao drugi efekat.

Bromazepam/Lexilum - Prvi put kad sam ga uzela, opuÅ¡tena vilica, kao kod džankija. Posle ga nisam osećala, par puta pre godinu i neÅ¡to sam mogla sa dve pilule od 3 mg da vozim bajs u 23h do KFC na Studentskom trgu i nazad, brzom brzinom. Sad me i Äetvrtina uspava, polovina me obara.

Ksalol/Xanax - Teška paraliza sna sa halucinacijama (!), suicidalne misli, sumanute ideje. O_O U svim mojim dosijeima piše da mi nikako ne treba davati taj lek.

Bensedin - Loša motorika

Rivotril - Usporenost

Ostale nisam probala, niti želim.

Bromazepam i bensedin su tik tak bombonice.

Apsolutno.

Iz mog nekog iskustva, a pila sam lorazepam, bromazepam, xanax i rivotril, rivotril je ipak najjaci. Tableta rivotrila me smirivala kad pet xanaxa odjednom nije moglo.

mora biti da si se navikao, dakle te lekove mozes da izbacis, nece ti vise pomoci, ali probaj neke druge, tipa ksanaks ili taj Rivotril, svi ga hvale... sa srecom!

3 su opcije:

a)da si razvio toleranciju i treba ti veća doza

b)da male doze benzodiazepina na tebe nemaju efekta

c)da benzodiazepini na tebe uopće nemaju efekta neovisno o dozi

btw. prva i druga opcija su puno realnije

opcija a) nije moguca jer do prekjuce nisam uopste koristio nikakve tablete

tu i tamo sam znao ponekad uzeti lexilium, da vidim kako djeluje i naravno nije djelovao

ako je opcija b) nikako mi se ne svidja, ne bi volio da se gruvam nekim ogromnim dozama

a zanima me opcija c) , sta se u tom slucaju koristi za uspavljivanje / omamljivanje

a zanima me opcija c) , sta se u tom slucaju koristi za uspavljivanje / omamljivanje

puška za uspavljivanje životinja.

ako slona uspava vjerovatno će i tebe.

puska-uspavljivanje-slika-52263389.jpg

• Create New...