Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Hyperdrive

Spavanje i ustajanje - podrška! Upišite vreme kad ste legli, te kad ste ustali.

Recommended Posts

nadam se da ljudi nece nesto krivo pomisliti :lol:

:D :D :D

Legla oko pola 2 i ustala jutros u pola 10. VeÄeras moram najdalje do 1 da budem u krevetu jer ustajem oko 9, i treba da se naspavam.

Ja sa legao u 12 i ustao ( sram me reći) u 10 i to uz pomoć budilice.Potegao bi i duže.

Ma haaajde...

Budi sretan, iskreno :)

Dovoljno si aktivan u životu, a eto barem "zdravo" spavaš :)

Ne želio ti ja mojih nesanica ;)

Uživaj dok možeš spavati mirno :)

Da ti popijes 10 mg olanzapina vjerojatno bi i ti spavao,kolko sam shvatio ne uzimas nikakve lijekove.Probao sam ne uzeti olanzapin i bio budan do jutra.Iskreno,bez lijekova nisam spavao zadnjih 20 godina,ni neznam Å¡to znaÄi prirodno zaspati.Tako da bi brez lijekova bio vjerojatno u istom sosu kao i ti.

Da ti popijes 10 mg olanzapina vjerojatno bi i ti spavao,kolko sam shvatio ne uzimas nikakve lijekove.Probao sam ne uzeti olanzapin i bio budan do jutra.Iskreno,bez lijekova nisam spavao zadnjih 20 godina,ni neznam Å¡to znaÄi prirodno zaspati.Tako da bi brez lijekova bio vjerojatno u istom sosu kao i ti.

Ni ja zadnje tri-Äetiri godine nisam zaspala bez lijekova, u mom sluÄaju trittico, koji me baÅ¡ onako lijepo ukomira :D

A u tom zecu leži grm :)

Ma gle, ne znam kako je, neki ljudi samo po sebi spavaju kako spada. Mislio sam da je tvoja opaska bila samo zato Å¡to te eto budila budilica :)

Iako s druge strane mene ti niti Ferrari nije mogao uspavati, a od ovih sranjaca, nitrozepame sam pio prek dana kao rekreativnu drogu, znao po cijelu karticu popiti tokom dana i raduckati nešto, kada sam napokon priznao psihiću ovaj je 5 boja u licu promjenio. Zato, na kraju, uopće ne ćudi njegova procjena kako za mene nije niti jedna tableta.

Gle, narkomanija/tabletomanija/alkoholizam.

Netko ne smije popiti ni kapi jer se onda neće zaustaviti niti na prvom buretu. Ja oÄigledno ne smijem popiti niti jednu tabletu a da te ne svrÅ¡i proždiranjem cijelih kutija :(

NIsam ništa loše mislio kada sam onaj odgovor pisao...

Hehehehe, moram pisati kraće jer redovito vidim još par postova (dok ja nakucam, lol) ovo moje je @Joed :D

Edited by mailer-daemon

Ni ja zadnje tri-Äetiri godine nisam zaspala bez lijekova, u mom sluÄaju trittico, koji me baÅ¡ onako lijepo ukomira :D

Evo baš i prigodno jer ti i znaš podosta moje egzibicije :rolleyes:

Jedino, ali jedino što je mene stvarno moglo uspavati bi recimo bila cijela kartica Mirtazepina od 45mg. To bi me onako za nekih sat vremena baš stuklo i onda bi ali ma da se ne pomaknem spavao nekih 8 do 9 sati u komadu :)

Znam da nisi niÅ¡ta loÅ¡e mislio,ja sam samo rekao kako stoje stvari.Ja nemam tih problema s tabletama,imam punu ladicu nepopijenih anksiolitika,nekima vec istekao rok trajanja.Onda je stvarno bolje da niÅ¡ta ne pijeÅ¡,mada ako možeÅ¡ brez lijekova ti si praktiÄki zdrav, i na tome ti malo zavidim.

Evo baš i prigodno jer ti i znaš podosta moje egzibicije :rolleyes:

Jedino, ali jedino što je mene stvarno moglo uspavati bi recimo bila cijela kartica Mirtazepina od 45mg. To bi me onako za nekih sat vremena baš stuklo i onda bi ali ma da se ne pomaknem spavao nekih 8 do 9 sati u komadu :)

Joooj, cijela kartica mirtazepina. Ti se stvarno nisi znao kontrolirati sa tim lijekovima. I bolje ti je bez njih, kad možeš :)

Je li ti sada spavanje išta bolje? :)

Iskreno je...

Ne spavam doduÅ¡e kao potpuno zdravi ljudi, ali kako je bilo... Ok, joÅ¡ uvijek imam gadnih problema sa snovima, ali neću kruha povrh pogaÄe sad :)

Ok, još uvijek imam gadnih problema sa snovima

Još uvijek isto? :(

Na žalost + paraliza snova na dnevnoj, ovaj noćnoj bazi, hehe (Na žalost svaku noć, ali svaku i to je nevjerojatno gadno iskustvo iznova i iznova. Možda me fakat vanzemaljci otimaju svako veÄer, lol)

Na žalost + paraliza snova na dnevnoj, ovaj noćnoj bazi, hehe (Na žalost svaku noć, ali svaku i to je nevjerojatno gadno iskustvo iznova i iznova. Možda me fakat vanzemaljci otimaju svako veÄer, lol)

Toliko Äesto?

ÄŒoveÄe...mene uhvati jednom u pola godine.

To je stvarno muÄno proživljavati :(

Od 3 do 7. Opet iskašljavanje itd. Biće zabavno.

Koliko tona hrane je potrebno posle ovoga?

Legla u 11 i 30, ustala u 6. Nisam više mogla spavati.

Od jedan do jedan, dok je antibiotik radio svoj posao.

Moj alarm zbog posla zvoni u 4 i 30 pa sam vec uhvatila ritam sa spavanjem najkasnije do 22. Ponekad kad ne mogu zaspati popijem misar. Volila bi jedan period u zivotu kad cu moci ici spavati i ustajati se kad budem htjela.