Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Hyperdrive

Graničarski chat - Naša iskustva, svakodnevna podrška i pomoć u rešavanju problema

Recommended Posts

Ti si meni jednom rekla da to vidiš po izrazima lica.

Otepia, dobro došla. Kad kažeš besciljno lutanje, misliš li na bukvalno ljutanje, ili je to metafora? Ili...oba?

Osjećaj kad ne znaÅ¡ gdje si ni kamo si krenuo. MetaforiÄki i doslovno. Jako jedan maglovit period, kao da to nisam bila ja nego netko drugi.

Hijeroglifi mora da vidi Älanak koji je Borderija okaÄila. Apsolutno. Nisu ljudi TOLIKO zli i jezivi kao Å¡to priÄa poslednjih nekoliko dana.

Treba ju razumiti. Kad sam ja ludovala slicno sam mislila. Razjebala sam sve jer nisam vise vjerovala nikome. Neki su to zasluzili ali neki nisu. Danas moram ziviti s posljedicama toga. Vise cak ni ne zelim neka zblizavanja iako sam usamljena. Ostao je strah da cu povrijediti ili ce me povrijediti. Ali tko zna mozda naidje neka osoba koja ce to promijeniti.

Hijeroglifi je dovoljno mlada da se nadam da ce se na vrijeme izboriti sa tim da ne ostane sama. Nije covjek rodjen da bude sam.

I ja sam sliÄno mislila, zato i kažem. Znala sam totalno da priÄam sve i svaÅ¡ta bez Äinjenica koje bi to dokazale.

Kao ona Čorbina pesma kad kaže: "Ne vole nas Bugari, ni Austrougari...mrze nas Japanci i Liliputanci!"

Äubrad prokleta! Samo kad ih vidim, poželim da ih sve pobijemo. Gde je taj Hića kad nam je potreban?

Mislim da imam luđi smisao za humor od Majlija.

Meni viÅ¡e apsurdni, povezivanje nepovezanog. Ali se oni asdfmovies npr. prepliću, tj. obe vrste humora o kojima priÄamo su tu. Umirem od smeha, bukvalno...mogu 600 puta to da odgledam.

No, zaista, napasti imaginarnu rasu malih ljudi u bilo kakvom kontekstu bi povredilo samo...specifiÄne.

Pozelila bi svima da ovo probaju na par dana. Divno je. Divno.

I ja. SUPER. Da vide ljudi kako izgleda mozak kojem je svaka ružna reÄ kao najgori bol i stvari od kojih je veoma, veoma teÅ¡ko oduÄiti se.

Ali ne, naša dijagnoza ne postoji i mi smo samo željni pažnje. :rolleyes:

Majko, oÄe, Å¡to me ne zadaviste kad sam zapiÅ¡tala? :P

Znam. :( A Äekaj dok skupim živaca da na dnevniku napiÅ¡em Å¡ta sam sve danas otkrila...

Au, Å¡to ti je zao taj bakutaner na avataru...kao ti i ja. :P PLUS POKAZUJE Å IPAK.

ne znam sta ono bi.

Zurenje u jednu tacku, uvlacenje dima cigarete. Ne registrujem nista oko sebe, apsolutno nista...

Depresija valjda...

Koja traje vec ssad podosta....

Unisise me skros sa onim lekovima... ONO NISU LEKOVI.

Buljenje u zid mi je bio stil zivota par mjeseci. Kad sam se sabrala proslo je. Ali to je bilo prije lijekova. Ako mislis da je od njih trazi da ti korigiraju terapiju. Mozda su te previse "spustili".

I meni je to bilo prije lijekova.