Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Hyperdrive

Graničarski chat - Naša iskustva, svakodnevna podrška i pomoć u rešavanju problema

Recommended Posts

Naše brige su ljudima nebitne. Mislim, mi se sutradan "oporavimo", da li je tako?

More, malo sutra. Danima, nedeljama, mesecima možemo da se osećamo JADNO i BEDNO.

Naše brige su ljudima nebitne. Mislim, mi se sutradan "oporavimo", da li je tako?

More, malo sutra. Danima, nedeljama, mesecima možemo da se osećamo JADNO i BEDNO.

Baš to... I godinama kod mene može da potraje..

Svom borderu sam ko psu stavila uzicu i brnjicu. Al tako mi dodje ponekad da ga oslobodim i da nekima pokaze zube. Kad oni povrijedjuje mene...zasto bi ja njih postedila.

Zezaš, imaš border kolija?

Pa to su divni psi.

Prazna sam posle onog idiotskog vikenda. Ono Å¡to je najsmeÅ¡nije jeste da me i dalje drma anksioznost, ali sad na skroz drugi naÄin.

Praznimo se puno brze nego sto se punimo. Oslabile nam baterije jbg

Uh, uh, UH.

Što mrzim kad naiđe neki generalno žnj period. Obično svaki bes, tuga i nezadovoljstvo traju po dan-dva i to je to, ali kad traje duže, uvek se plašim komorbidne depre. Racionalni um mi govori da više vremena provedem plašeći se te mogućnosti nego što se zaista loše osećam...ali teško je zaustaviti onaj glas koji ti konstantno govori da zaslužuješ sve najgore, jer si đubre.