Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Riot

Izliv besa jednog nezrelog sociofobicara koji luta pogledom i gleda ispod povrsine i naizgled rutinske stvarnosti.

Recommended Posts

ako smijem da pitam a koji je to post ? da li je nesto bas onako dosta napisanoga ili je samo aplauz na neki od postova ?

shvacam ako je netko napisao red teksta i da se to izgubi ali ako je neka sitnica ne vidim povod za panikom

Diskusije krenu u svakojakim smerovima, pa ponekad uopÅ¡te ne kapiram Å¡ta treba da ide gde. A ne kapiraju ni ostali u timu. Ukratko, ako neÄega nema.

1. Najveća Å¡ansa je da zeza server. Ja Äekam mejl da dobijem pristup, pa ću videti Å¡ta ne radi i zaÅ¡to. Instalacija Invision Boarda je veoma stara, ako hoćemo da je menjamo, treba nam trideset dolara. Ako hoćemo da menjamo server, treba da se slože vlasnici itd.

2. Drugi po redu razlog je sluÄajno prebaÄen sadržaj.

3. Treća, najmanje verovatna stvar je da je nešto hajdovano, jer je bilo protiv pravila.

Jao, ljudi, moja boranija je bitnija od ovoga, život teÄe dalje, koga briga za jedan smajli? ReÅ¡i se problem za par sekundi.

ako smijem da pitam a koji je to post ? da li je nesto bas onako dosta napisanoga ili je samo aplauz na neki od postova ?

shvacam ako je netko napisao red teksta i da se to izgubi ali ako je neka sitnica ne vidim povod za panikom

Sadržaj posta je sledeći:

:appl:

Sadržaj posta je sledeći:

:appl:

ja mislio scenario za iducu twilight fransizu

Ovo nije boranija.

Mislim da niko ne voli da ga prave ludim.

U nekoliko navrata sam dozivela pa ne zelim da se ponavljam.

Moram ovako da reagujem.

Ovo je luda kuca stvarno.

Ma, pusti ih, nemoj da se upetljavas uopste.

Vidis da nisu normalni

Kopiras svaki post pre nego sto ga objavis i onda ako nestane jebes i server i admine i sve zivo u zdrav mozak.

Ili postuj isti post deset puta i bice nemoguce slucajno svi da negde nestanu.

:)

• Create New...