Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Erik

Marihuana

Recommended Posts

Sedim tako na klupi na suncu pored moje srednje skole i pusim pljugu i gledam kako prolaze klinci,

drze paket dzidze u ruci i pricaju kako su zavrsili koliko su dobili, kako ce se naduvati i ostale detinjarije,

bi mi simpaticno i vratilo me u proslost kad sam isao tako iz skole, naduvan, kuci odgedam simsonove,

pa u grad, decije zajebancije.

Da, svi smo to prosli. Marihuana moze izazvati jake strahove, tripove, i paranoje. Dosta mojih drugova je prolupalo od marihuane.. Imali su cudne ideje. Jedan je umislio da ima sidu, a drugi da su svi muskarci pederi. Opasna je to biljka, nakon nje dolaze antidepresivi to je sigurno.

Da, svi smo to prosli. Marihuana moze izazvati jake strahove, tripove, i paranoje. Dosta mojih drugova je prolupalo od marihuane.. Imali su cudne ideje. Jedan je umislio da ima sidu, a drugi da su svi muskarci pederi. Opasna je to biljka, nakon nje dolaze antidepresivi to je sigurno.

umro sam :lol:

umro sam :lol:

hahahaha fakat, luda biljka, prskana hemijom na ulici, ali kad naletis na pravu napravi dar mar sa mozgom... Onda slijede antipsihotici i ostalo... A ljudi i danas misle da je to lijek. To misle oni koji nisu probali marihuanu... Ulje je lijek, list u rizli nije lijek, vec steti neurotransmirterima nervnog sistema...

Da, svi smo to prosli.

nismo to svi prošli

Nisam ni ja to prošla, niti želim.

Imao sam trip dok sam setao sa ortakom i gledam ga, izgledao mi je kao kisobran,

isto tako kad sam setao centrom Beograda imao sam trip da sam u Parizu.

Neki dan prijatelj zapalio. On si sam uzgaja i pomješa sa duhanom i napuni cigarete. Meni mirisalo nenormalno, stvarno nisam mogao izdržati više, rekoh daj i meni malo..

Zapalio jednu, smijali smo se kao ludi svemu Å¡to je prolazilo i baÅ¡ sam se osjećao odliÄno. Poslije nije bilo nikakvih problema.

I sad se pitam, tu vjerojatno ima bitne razlike u djelovanju ovisno o kvaliteti. Mislim, ako netko prodaje, tko zna kakva je to mjeÅ¡avina Äega.

Druga stvar je koliÄina kao i u svemu, da se Äovjek zna kontrolirati pa ne pretjeruje.

Ne znam je li nekome naÅ¡kodila tako mala koliÄina najkvalitetnije moguće trave?

Meni je neobiÄno pasalo. I iako eto nisam puÅ¡aÄ godinama ni sad me ne vuÄe da zapalim obiÄnu cigaretu, ali baÅ¡ ni malkoc.

E da mi je jedna takva na dan :D

Moja drugarica će sigurno zapaliti u nedelju na svojoj slavi. Nas tri, nijedna ne pije, nijedna ne puši, ali eto, ta jedna duva. Ignorišem smrad, a ona ne duva ka nama.

Mislim za zdrave ljudi nije lose jednom u godini popusiti jedan singl, ali ne valja da to predje u naviku,

isto kao sto je nekad dobro popiti casu vina posle rucka, ali ne valja biti alkoholicar.

Moj gazda u firmi je znao raditi kao crnac i onda jedan dan iskljuci mobilni, zamraci sobu, pusti muziku ili

film i u miru popusi jedan singl sa zenom.

a Å¡to bi zdravi ljudi puÅ¡ili ako su već zdravi? Å to im to treba, ja kužim da bolesni puÅ¡e, nebitno na koji naÄin bolesni, oni traže lijek, a zdravi Å¡ta oni traže?

a zdravi šta oni traže?

dobar provod

ko je zdrav može naći dobar provod na puno naÄina koji ne ukljuÄuje koriÅ¡tenje neÄega, a možda je zapravo rijetko zdrav pa svi traže da ih neÅ¡to digne jer su negdje dubuko unutar sebe oÄajni

ko je zdrav može naći dobar provod na puno naÄina

pa vecinom zdravi mladi ljudi rokaju alkohol i marihuanu u subotnjim vecernjim provodima pa ispadnu sasvim normalni (naravno u granicama neke normale) ne na svakidasnjoj bazi

i ne zato sto su ocajni, vec zato da se malo zabave (mladost ludost)

drugo stvar je ako zapali netko tko ima psihicke probleme, tad moze da izazove teski trip

a isto tako se koristi i u medicinske svrhe kod karcinoma ili nekih drugih oboljenja

spada pod lagane droge naspram onoga sto postoji

Å¡ta se sve smatra normalnim jer razlog zaÅ¡to ne volim rijeÄ normalno :D InaÄe nemam niÅ¡ta protiv marihune i Å¡to ju neko koristi, svako prema svojim željama.

Å¡ta se sve smatra normalnim jer razlog zaÅ¡to ne volim rijeÄ normalno :D InaÄe nemam niÅ¡ta protiv marihune i Å¡to ju neko koristi, svako prema svojim željama.

ma zaboravih staviti navodne znakove :D

takodjer nemam nista protiv ako je cista marihuana u pitanju a ne nekakva mjesavina raznih kemija prespricanih

jedan lik kojega sam znao jos iz osnovne je svaki dan pusio marihuanu kao cigarte

smotao bi punu kutiju marihuane pomjesanu sa duhanom i redovno pusio od 0/24 prakticki je stalno bio pod utjecajem i tako godinama

naravno, sam ju je uzgajao

eno ga normalan, oso raditi van, ima zenu i djecu i sve za pet

nije mi jasno kako je ostao "normalan" nakon toliko konzumiranja lol

stvar srece izgleda

i nije jedini takav slucaj kojega sam poznavao

vjerujem da je caka u doziranju i kvaliteti te nacinu uzgoja, ovaj je to sve po PS-u nekom

može biti da ovisi o kvaliteti i doziranju marihuane a i o osobi, razliÄita graÄ‘a mozga, razliÄit utjecaj

Meni je dobra jedino za uspavljivanje umjesto lijekova.

Samo ovdje je i gram kriviÄno djelo pa se ne isplati rizikovati.

Meni je dobra jedino za uspavljivanje umjesto lijekova.

Samo ovdje je i gram kriviÄno djelo pa se ne isplati rizikovati.

bila je vec tema o tome pa smo bili pricali kako bi trebala biti legalizirana

osobno sam za to

pa tko voli neka izvoli

Ma glupo je da neko ide na kriviÄno (ne prekrÅ¡ajno) radi grama.

to je ovaj federalni dio BiH

edit: sad vidim i u Srbiji, jedino je Dodik liberalniji, baÅ¡ sudovi nemaju preÄa posla...

Ma glupo je da neko ide na kriviÄno (ne prekrÅ¡ajno) radi grama.

to je ovaj federalni dio BiH

pa upravo zato i treba da se legalizira

a kad tad vjerujem da hoce samo sto cemo se nacekati

ako mogu i druge drzave moci ce i Bosna, Srbija, Hrvatska napraviti istu stvar da hoce

posto mnogi u tome ne vide u pravome smislu drogu

vjerojatno su misljenja podjeljenja a naocito kod znanstvenika

nas MUP to opisuje kao da se radi o krokodil drogi a ne o biljci cija svojstva mogu biti ljekovita

ja kad pusim marihuanu uvijek mi je lose.. zadnji put sam se moro lec u krevet i pocela mi se noga micat sama od sebe...

te cujem da neko kuca po vratima a nema nikoga.. uzas

jednom sam napusen mastrubirao i onaj osjecaj kad zavrsis je trajao pola sata.. katastrofa

Nekoliko puta u zivotu sam pusio maru, jer mi je svaka promjena percepcije odgovarala, samo ne ova moja konstantna. Dobro je bilo sto mi se izostre cula, posebno sluha, cujem zvukove koje ranije nijesam cuo, nije trip nego je stvarno tako. Zbog toga sam vise uzivao u muzici. A lose je sto me je hvatala paranoja, bas jaka.

• Create New...