Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Fenix.

Å ta za boga miloga??? (Moj Å¡ef i ja)

Recommended Posts

U petak mi kaže dr da sam socijalno anx.. u nedelju(valjda) odjednom druga prila kod mene. BUKVALNO preko noć;i drćna, agresivna, sve direkt i svima govorim.

Eo danas se proderem na Å¡efa.. Å¡a reći.. to ni normalan Äovek me ni smeo a ne nelo sa soc fobijom...

A poslednji put kada sam bila drÄna pred autoriterom je u 4. razredu osnovne... Posle sve mirnija, sve tiÅ¡a, sve depresivnija..blabla..

E sad sam ona ja! Agresivna, direktna, jbg i euforiÄna.. i bukvalno rizikujem sa ovim poslom...

Biću iskrena drugi dan kada sam doÅ¡la(dan posle prvog otkad sam promenila liÄmost doslovno) nisam baÅ¡ bila.. smorilo me neÅ¡to jako.. pa san tteći nisam doÅ¡la.. dan Äetvrti opet svkma sve po spisku.. doÄ‘em besna... Radim brza, dobro oprano i osralo Å¡to je trebalo...

Ali svako jutro popizdim kada shvatkm da sam ja ta koja sve radi a niko drugi(Äak ni koleginica koja je doÅ¡la POSLE mene neće) ni da takne sudove... Misčim baÅ¡ finl..

Proderem se ja tako zbog toga na ovog novog Å¡efa(ubi me ako nije OKPovac)... Navodno, ne znam da li je istina Äak i OPSUJEM(moja ******irana vrsta epilepsije. Mogu sve žive napad eda imaam ali ovi da neÅ¡to LOÅ E kažem pa zaboravim sj najÄešći).

Ja reko nisam opsovala, ubeÄ‘ujem Äovega a odmah u sebi znam o Äemu se radi a NE SMEM da kažem... Jest samo fali da znaju moje slabosti.. možete da znate saml ha moje promene raspoloženja, to ne mogu da sakrijem za ostall kuÅ¡.

Nije on meni nikakav autoritet vrć kreten kao i svi ostali...

Eh.. podseća me.. ma ISTI moj profedor iz srednje.. Zoki pedofil, debeli i baš mj se ja sviđ;am.. ma kul ..

Ista priÄa ovde....

U Äemu je stvar sa mojim ponaÅ¡anjem?

Nije wellbutrin jer ne može da deluje već drugi dan.

Ja ne kapiram...

• Create New...