Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Hyperdrive

Rekreativni biciklizam - ljubitelji dvotočkaša, ovamo!

Recommended Posts

Sto se tice kradje, ako ti bajs nije previse atraktivan tesko da ce ti ga ukrasti ako je vezan, jos ako je na javnom mestu, previse je to muke za ne tako veliku vrednost. Mada se i ja toga plasim, sad sam kupio bolji bajs i kao uzeo neki lanac, mada znam da nece on nista zastititi ako se neko odluci da ga mazne :) stvarno je veliki smor ta kradja.

Jesi uslikala?

I da, ako neko kupuje, za voznju gradom definitivno preporucujem trek a ne mtb, mnogo je brzi i laganiji.

Rano jutro je bogom dano za to - nigde sporohodajućih mrcina.

Meni nije problem ni vožnja po nehumanim beogradskim uslovima, ni Å¡to se i od najmanje fiziÄke aktivnosti znojim ko lud, ni pare za kupovinu bajsa. Već trip da je bajs vrlo lako ukrasti. Gledao sam negde strani klip kako u roku od 3 sekunde onim velikim alatkama seku onaj gajtan kojim je bajs spojen sa stubom... To mi je izbilo želju za posedovanjem bicikla.

Ma nece ti ga niko ukrasti, ako je to razlog da ne vozis bajs, samo normalno neces da ga ostavljas negde van domasaja ociju kad ides u grad.

Ja sam svoj ostavljala i na sred srede Knez Mihailove, vezivala ga za banderu. Nikoga nije bilo briga.

Pogodite ko je mrtav? JAAAAAAAAAAAAA!

NvLTnka.jpg

A evo i 4. juna.

tIRZnck.jpg

01.06. je bio bezveze.

N9zy7nm.jpg

Za sve postoji objašnjenje.

Endomondo je radio na mojim telefonima koji su bili LG L9 prve generacije, LG Fino, Samsung J5 prve generacije. Od kako imam Samsung J5 druge generacije, on ne radi kako treba. Crta putanju, prekine, pa krene da je crta ponovo. Sve sam probala, neće. Od tad sama unosim putanje, a sam Endomondo ne može da prati moje pauze. Skoro ceo sat sam na PanÄevaÄkom mostu Äekala da izaÄ‘e Sunce,

4. juna sam pravila piknik na Adi, sedela i jela.

1. juna sam efektno vozila možda pola sata, ostatak vremena sam provela sa pecarošima i labudovima na Dunavskom keju.

Nisam fokusirana na brzinu, kao Å¡to sam rekla i gore, ali toliko spora nisam. Niko nije.

Cuveni labudovi na Zemunskom keju, mozda smo se mimoisli, ja meditiram svaki dan tu, kod pecarosa.

Cuveni labudovi na Zemunskom keju, mozda smo se mimoisli, ja meditiram svaki dan tu, kod pecarosa.

ProÅ¡la sam oko osam juÄe ujutru. ÄŒovek je hranio sigurno tridesetak komada.

Sad par dana ne mogu, ali od nedelje, ponedeljka ću opet.

I ja sam bio tamo, video sam te, lepa si. :) Da to mora da si bila ti.

I ja sam bio tamo, video sam te, lepa si. :) Da to mora da si bila ti.

Ogroman roze ranac, downhill bicikl, farmerke, majica. Sedela sam par minuta na klupi i gledala tog tipa.

Otkud znam, nisam dobra sa komplimentima...kaže se hvala, je l' tako? :)

Gde sledeći put? Rute su mi obiÄno oko 25-30 km, ali rekord mi je skoro 36, a rado bih izvezla 40-50. RazmiÅ¡ljam o ovome...

6JJazH1.jpg

Obožavam dva toÄka, ali sve reÄ‘e vozim, pogotovo u zadnje 3-4 godine, ponekad odem jutrom dok se ne razdani i vratim se noću da me niko ne vidi ili bar Å¡to manje njih, a Å¡to reÄ‘e sve viÅ¡e sam upaÅ¡en, nesiguran i onda mi nije baÅ¡ zadovoljstvo. NajviÅ¡e Å¡to sam ikad preÅ¡ao je bilo sa jednim kolegom od njegovog mesta do faxa oko 50km u cugu, bili na ispitu i vratili se. Pre neko veÄe mi trubi autobus, put bio krivudav pa me nije odmah video, a ja imam ispred iseÄenu nenapunjenu dugu rupÄagu, uzviÅ¡enje kraj puta, korov i kanal i vozim neÅ¡to viÅ¡e od pola metra od ivice a u susret mi ide Å¡leper, ne znam Å¡ta je mislio da uradim, ja kriv budalama Å¡to oba voze po 80km/h kroz naseljeno mesto, a put nikakav plus imaju traktore sa prikljuÄcima Å¡irim od vozila.

Čekaj malo...Pa jeste li se to vas dvoje UŽIVO SUSRELI,a da niste ni znali za to? :shok: Jeste li se stvarno i odistinski sreli,ili...Ili vi to nas ovde ipak nešto,onako malo,zezate? :o

Prosto neverovatno...

There is natural mystic flowing thru the air

if you listen carefuly you will hear

dont tell no lie... ta dam ta ta :smoke: