Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Erik

Napetost i posao

Recommended Posts

Cudno mi je kad posle posla dodjem kuci, i posle toliko razlicitih faca koje u stvari nemam pojma ko su i sta su, sednem za komp i pricam sa vama.

Edited by blackadder

Cale bio juce kod mene na poslu, mora on da se petlja uvek u sve, ko zna sta je tamo opet pricao.

Edited by pablo

Bas kad trebam dobit dobar posao, ja se unistim lijekovima. Moj zivot je bas pakao i kao da ga je neko izrezisirao. 

Edited by blackadder

Napetost na kub. Ja ne znam sta cu vise. Kako se izboriti sa problemima i ljudima koji podmecu nogu, ne znam. 

Edited by blackadder

Posted (edited)

Aaaah, ne mogu, odustao sam od posla, znojim se kao majmun, serem po 10 puta na dan, smrdim, prdim, anksioznost na kub, nervoza, nesanica, umor...Ne mogu, potrebno mi je da se odmorim...Samo ne znam kako :mellow2:

Edited by blackadder

Posted (edited)

Jel' ima sanse da uzmes neko bolovanje ili odmor? To je jedini nacin...Ne daj se...

Edited by blackadder

Posted (edited)

Potpisao sam ugovor na mesec dana, sigurno mi nece produziti posle ovog, ne vredi, odustao sam, blam me je od koleginica. KMJKSKITDU (Ko Me Jebe Kad Sam Kreten I Treba Da Umrem).

Edited by blackadder

Posted (edited)

A koji posao radis, ako nije tajna? Pitam zato sto ne znam zbog cega ti je toliko zeznuto na poslu. Ja sam na gradjevini pa ustajem u 5:20 ujutru, pa mi dodje da samog sebe ugrizem za mosnice. A pritom i ne volim taj posao. Ali eto, brat mi je nasao posao, pa rekoh da ispostujem neki mesec. Inace, i ja kad treba da se nosi nesto budem gola voda. Ovi lekovi su takvi da, pored toga sto se od njih brzo zamaras, takodje ubijaju volju da bilo sta radis.

Edited by blackadder

U jednom lancu radnji prehrambenih proizvoda. 

Posted (edited)

Ma dobro to nego koja pozicija?Taj posao verujem da ume biti jako napet jos ako radis sa ljudima to je dopunski stres.Ja eto zelim da batalim gradjevinu i da nadjem neki posao vozaca kamiona jer izgleda da mi to jedino odgovara.Mada sada na ovom leku izbegavam i da vozim jerni za to vise nemam volje:closetema:

Edited by blackadder

Magacioner.

Dao sam otkaz, osećam se slobodno, kao izašao iz nekog Latino američkog zatvora. Šefica je bila OK, ali su mi i svi ostali bili šefovi i šerifi.

Muka mi je i glava me boli od tkz. "lakih poslova", dodje mi da odlepim vise, dajte mi nesto teze.