Jump to content
Depresija Forum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pukla_ko_kokica

Priča arhitekta iz Zagreba: Moj život s 22-godišnjom kćeri koja se od 2012. bori sa shizofrenom psihozom

Recommended Posts

Robert JaneÅ¡ (57) za Telegram opisuje kćerinu bolest, koju su definitivno otkrili nakon Å¡to im je rekla da, na poziv Älanova jednog velikog benda, odlazi u London. U meÄ‘uvremenu je živjela uvjerena da su joj svi u obitelji dileri, a tata trgovac organima koje Äuva u frižideru. Gospodin JaneÅ¡ objaÅ¡njava kako su s godinama, uz neviÄ‘eni trud, nauÄili živjeti s njezinom dijagnozom. Snima Vjekoslav Skledar

https://www.telegram...frene-psihoze/#

Kuku, admin alumni da ne opiše link i da naslov nema smisla. SKIDAM TI HONORABLE MEMBERS. :P

Å alu na stranu, evo, Äitam. :)

Sad bi ona da joj ja smislene naslove i uvod stavljam... Å to bi onda ti radila? :D

ÄŒlanak je odliÄan i spominju se neke udruge koje bi ljudima iz Hr. mogle biti od koristi.

ÄŒlanak je fantastiÄan, ali treba vremena da se svari...jeza me podilazi.

Hehe baš sam sociopat. Kada sam kliknio na ovu temu vidio sam samo ovaj dio naslova:

PriÄa arhitekta iz Zagreba: Moj život s 22-godiÅ¡njom kćeri

i odmah sam zamislio kako je tom Äovjeku sigurno jako lijepo jer provodi život sa sesi 22 godiÅ¡njom kćeri :P:glasses: . Mlado meso i tak to :P .

Mislim da je poziv za Sjenu na temu "Balkanski ruÄnik" sad opravdan. :blink:

• Create New...