Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
zoricaaa

Gdje su svi nestali

Recommended Posts

Ovdje nema nikoga Ne znam zasto Grupa je super ali clanovi ne pisu Ja sam lose osjecam da dolazi strah tresem se Jos imam upalu besike i pijem antibiotik Sad sam se ufurala da je od Ima li js neko strah od tableta

Ima nas...Tu smo,brate,Zorice,ima nas...Slobodno piši :happy:

Ta upala od koje trenutno bolujeÅ¡ ne bi trebalo da bude niÅ¡ta straÅ¡no (iako simptomi znaju da budu dozlaboga neprijatni)...Da li ti antibiotici koje uzimaÅ¡ možda prave neki problem,neku nuspojavu ili reakciju sliÄnog tipa?

Sve će biti daleko lakÅ¡e ukoliko barem jednim delom budeÅ¡ uspela da dokuÄiÅ¡ prave razloge svoje trenutne aksioznosti.

Ovdje nema nikoga Ne znam zasto Grupa je super ali clanovi ne pisu Ja sam lose osjecam da dolazi strah tresem se Jos imam upalu besike i pijem antibiotik Sad sam se ufurala da je od Ima li js neko strah od tableta

Strah od tableta bi nam samo falio.Svi smo na tabletama.

Ja sam na antibiotiku evo treci dan bas imam jaku upalu Ma koliko got sam u ovo sranjuu TAJ strah od tableta mi je jedan od najgorih Kako da se lijecim kad se bojim tableta Cini mi se da sam ja jedina sa tim strahom Gadan je pravo Sad sam popila 4 tabletu i sva se tresem

Ja sam na antibiotiku evo treci dan bas imam jaku upalu Ma koliko got sam u ovo sranjuu TAJ strah od tableta mi je jedan od najgorih Kako da se lijecim kad se bojim tableta Cini mi se da sam ja jedina sa tim strahom Gadan je pravo Sad sam popila 4 tabletu i sva se tresem

Cao Zoko :) nadam se da si bolje!

Mozes li malo da objasnis kakav je to strah od tableta? Mislis, popijes lek i onda te strah kako ce da ti deluju? Kontraindikacija? Ako da, konkretno koje? Bojis se da ne umres od tablete? Ili nesto deseto?

Ne brini Zorice svi mi psiho bolesnici se vracamo na forum prije ili kasnije.

da, baš tako....

nisam ni ja odavno bila,a odavno sam na forumu

više šta da pišem, moj pritisak u potiljku i nestabilne noge

strašno

nekad na poÄetku kao da mi je eglonil pomagao, sada ga pijem, niÅ¡ta

kako ste mi svi ostali?

hajmo malo oživjeti ove fiziÄke manifest anksioznosti, ko ih ima

pozzz svima

Ljudi, imate više tema o istim stvarima. Nije potrebno svaki put kad se neko vrati da otvori novu. Ovom podforumu treba malo sređivanja...

2 minutes ago, mina said:

Negdje dam odg

Obrisi stare poruke u pp ... presla si lmit od 500 ... bar 400 mora da se obrise