Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Mihael Grey

Piromania and ljustenje koze

Recommended Posts

Ne znam jeli postoji vec post na ovu temu ali,rekao bih.. Sa sobom uvek nosim ranac s petardama,jer kad ne mogu zapaliti vatru bacam njih, kada palim imam osecaj da energija raste unutar mene kao...dobar osecaj,tipa orgazam xD... cuvam se od toga da podmecem pozare na neka mesta gde mogu unistiti ali bar to ispoljim na livadi ili sitnim stvarima koje unistim time,specificna stvar vezano za ovo je sto jako volim da palim kozu...da,ljudsku kozu, mozda zvuci freaky skroz,ali da u proslosti sam sebi zapalio i za meni je to bio jako dobar osecaj al ne mazohisticki...i naravno ne bih nikad zapalio nekog samo zbog toga to sam pomenuo ovako jer to nisam pre cuo da neko voli kozu da pali,to ne praktikujem...da pomenem a da ne skrenem s teme,oziljci cepanje koze, naprimer kad nenko ima ranu ja imam opsesivnu ne kontrolirajucu potrebu da skidam to ali skroz ne kontrolirajucu nema sanse da se zaustavim,sta god moze da se zguli s koze,jos ako je spaljeno...ok necu da zvucim freaky al da..cepao bi kozu zmijama,nije da imam urge za samopovredjivanjem jer mi gust donosi i na drugom mislim da je sama radnja u pitanju..al to vec i jeste mozda druga tema,pa eto te dve stvari,i ja kontam da neki isto vole da cepaju to rane...al ja pricam o bas nekontrolisanom nagonu da budemo jasni...

Ti si rodjen za otvorit restoran uz autocestu gdje se peku janjci i prasci na raznju. Mozes i zeceve u carskom mesu. Eto posla da gulis i palis kozu svaki dan.

Bože, još nam fali jedan nekrofil, jedan pedofil i bit ćemo kompletni...

Ako ti treba vrhunski savjet da se baš kvalitetno zapališ, da, vjerujem da ćeš baš uživati, doslovno svršavati, javi mi se porukom u inbox.

Bože, još nam fali jedan nekrofil, jedan pedofil i bit ćemo kompletni...

Ako ti treba vrhunski savjet da se baš kvalitetno zapališ, da, vjerujem da ćeš baš uživati, doslovno svršavati, javi mi se porukom u inbox.

Hahahahahahahahahahahha

specificna stvar vezano za ovo je sto jako volim da palim kozu...da,ljudsku kozu, mozda zvuci freaky skroz,ali da u proslosti sam sebi zapalio i za meni je to bio jako dobar osecaj al ne mazohisticki...i naravno ne bih nikad zapalio nekog samo zbog toga to sam pomenuo ovako jer to nisam pre cuo da neko voli kozu da pali,to ne praktikujem...da pomenem a da ne skrenem s teme,oziljci cepanje koze, naprimer kad neko ima ranu ja imam opsesivnu nekontrolirajucu potrebu da skidam to ali skroz nekontrolirajucu nema sanse da se zaustavim,sta god moze da se zguli s koze,jos ako je spaljeno...ok necu da zvucim freaky al da...cepao bi kozu zmijama,nije da imam urge za samopovredjivanjem jer mi gust donosi i na drugom mislim da je sama radnja u pitanju...al to vec i jeste mozda druga tema,pa eto te dve stvari,i ja kontam da neki isto vole da cepaju to rane...al ja pricam o bas nekontrolisanom nagonu da budemo jasni...

Ali Äekaj,brate,ja moram da te pitam (ukoliko ti pitanje takve vrste ne bude isuviÅ¡e neugodno)...Da li je zadovoljstvo koje osećaÅ¡ dok fantaziraÅ¡ o takvim stvarima seksualne prirode ili samo onako...Neseksualne? :huh2:

To poslednje je i mene zanimalo.

Od Ankove teme o homicidalnim mislima mi se nijednom nije prevrnuo stomak. Od ove vala jeste.

Mislim da ništa nećemo postići stigmatizacijom Michaelovog problema na forumu gde se podrazumeva da bismo trebali da iskreno i otvoreno govorimo o svim svojim poteškoćama.

Isto tako,ne treba ispustiti iz vida ni to da je Michaelu verovatno bila potrebna povelika doza hrabrosti (ali i poverenja prema nama) da bi odluÄio da upravo na ovom mestu na ovako otvoren naÄin izloži svoj problem (Å¡to ja liÄno-moram to barem u svoje ime reći-i te kako pozdravljam).

Na kraju krajeva,i sama izreka kaže: "Nihil humanum a me alienum puto (Ništa što je ljudsko nije mi strano)."

Ma moj post je bio onako relativno oštar, jer je mene osobno... Ma uf.

Ja sam osoba iznimno teÅ¡ka na povraćanju, nema Å¡anse i ne sjećam se kada sam, ali ovo mi je sinoć bogami diglo do jednjaka veÄeru.

Lijepo je što je to hrabro iznio ovdje, ali se samo pitam da li je to sa svojim psihijatrom prokomentirao kada. Trebao bi, ustvari ne da bi trebao nego bi morao, jer ovo je stvarno poremećaj i to jako gadni poremećaj.

Zato sam i spomenuo nekrofiliju i pedofiliju. Nitko te ljude ne može progoniti ako samo takve maÅ¡tarije imaju i sve ostaje samo na maÅ¡tarijama. MeÄ‘utim baÅ¡ me zanima kako bi ova naÅ¡a skupina forumaÅ¡a reagirala kada bi netko otvorio topic i pisao da ide po plažama ili bazenima gleda djeÄicu u kupaćim gaćicama i kako mu je to najljepÅ¡i osjećaj na svijetu. Takvoj bih osobi isto savjetovao da Å¡to prije o tome razgovara sa psihijatrom, ali Å¡to prije i pod obavezno.

Na kraju krajeva,i sama izreka kaže: "Nihil humanum a me alienum puto (Ništa što je ljudsko nije mi strano)."

Na konto tvog smjera razmiÅ¡ljanja, gle, kada su oni mali glupanÄići iÅ¡li za tobom i glasali se kao praÅ¡Äići, znaÅ¡ i sama kako si se osjećala. Uostalom dosta se onda o tome pisalo ovdje a tu skupinu klinaca smo ovako, verbalno, doslovno linÄovali. Iako je i to potpuno ljudsko ponaÅ¡anje (Äak i sukladno tim tinejÄ‘ godinama), zar ne?!?

NiÅ¡ta osobno protiv Mihaela Greya, uz (ponovo) savjet da pri prvom sljedećem posjetu psihijatru razgovara upravo o ovome. Vjerujem da sam Äak dosta i subjektivan, ali objektivno je ovo stvarno ružan i težak poremećaj.

ne znam kako da definisem, ali ako kaze psihijatru da ima zelju da zapali nesto, on bi po zakonu morao da obavesti policiju ili koga vec

samo bih pitao postavljaca teme da li on licno smatra da ima problem

Pa znaÅ¡ kako,Koba,Äinjenica je da je Michael Grey jedna u potpunosti svesna osoba,koja je veoma jasno naglasila da nema nameru da svoje fantazije ikada pokuÅ¡a da sprovede u delo,odnosno da ih pretoÄi u realnost...Prema tome,ne vidim potrebu da se istoga sekunda ovde diže frka,larma i graja (jer Äinjenica je da takvim pristupom ama-baÅ¡-niÅ¡ta nećemo postići).

A Å¡to se tiÄe pitanja koje si postavio Michaelu-da Äovek ne smatra da ima problem,ne bi ni pisao na ovom topiku...

Grey, sta bi radio da nije praznika..

Bio bi u prvom redu na nekim demonstracijama .

Kakve veze imaju vatra I petarde?

Verovatno je u pitanju veza sa nekom destrukcijim I problem sa kozom se moze gledati kao destrukcija

pa to je za pocetak dobar znak ako osoba vidi da ima problem

Na konto tvog smjera razmiÅ¡ljanja, gle, kada su oni mali glupanÄići iÅ¡li za tobom i glasali se kao praÅ¡Äići, znaÅ¡ i sama kako si se osjećala. Uostalom dosta se onda o tome pisalo ovdje a tu skupinu klinaca smo ovako, verbalno, doslovno linÄovali. Iako je i to potpuno ljudsko ponaÅ¡anje (Äak i sukladno tim tinejÄ‘ godinama), zar ne?!?

Nažalost-jeste,brate...Moralno i prihvatljivo nije,ali da je ljudsko (nažalost)-to jeste...BaÅ¡ kao Å¡to je i ovaj deÄko oÄigledno u dovoljnoj meri svestan neprihvatljivosti svojih fantazija (zbog Äega od nas na ovom topiku,uostalom,i traži pomoć).

verujem da ima leka, treba to leciti, sta ce mu to u zivotu

sad procitah da to spada u istu grupu poremecaja kao i cupanje dlaka i kocknje, tzv. poremecaji kontrole impulsa

Nažalost-jeste,brate...Moralno i prihvatljivo nije,ali da je ljudsko (nažalost)-to jeste...BaÅ¡ kao Å¡to je i ovaj deÄko oÄigledno u dovoljnoj meri svestan neprihvatljivosti svojih fantazija (zbog Äega od nas na ovom topiku,uostalom,i traži pomoć).

Ma mislim, nemoj me krivo shvatiti. Da ne ispadne kako sam ja tebi neÅ¡to. SluÄajno ali sluÄajno mi taj primjer iskrsnuo kao neÅ¡to "ljudski" a opet jako, jako ružno. S tobom se pak takoÄ‘er slažem potpuno. :)

Koba je isto lijepo napisao, pa ću se mudro držati podalje ovog topica, hehehe.

Gle, tko se nije nagledao iznimno teÅ¡ko opeÄenih ljudi poput mene, tko nije osjetio taj smrad spaljene ljudske kože, miris dlake izgorene. Ljudi su to ne koke i pilići koje volimo papati. To je ljudska koža, a Grey je baÅ¡ o ljudskoj kao svom fetiÅ¡u pisao. Ne poželio nikome da to uopće vidi i pomiriÅ¡i. Uf.

Eto joÅ¡ jednom moj savjet da o tome priÄa sa doktorom, jer tko zna koja je i gdje je ta granica kada se maÅ¡tarije krenu sprovoditi u djelo (zlu ne trebalo, zato i postoje doktori).

Bježim jer nisam za ovaj topic, hehehe....

Ponavljam, niÅ¡ta kontra Mihaela, ja se zajebao i natrÄao na ovaj topic.

Mea culpa. :D

Ali Äekaj,brate,ja moram da te pitam (ukoliko ti pitanje takve vrste ne bude isuviÅ¡e neugodno)...Da li je zadovoljstvo koje osećaÅ¡ dok fantaziraÅ¡ o takvim stvarima seksualne prirode ili samo onako...Neseksualne? :huh2:

nije seksualne samo sam rekao da je slicno jer nisam znao kako da objasnim

Mislim da ništa nećemo postići stigmatizacijom Michaelovog problema na forumu gde se podrazumeva da bismo trebali da iskreno i otvoreno govorimo o svim svojim poteškoćama.

Isto tako,ne treba ispustiti iz vida ni to da je Michaelu verovatno bila potrebna povelika doza hrabrosti (ali i poverenja prema nama) da bi odluÄio da upravo na ovom mestu na ovako otvoren naÄin izloži svoj problem (Å¡to ja liÄno-moram to barem u svoje ime reći-i te kako pozdravljam).

hvala ti puno,jer ja sam se otvorio ka necemu ovakvom i uvidjam komentare koje shvatam kao podsmevanje umesto podrusku, valjda je ovaj forum za podrsku i otvaranje iskrenost a ne sprdnju,okej je smesno je malo,ali dal je taj obracao paznju na to kako se ja osecam po pitanju sprdnje na to...

Ma moj post je bio onako relativno oštar, jer je mene osobno... Ma uf.

Ja sam osoba iznimno teÅ¡ka na povraćanju, nema Å¡anse i ne sjećam se kada sam, ali ovo mi je sinoć bogami diglo do jednjaka veÄeru.

Lijepo je što je to hrabro iznio ovdje, ali se samo pitam da li je to sa svojim psihijatrom prokomentirao kada. Trebao bi, ustvari ne da bi trebao nego bi morao, jer ovo je stvarno poremećaj i to jako gadni poremećaj.

Zato sam i spomenuo nekrofiliju i pedofiliju. Nitko te ljude ne može progoniti ako samo takve maÅ¡tarije imaju i sve ostaje samo na maÅ¡tarijama. MeÄ‘utim baÅ¡ me zanima kako bi ova naÅ¡a skupina forumaÅ¡a reagirala kada bi netko otvorio topic i pisao da ide po plažama ili bazenima gleda djeÄicu u kupaćim gaćicama i kako mu je to najljepÅ¡i osjećaj na svijetu. Takvoj bih osobi isto savjetovao da Å¡to prije o tome razgovara sa psihijatrom, ali Å¡to prije i pod obavezno.

NiÅ¡ta osobno protiv Mihaela Greya, uz (ponovo) savjet da pri prvom sljedećem posjetu psihijatru razgovara upravo o ovome. Vjerujem da sam Äak dosta i subjektivan, ali objektivno je ovo stvarno ružan i težak poremećaj.

mislim da ce da pomisle da sam zesce lud...kao sto ste i vi..svi imamo nesto sto nikome ne govorimo ja sam upravo reko jednu od tih stvari...

ne znam kako da definisem, ali ako kaze psihijatru da ima zelju da zapali nesto, on bi po zakonu morao da obavesti policiju ili koga vec

samo bih pitao postavljaca teme da li on licno smatra da ima problem

da,jer upravo tako,nije naivna tema da kazem pshijatru strah me je...

majke mi mislim da si jedina normalna ovde i citas zapravo sta sam napisao

Ma mislim, nemoj me krivo shvatiti. Da ne ispadne kako sam ja tebi neÅ¡to. SluÄajno ali sluÄajno mi taj primjer iskrsnuo kao neÅ¡to "ljudski" a opet jako, jako ružno. S tobom se pak takoÄ‘er slažem potpuno. :)

Koba je isto lijepo napisao, pa ću se mudro držati podalje ovog topica, hehehe.

Gle, tko se nije nagledao iznimno teÅ¡ko opeÄenih ljudi poput mene, tko nije osjetio taj smrad spaljene ljudske kože, miris dlake izgorene. Ljudi su to ne koke i pilići koje volimo papati. To je ljudska koža, a Grey je baÅ¡ o ljudskoj kao svom fetiÅ¡u pisao. Ne poželio nikome da to uopće vidi i pomiriÅ¡i. Uf.

Eto joÅ¡ jednom moj savjet da o tome priÄa sa doktorom, jer tko zna koja je i gdje je ta granica kada se maÅ¡tarije krenu sprovoditi u djelo (zlu ne trebalo, zato i postoje doktori).

Bježim jer nisam za ovaj topic, hehehe....

Ponavljam, niÅ¡ta kontra Mihaela, ja se zajebao i natrÄao na ovaj topic.

Mea culpa. :D

Ja imam svest i samokontrolu,ja to necu sprovesti u delo...cudno je? jeste,ali je isto kao bilo koji drugi problem koji ljudi na ovom forumu imaju,samo se malo razlikuje,ne znam sto shvatate ko ekstrem... i nisam mislio na zivotinjsku kozu... sve to moze bilo koga povrediti sto ja necu,ja sam smao opsesivan tim mirisom i vatrom... ali nisam potisnuti ubica...

Niko od lekara te nece posmatrati kroz posledice vec ce traziti uzrok..

Nije tvoje nista drugacije od opsesije prema hrani npr po pitanju posledica

Mihael,

ma gle, ja sam reagirao podsvjesno i jako subjektivno. Sad, ne da mi se pisati zašto...

Jednostavno, moja iskrena isprika tebi. :)