Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Opsednuti lik

pocetak shizofrenije, kako dalje?

Recommended Posts

hvala puno kokici, lepo je primetila da je pisanje na forumu moja kompulzija, tako mi bude lakse. probacu da zapisujem misli i da ih ne analizoram, doduse samom meni je tesko da ih pohvatam, ali vredi probati.@heroglifi ima dugu kosu i repic i nepriljatan je lik. kako sam usao pitao me je dal hocu da se ubinem, pa kao ako hocu onda sam za Lazu. bolji mi je stari psihijatar.

hvala puno kokici, lepo je primetila da je pisanje na forumu moja kompulzija, tako mi bude lakse. probacu da zapisujem misli i da ih ne analizoram, doduse samom meni je tesko da ih pohvatam, ali vredi probati.@heroglifi ima dugu kosu i repic i nepriljatan je lik. kako sam usao pitao me je dal hocu da se ubinem, pa kao ako hocu onda sam za Lazu. bolji mi je stari psihijatar.

Taj je. Znam ga.

On ti je struÄnjak za zavusnike begaj.

DobićeÅ¡ kod njega niz netaÄnih dg dok ne ubode pravu. Igra Äivek loto sa dijagnozama...

ubija me hipobulija i abulija, avolacija i anhedonija, i mozak kao da mi je prazan. kako se vi nosite sa ovim?

Ja nemam pojma o cemu ti pricas.

Ja se ubila objasnjavajuci simptome a on meni kaze kucaj na Wikipedii. I to mi je hvala.

Možda ga i ovulacija ubija,nikad ne znaš po onome što i kako piše :D

@lupus,ne znam Å¡to ga uopće doživljavaÅ¡ ozbiljno,i ja sam se trudio.Uzalud vam trud sviraÄi.

Opsednuti kao da je vozaÄ nekog voza,

Sve Älanove Foruma on majstorski "voza."

Kao neko sauÄešće "primamo" se sada svi,

takmiÄimo ko će veći magaronja ispasti.

Covek bi pod hitno trebao da nadje srodnu dusu da joj malo masira gusu.

E otisla sam na Wikipediu, al sam zavrsila na profilu Ville Valoa da proverim da li se ozenio. Imala sam najbolju nameru da se edukujem ali eto. Pogresi covek.

Ja po obiÄaju Äitam o nuklearkama i nesrećama. Svako je opsednut neÄim ili nekim. :)

Kolektivna paranoja tacnije. Znas ono kad navijaci idu na derbi pa urlaju i skandiraju, to se zove kolektivnom paranojom

Kolektivna paranoja tacnije. Znas ono kad navijaci idu na derbi pa urlaju i skandiraju, to se zove kolektivnom paranojom

Il kad Valo dodje na pozornicu pa djevojke hihocu..

Jao jaka je konkurencija moram da priznam. Pocupacu se sa nekom garant.

Evo, ako će ti tako biti bolje: ja obožavam crne i kovrdžave, ali ne volim tetovirane, tako da ti nisam rival. :o

Dobiću ja Å¡izpfreniju na kraju od Äitanja tvojih bedmisÄenih tema.

Ne moram ni da te poznajem da shvatim da ti uopšte ni psihozu nemaš, kamoli šizofreniju.

Prestani više da spamuješ forum sa tim.

PostajeÅ¡ dosadan ÄoveÄe. Kako sebi nisi dosadio to mi nije najjasnije.

Å izpfreniÄar NE RAZMIÅ LJA I NE BOJI SE Å IZPFRENIJE. Ende. I to je toliki ekstrem.

Jer si iÅ¡ao ulicpm i priÄao sam sa sobom, jer su neki ljudi primećivali da priÄaÅ¡ na glas sam sa sobom na sred nekog javnog prostora.

Jer imaš opsesije o magijo, smaku sveta ili nekim bizarnim stvarima(ne strahove već opsesije)

Molim te zarad mira bar duÅ¡a naÅ¡ih na forumu okreni malo ploÄu.

Ja pricam sama sa sobom. I sa aparatima pricam. To su svi tehnicari izvalili.

Ja pricam sama sa sobom. I sa aparatima pricam. To su svi tehnicari izvalili.

Ali da li oni priÄaju sa tobom?

Ne. Ja pricam sama sa sobom. Oni samo daju alarme kad im nesto nije po volji. Tako mi pricamo. Oni striktno daj mi ovo daj mi ono isprazni otpad, djubreta na glavu mi se penju. Ali ukacila sam ih ja. Jednom sam predvidela da ce se igla polomiti. I polomi se deset sekundi nakon sto sam pomislila da ce se polomiti. Mozda mi komuniciramo telepatski? Mislim kako moze da predvidis da ce igla da se polomi? Mora da sam cula neki zvuk ili sum sto me je asociralo da moze to da se desi.

Ne. Ja pricam sama sa sobom. Oni samo daju alarme kad im nesto nije po volji. Tako mi pricamo. Oni striktno daj mi ovo daj mi ono isprazni otpad, djubreta na glavu mi se penju. Ali ukacila sam ih ja. Jednom sam predvidela da ce se igla polomiti. I polomi se deset sekundi nakon sto sam pomislila da ce se polomiti. Mozda mi komuniciramo telepatski? Mislim kako moze da predvidis da ce igla da se polomi? Mora da sam cula neki zvuk ili sum sto me je asociralo da moze to da se desi.

Mrni se desilo ovo:

Rekla sam deÄku da ga zamiÅ¡ljam kako jede pljeskavicu u crvenoj majici. I stvarno je jeo ali juÄe, u crvenoj majici.

Ja to nisam znala. Samo me pitao kako ga zamišljam to sam rekla i onda mi rekao da se to desilo.

I mnogo puta mi se dešavalo da viđam prošlpsti budućnosti.. Kako bliske tako i daleke...

Ja to ne nazivam ludilom već nekom intuocijom...

A sad razgovor.. Razgovaram i ja pa mi nekad na Äudan naÄin odgovaraju... (ne Äujem, osetim)

Pta ja znam, za mene to nema veze ni sa psohozom niti pta sliÄnim... Samo smo malo blesavi...

Žurka je kad se svađaš sa predmetima.. Kao ja pre neki dan sa ruterom.. :)