Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Opsednuti lik

moja laicka hipoteza o nastanku shizofrenije.

Recommended Posts

osecajte se slobodnim da me ispljujete

ZaÅ¡to bismo to radili? :huh2: Svi mi ovde sasvim uljudno i razumno pokuÅ¡avamo da ti predoÄimo odreÄ‘ene stvari,tako da ne znam odakle ti pomisao da neko od nas ima želju da te na bilo koji naÄin pljuje ili kritikuje...Jedino Å¡to želimo jeste da ti ukažemo na odreÄ‘ene greÅ¡ke koje praviÅ¡ kada je u pitanju zakljuÄivanje o ovoj (tu se svi moramo složiti-nimalo jednostavnoj) problematici.

Da,i ja sad vidim da opsednutome niÅ¡ta nije jasno,ne shvaća osnovne stvari.Pa nisu pobogu ljudi stalno u stanju deluzije.Kad to stanje usred djelovanje ljekova proÄ‘e,kako je i lupus rekla, onda Äovjek tek vidi da to nije bilo stvarno.Žao mi je Å¡to sam uopće gubio vrijeme i pisao.I ja se dan navući na neke teme,stvarno,baÅ¡ sam glup nekad.

svi ste se uhvatili za te deluzije, a prvi deo hipoteze, sta o tome mislite? :D osecajte se slobodnim da me ispljujete

Ja ne razumem šta je smešno..i na koji prvi deo misliš?

Bogami,Opsednuti,komotno bi ti mogao da promeniš ime u Opasni...Naime,da se ne lažemo-odavno nas ovde neko sve odreda nije ovako opasno "izvozao" ;):dry:

sve sto sam rekao stoji. znam da ih nemate sve vreme, ali u odredjenim stanjima svesti imate i sigurno da ne znate kako ste dosli do toga.to stanje svesti je psihoticna epizoda...

i vozanje ne razumem brate meni nije dobro, poslednje sto mi pada napamet je da vozam nekog. podelio sam svoje misjenje o bolesti, ok ne slazete se i to je to.

jaoo uvati me GRANICNA policija :/ :D

Dakle, bio si na forumu kad je to pisalo ispod mog nicka? Hmmm...

ako smem da primetim niko se ovde nije ni potrudio da shvati i lepo procita hipotezu, nego su se svi uhvatili za neke potpuno leve stvari.

Ovo je za sankciju. Prozivanje po dikagnozi. Hmm.

Pritom nema sumnje da je već imao drugi nalog pre ovog..

ma koga ja prozivam? nikog ne prozivam. A citao sam dosta postova odavde, pa i starih pa odatle dojam da sam pre imao peofil.

Ma daj. Ne pravi se naivan.

No vremenom istina uvek ispliva.