Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
Useless

Osjećaj nestabilnosti

Recommended Posts

Pozdrav svima, ima nekoliko ovaj simptom me najviše muči, ne znam ga ni opisat, barem ću pokušati... Nije vrtoglavica, niti vertigo, ne osjećam da se pomjeraju stvari, ili ja, niti se okreće... Čudan neki osjećaj u rukama, nogama, u glavi, kao da ću pasti... Je li se vama to dešavalo, kako ste se nosili s tim... Ne moram napominjati kakve misli idu tokom javljanja ovog čuda...

Imao sam to te kobne godine za mene 2011-ta,al ja sam imao povremenu vrtoglavicu narocito ujutro i kasnije sam imao ovo sto ti kazes.

Nije ugodno ali ce proci sto posto ,kod mene se to sve zakompliciralo i kasnije sam imo problema s motorikom,ali samo zbog lijeka kojeg sam pio (AP).

To je sve privremeno mislim..

Pijem i ja ap, Leponex, u maloj dozi 37,5 mg ukupno... Sumnjam da tako mala doza ima tu nuspojavu. Ne znam stvarno, zato i pitam, jer guglam, pa onda naiđem na svašta, tlakovi, srce, nema šta ne piše. Zato ako još neko zna, ili barem kako se izboriti sa tim osjećajem, neka piše...

Imam taj problem, nestabilnosti, hodam i ako malo se okrenem ili iz nekog nepoznatog razloga gubim ravnotežu i počinjem da padam. Pokušala sam neorologu da objasnim, da nemam vrtoglavicu ali je on to ipak nazvao vrtoglavicom.

Za one koji čitaju, usaglasio sam se sa jednim terapeutom da je to nepravilno držanje, sapetost, nespretnost... I naravno dio je anksioznih simptoma...