Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
zoricaaa

crvene usi strah panika

Recommended Posts

Da li se nokom desava da mu se usi odjednom zacrvene jedno ili nekad oba uha.Vidi se kad me to uhvati cesto me pitaju sto su ti usi crvene....Osjecam ogroman strah i imam hipohondriju Sad imam upalu besike i pijem antibiotik a bojim se i lijekova To sve pojacava moj strah i paniku.Kad sam otisla dr zbog bolova dok piskim tresla sam se od straha PRITISAK BIO 150-100 ja ga mjerila prosle sedmice tad bio 124-81 tad sam se osjecala lose.....Sad me uhavtila panika.Dr nije dizao paniku nije nista ni rekao samo me pitao da li sam uznemirena i zasto me strah Pa sam pokusala da mu objasnom cim moram dr i vidim aparat za mjerenje pritiska srce pocne da lupa kao ludu.....MOLIM VAS DA LI SE VAMA DESAVA DA VAM SE JEDNO ILI OBA UHA ZACRVENE

Moj muz, koji godinama ne radi nsita, nema kontakt s ljudima itd. e njemu se desava da MISLI da mu se zacrvenelo uvo. A nije. I on je ubedjen, pricao o tome, pokazuje, gleda, i tako satima. A nista se ne vidi, niti to mediciski ista znaci.

Dakle, ne brini zbog usiju. Kontrolisi pritisak, pij lekove redovno, obrati paznju na srce, a usi nemoj ni da gledas...

Ma meni se nekad vidi uho da je crveno nekad ne I dalje sam u panici

Ne daj se Zorice.Ja mislim da si ti itekako zdrava smao moras poraditi na samopouzdanju i losim hipohondirjskim mislima.