Jump to content
Depresija Forum
Sign in to follow this  
blackadder

Zeznuo sam se sa lekovima

Recommended Posts

Često govorimo o neadekvatnom (a katkad i neželjenom) dejstvu koje lekovi imaju na nas,pri čemu se ne može poreći činjenica da to u mnogim situacijama nije naša vlastita odgovornost. Međutim,da li ste ikada bili u situaciji da ste vi sami doprineli tome da određeni lek na vas ne deluje kako treba (a da toga u datom trenutku možda niste bili ni svesni,već ste to tek kasnije shvatili)? 

Podelite sa nama vaša iskustva,pri čemu,naravno,ostaje na snazi pravilo da su to iskustva koja se odnose isključivo na vaš individualni slučaj (tj.da-ukoliko neko od forumaša trenutno koristi terapiju koja se je u vašem slučaju ispostavila kao pogrešna-ni najmanje ne mora da znači da se to može primeniti i na njegov vlastiti slučaj)...

Let's talk!!! :)

Meni se događalo da zaboravim da popijem lekove, i jednom da pijem lekove kojima je prošao rok trajanja.

Nemam pojma kako bi drugačije čovek sam sebi izazvao nuspojave. Jedino alkohol ili droga?

Znate šta je još moguće, ako započnu nuspojave, a mi ih ignorišemo sa pomišlju biće bolje. Meni je tako sa pomislima o samoubistvu..ali pazi prošlo je. Samo je bilo gusto.